Zooba: Fun Battle v Reklamsız Hileli Mod APK Indir

3.50.0

Zooba, sevimli görünümlü karakterlerin olduğu bir hayvanat bahçesindeki battle royale oyunudur. Kısa bir maçta sahadaki tüm rakipleri yendiğinizde bölümü tamamlamak için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda, birçok farklı izleyici kitlesi için tamamen uygundur ve kesinlikle bu oyunun oynanışına kolayca erişebileceklerdir. Unutulmaz etkinliklerin olduğu şirin bir hayvanat bahçesi sizleri bekliyor.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
12/31/2022
Size
160M
Version
3.50.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

OYUNUN İKİNCİ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİĞİNİ DENEYİMLEYİN

Zooba’daki mevcut etkinlik, ikinci yıl dönümü, bu nedenle ortaya çıkan yeni unsurlar, kaçıramayacağınız kadar büyüleyici olacak. Sevimli kuş Tropical Yara için yeni bir görünüm bulacaksınız. Aynı zamanda, oyundaki önemli olayı kutlamak için bazı değişen unsurlarla birlikte yıldönümü haritası ortaya çıktığı için eğlence burada bitmiyor. Yani, bunlar gerçekten de bu oyunun hayranlarının göz ardı edemeyecekleri faktörler.

MUHTEŞEM BİR BATTLE ROYALE’DE KATILIN

Zooba’yı başlattığınızda, oyuncular bunun getirebileceği eğlenceli ve sevimlilikten kesinlikle etkileneceklerdir. Bir hayvanat bahçesi bağlamında geçiyor ve orada lider olmaya çalışacaksınız. Elbette bu, diğer battle royale oyunlarında olduğu gibi, yalnızca tek bir kazanan kalana kadar alt etmek zorunda kaldığınız birçok düşman olduğunda kolay bir süreç değil. Ayrıca bu oyunun oynanışı tamamen birçok farklı oyuncuya uygun olacaktır.

Oyunun başında, ilgili açıklamaya uygun olduğunu düşündüğünüz bir karakter size verilecek. Tamamlandığında, ilgili öğeleri toplayarak ve önünüzdeki düşmanları yenerek öğretici seviyenizi deneyimlemeye başlayacaksınız. Karakteri kapsamlı bir perspektiften gözlemleyecek ve düşmana saldırmak için silahı hızla yönlendireceksiniz. Aynı zamanda gerçek oyun ekranına katılan karakter sayısı ortalama seviyede çünkü oyunun hızı genellikle oldukça hızlı.

KARAKTERİNİZİN GÜCÜNÜ YÜKSELTİN

Zooba’nın bazı seviyelerini tamamladığınızda, karakterlerden bazı parçalar alacaksınız. Bu parçalar, destek öğeleriyle savaşa daha uzun süre katılmak için güçlerini ve sağlıklarını iyileştirmek üzere seviyelerini yükseltmenize yardımcı olur. Aynı zamanda göz ardı etmeyeceğiniz bir diğer ilginç nokta ise oyuncunun oyundaki karakterlerin kilidini kademeli olarak açacak olmasıdır. Her karakter bir hayvandan esinlenmiştir ve sevimli bir görünüme sahiptir.

Bu hayvanlar, keşfetmek için zaman ayıracağınız çekici görünümlere ve beraberindeki özelliklere sahiptir. Aynı zamanda, bir karaktere sahip olduktan sonra, kazanma oranınızı artırmak için sahip olduğu potansiyeli ortaya çıkarmak için yolculuğa devam edeceksiniz. Her karakter, toplayabileceğiniz etkileyici kostümlerin yanı sıra, savaşlarda kolayca görebileceğiniz heyecan verici özelliklere sahiptir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Kurnaz tilki Nix’ten şüpheci zürafa Pepper’a kadar oyuna düzenli olarak yeni karakterler eklenen 20’den fazla eğlenceli karakter arasından seçim yapın. Karakterinizde ve eşyalarınızda iyileştirmeler yapın.
  • Çeşitli oyun stillerinde 45’e kadar kişiye karşı yarışın
  • Rütbeleri yükseltin ve ilerledikçe inanılmaz ücretsiz hediyeler kazanın.
  • Her sezon besin zincirinin zirvesine çıkmak için skor tablolarında tırmanın, ilginç görevler yapın ve harika ödüller toplayın.
  • Çok oyunculu oyun türlerinde, arkadaşlarınızı sizinle birlikte katılmaya davet edebilirsiniz. Sayı ne kadar büyükse o kadar iyidir!
  • Karakterlerinizi yükseltin, oyun tarzınıza uygun düzinelerce ekipmanın kilidini açın ve kalıcı bir izlenim bırakmak için düzinelerce benzersiz görünüm ve yüzlerce benzersiz ifade ile rakiplerinizi şaşırtın. Oyun zamanı!
  • Her biri kendi güçlü, zayıf yönleri ve özel güçleri olan 20’den fazla eğlenceli ve çeşitli karakterle oynayın.

What's new

ARKADAŞLARLA OYNA
Çevrimiçi çok oyunculu oyun modlarında arkadaşlarınızı sizinle birlikte oynamaya davet edin
HAYVANLARI Keşfet
Her birinin Zoo Battle Royale'i kazanmanıza yardımcı olacak özel yetenekleri var!
Çılgın MODLAR'da iyi eğlenceler
Favorini bul ve Hayvanat Bahçesinin kralı ol!
Tüm hayvanat bahçesi HABİTATLARINDA ustalaşın
Tüm alanlarda gelişebilir misin? Afrika Savannasında penguen Fuzzy ile kazanabilir misin?

Video

Images

Download links

How to install Zooba: Fun Battle v3.50.0 Reklamsız Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Zooba: Fun Battle v3.50.0 Reklamsız Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *