Zombie Hunter D-Day v Para Hileli Mod APK Indir

1.0.901

Zombie Hunter D-Day, şehre sızan korkunç ölümsüzler gibi olası en kötü senaryoyu gösteriyor. Nedeni belli olmayan korkunç bir hastalık tüm kasabaya yayılıyor. Oyuncular, virüse dirençli bireylerin kılığına giriyor ve virüsün yayılmasını engellemeye yardımcı olacak eylemlerde bulunuyor. Yeni baskı, bu uzun soluklu mücadeleyi daha da fazla kazanmasına yardımcı olacak bir dizi heyecan verici ekleme ekleyerek harika bir geri dönüş yaptı!
Download APK
4.3/5 Votes: 563
Updated
1/14/2023
Size
241M
Version
1.0.901
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ÜRETİCİDEN OLUMLU DEĞİŞİKLİKLER

Ana lobide daha fazla öğe olduğunda arayüz yenilenecektir. Zombie Hunter D-Day, lüks tasarımlara değil, ürkütücü ayrıntılara çok fazla odaklanıyor. Bu geri dönüşteki yükseltme bunun kanıtıdır; savaş modu, görev ve silah değiştirme seçenekleri yeni bir düzende düzenlenecek. Kolay erişim için ana ekrana fonksiyon düğmeleri eklenecektir. Bu talimatları kurulum günlüğünde özetleyeceğiz.

ÖZEL MODLARI KEŞFEDİN

Her maç için farklı oyun modları, oyuncuları Zombie Hunter D-Day’de zombi şehir korku hikayesinin daha derin bir keşfine çekiyor. Oturum açma sırasında ana paneldeki seçenekleri değiştirebilirsiniz. Öncelikle size doğru gelen irili ufaklı yüzlerce zombinin olduğu Zombie Stage modunu keşfedin. Cephanelik onlarla başa çıkmak için yeterli mi? Bu konuda önemli kararlar vermeniz gerekecek.

Daha akıllı bir strateji kullanmak istiyorsanız, zombi savunma modu veya Boss baskın modu ayrı savaşlardır. Bu, en şiddetli maçı açabilmek için net planlar oluşturmanızı gerektirir. Silahı zombilere doğrultun ve aileyi ve şehri kurtarmak için tetiği güçlü bir şekilde çekin! Önemli hasara sahip daha fazla silaha sahip olarak kişisel cephaneliğinizi genişletin. Korkunç patlama için bombalar da bu kampanya için mükemmel bir seçimdir!

TEKNİK SİSTEM ÖZEL DESTEĞİ

Görsel ve işitsel grafik yaklaşımlarına yapılan bir dizi yatırıma ek olarak, yapımcı her zaman Zombie Hunter D-Day’in olay örgüsünde bulunan tüm malzemeleri en üst düzeye çıkarmaya odaklanmıştır. Sırasıyla büyük ve küçük bir zombi grubunu olay yerine getirerek olayı hayata geçiriyorlar. Patronlar her oyunda görünecek; aşağı ordulara talimat vererek ilerlemenizi engelleyecekler.

Daha fazla dili desteklediğimiz ve küresel bağlantıyı hedeflediğimiz için dil kısıtlamaları ortadan kalkar. Optimizasyon, oyuncunun daha akıcı bir deneyim yaşamasına yardımcı olacaktır. Modaya uygun bir silah koleksiyonunun yardımına ihtiyacınız olacağına inanın. Bir sürü cephane ve silah türü mevcut olacak, ancak kilidini açmak için deneyim puanları gerekiyor. Bu büyüleyici etkinlik dizisinde, liderlik tablosunun zirvesini fethedebileceğinize inanıyorum!

AİLEYİ VE ŞEHRİ KURTARIN

Bugünün en korkunç vakası olan Zombie Hunter D-Day, enfeksiyon sayısının gerçekleriyle, onları durdurmak için bir strateji geliştirebilirsiniz. Önceden oluşturulmuş planı açın ve son zaferleri elde etmek için talimatı uygulayın. Çeşitli silah sistemlerine ve merak uyandıran modlara olan güven, sizi bu türünün tek örneği ortama kaptıracak. Oyunda ustalaşın ve her karşılaşmadan sonra bir inceleme yapmayı unutmayın!

Oyuncular, korkunç zombilerle savaşmak için asker olacaklar:

  • Oyuncular silahlarla, destek unsurlarıyla donatılacak ve gittikleri yerde zombileri yok etmek için görevleri tamamlayacaklar.
  • Zombilerin sayısı tamamen çeşitlidir ve zombiler yenildikten sonra karakter için zehirli gaz kadar tehlikeli olabilecek farklı becerilere sahiptir.
  • Güçlü patronlar gözlerinizin önünde belirecek ve daha önce karşılaştığınız zombilerden daha güçlü yeteneklere ve daha yüksek hıza sahipler.
  • Oyuncuların bulabileceği silah çeşitliliği hayranlık uyandırıyor ve farklı durumlarda zombileri öldürmek için uygun.
  • PVE seviyelerinin yanı sıra PVP modunda diğer oyuncularla rekabet edebilir ve hayatta kalan tek kişi olmaya çalışabilirsiniz.

What's new

Zombie Hunter, zombi temalı çevrimdışı oyunlarda en bağımlılık yapan avlanma ve keskin nişancı oyunu olabilir. Ayrıca Free Fire, hemen içine gireceksiniz!

Video

Images

Download links

How to install Zombie Hunter D-Day v1.0.901 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Zombie Hunter D-Day v1.0.901 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *