Zookeeper Battle Hamle Hileli Mod Apk indir

3.3.1

Download
3.0/5 Votes: 567
Updated
1 Day Ago
Size
52.7 MB
Version
3.3.1
Requirements
Android
Downloads
789
Report this app

Description

Hatırladığınız ve sevdiğiniz ZOOKEEPER geri döndü ve etkinlik sıralamaları, avatar özelleştirme, öğe koleksiyonu ve daha fazlası gibi bir dizi yepyeni özellik sayesinde her zamankinden daha iyi.

Oyunun kuralları basittir. ZOOKEEPER’ı daha önce oynamış olanlar kurallara aşina olacaktır, ancak yeni gelenler bunu çabucak kavrayabilir. Harika, sıra dışı ödüller kazanmak için hemen dövüş etkinliklerine katılın. Tek seferlik karakterlere karşı Baskın Savaşları gibi etkinlikler zamanla oyuna eklenecektir. Soru: “Hayvanları nasıl yakalarsınız?” Bir hayvanı yakalamak için, aynı türden üç veya daha fazla kişilik bir grup elde edene kadar bitişik yaratıkları değiştirin.

Diğer kullanıcılarla etkileşim kurarken bunu nasıl yaparsınız? Her turda mümkün olduğu kadar çok hayvanı yakalamak için 30 saniyeniz var ve amaç rakibinizden daha fazla puan almak. Rakibiniz tüm hayatını kaybederse, siz kazanırsınız! İçinizde hala varsa bir tur daha. 5 tur oyundan sonra her iki oyuncu da berabere kalırsa, kazanan en fazla CAN’a sahip olan olacaktır. İlk seferinde kaybederseniz tekrar denemeye değer. Son beş turda kimse kazanmayı başaramazsa, kazanan, oyunun sonunda en çok HAYATA sahip olan tarafından belirlenir.

Düşmanınız sizinle aynı hayvan panellerine sahip! Her maçta hem siz hem de rakibiniz için aynı hayvan panelleri bulunur. Halihazırda yakaladıklarınız ve onların yerini almaya gelenler! Bu, bu yaratıkları yakalamada rakibinizi yenmeniz gerektiği anlamına gelir. Bu konuda hiçbir şey şans meselesi değildir. Buna hakkım var mı? Öğeleri içeren rastgele paneller görüntülenecektir. Kazanma şansı, iyi şansınıza bağlıdır. Aktif zincirleme: Nasıl çalıştığını bilin! Hayvanat bahçesi sergisinin kaybolmasını izlemek dışında hiçbir şey yapmazsanız, kaçırırsınız. Halihazırda yakaladığınız yaratıklar ortadan kaybolurken bir sonraki avınız üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Birleşik Zincir, rakipsiz bir hükümdar olmak için birleşir.

Video

Images

Download links

How to install Zookeeper Battle 3.3.1 Hamle Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Zookeeper Battle 3.3.1 Hamle Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *