Zombie War: Idle Defense Game Para Hileli Mod Apk indir

181

Download
3.0/5 Votes: 567
Updated
2 Day Ago
Size
132.1 MB
Version
181
Requirements
Android
Downloads
996
Report this app

Description

Zombie War Idle Defense Game, korkunç zombiler arasındaki savaşların olduğu heyecan verici bir oyundur. 2113 yılında tehditler insanları bu korkunç felaketin sonuçlarına katlanmak zorunda bırakmıştır. Oyuncunun bu oyundaki görevi, insan hayatını korumak ve buradaki medeniyete güvenlik getirmektir. Üstelik onları en iyi şekilde yenip yok etmek için kendinize her savaşta birbirinize destek olacak güçlü bir ordu kurmalısınız.

HER GÜN YÜZLERCE ZORLU GÖREV SİZİ BEKLİYOR

Zombie War Idle Defense Game’e gelince, bu oyun size günlük bir istek verecek ve sizi hemen yerine getirmeye ve tamamlamaya zorlayacak. Gerçekten de her insan, kan emme konusunda uzmanlaşmış zombileri yenmek ve onlara karşı savaşmak için kendi yaratıcılığına ve oyun tarzına sahip olacak. Ayrıca, verilen işte başarılı olursanız, oyundan çok sayıda madeni para, elmas ve çekici ödüller alacaksınız. Savaşlarda size çok yardımcı olacak ekipmanlar olacaklar.

SEÇMENİZ İÇİN BÜYÜK BİR SİLAH HAZİNESİ

Zombie War Idle Defence Game’de oyuncular, hatırı sayılır bir silah hazinesi kullanmanın keyfine varacaklar. Burada, savaşınıza hizmet edecek en sevdiğiniz benzersiz ve modern silahları arayabilir ve seçebilirsiniz. Yüzlerce mühimmat eksiksiz olarak sağlanır ve atışlarınızda size yardımcı olur. Sadece bu da değil, aynı zamanda tüm vahşi zombilerle yüzleşmek ve onları yok etmek için birlikte çalışan güçlü bir ekip oluşturma hakkına da sahipsiniz. İyi bir komutan olup olamayacağınız muharebe güçlerini kontrol etme ve dağıtma sürecindeki yaratıcılığınıza bağlıdır.

KEŞFETMENİZ İÇİN YÜZLERCE HARİTA

Zombie War Idle Defence Game, oyunculara maçın gerçekleştiği alanlar hakkında daha iyi fikir vermek için her zaman oyunculara yüzlerce farklı harita sunar. Harita sayesinde ordunuzu kolayca yönetecek ve yönlendirerek üsler kuracak ve her yere hızlı bir şekilde saldıracak ve istenmeyen karışıklıklardan kaçınacaksınız. Ayrıca, birlikte eğlenmek ve rahatlamak için en eşsiz ve heyecan verici zombi türlerinin kilidini açma ve keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Onu açmak için şehirdeki her şeyi yok eden zombi ordularıyla birçok gergin, çekici ve heyecan verici savaştan geçmeniz gerekiyor. Her oyuncunun zekasına ve duyarlılığına bağlı olarak, tüm bu kötü zombilerle başa çıkabildikleri sürece zengin ve çeşitli yenme yolları olacaktır.

HER DURUMDA SAVUNMAYI HER ZAMAN BİLİN

Zombie War Idle Defence Game’e katılırken, oyuncular nasıl savunacaklarını bilmeli ve tüm farklı durumlarda düşmana karşı dikkatli olmalıdır. Bu zombiler her zaman insan habitatına saldırmanın ve yok etmenin yollarını ararlar. Savunmayı unuttuğunuz ve tetikte olmadığınız sürece her an kanınızı emeceklerdir. Onlar bu toprakların sayısız insanını kan emmiş ve öldürmüş korkunç insanlardır. Buralara hayat ve huzur getirmek için azimli ve cesurca ayağa kalktınız, yendiniz ve çeteler kurarak onları tamamen yok ettiniz.

ANA ÖZELLİKLER

Boşta Savunma Savaşı: Kendinizi gaddar ölümsüzlere karşı korumak için makineli tüfeğinizi ve yardımcı kahramanlarınızı seçin.
Her gün yeni ve zorlu bir hedef getiriyor. Görevi tamamlayın, ekipmanı ve savunma kahraman ekibini yükseltmek için nakit ve elmas kazanın.
Çeşitli özel yeteneklere sahip birkaç ağır silah, eklenti el bombası ve kahraman var. Kilidi açılacak birçok harita ve zombi varyasyonu var. Her gün şanslı bir dönüş, günlük bir görev ve ücretsiz mücevherler seni bekliyor.

 

Video

Images

Download links

How to install Zombie War: Idle Defense Game 181 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Zombie War: Idle Defense Game 181 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *