Zombie Gunship Survival v Mermi Hileli Mod APK Indir

1.6.73

Zombie Gunship Survival – Action Shooter, tüm zamanların en iyi zombi öldürme oyunu olmayı vaat ediyor. Çünkü burada, dayanıklılığı yüksek olanlar hariç, zombiye dönüşmezlerse, tüm sakinler canavara dönüşecek. O zombiler şehri yok etmeye gidecek ve bizim büyük sorumluluğumuz bu kötü güçleri ortadan kaldırmak. Barışı geri getirmek ve şehri daha medeni bir şekilde yeniden inşa etmek. Üstelik bu oyunun yayıncısı, modern silahlarla donatılmış birçok yeni senaryo ekledi ve bu oyundaki bazı küçük hataları düzeltti.
Download APK
4.5/5 Votes: 543
Updated
1/4/2023
Size
490M
Version
1.6.73
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ZOMBİ ÖLDÜRMEK İÇİN SİLAHLAR

Düşmanı yenmek için esas olan, diğer birçok seçenekle etkili bir plan yapmak ve maksimum etkiyi elde etmek için orduyu doğru şekilde konuşlandırmaktır. Zombie Gunship Survival dünyasında oyuncular, zombilerle savaşmak için özel olarak tasarlanmış silahlar olan AC uzay gemileriyle donatılacak. Burada Demolition, Sniper ve Scout gibi farklı oyunlara katılırken size birçok ekipman verecek ve silahlarınızı yükseltecek…

Bu silahlar ayrıca gece görüşünüzü daha doğru hale getirmek için kızılötesi ışınlarla donatılmıştır. Düşmanı hızlı ve olumlu bir şekilde yok edebilen bir keskin nişancı olmanıza yardım ediyorlar.

KAZANANLAR İÇİN ZORLUKLAR

Birçok canavarla, Zombie Gunship Survival size bazı ortak noktalar ve altın verecek, böylece bir sığınak haline gelmek için sağlam bir savunma sistemi biriktirebilir ve inşa edebilirsiniz ve kimse ihlal edilemez. Yeterince altın toplarsanız, savunmalarınızı, bariyerlerinizi, silahlarınızı ve silahlarınızı yükselterek kanınızı korumanıza engel olabilir, üssünüzü bu oyun dünyasında yaşayan ölülerin avlarından koruyabilirsiniz.

Oyun içi etkinliklere katıldıkça, ne kadar çok zombi öldürürseniz, ödülleriniz o kadar büyük olur veya oyuncular en gelişmiş silahların kilidini açmak için efsanevi ödüller de alabilirler. Canlı bir toplulukla oynayın. Arkadaşlarınızla atış oyunu stratejisini tartışın. Sadece bu da değil, dev zombileri öldürmeniz gerekiyor, bu atış yeteneğinizi test etmek için önemli bir görev ve meydan okuma ve onların hayatta kalmalarını tehdit edebilirsiniz.

DAHA FAZLA YENİ SİLAH KEŞFEDİN

Zombie Gunship Survival’a katıldığınızda, size ücretsiz bir indirme ve oynama sağlanacaktır. Ancak gerçek para kullanarak daha fazla öğe satın alabilir veya yükseltebilirsiniz. Bu, oyuncu sayısını çekebilir, herkesin savaşçı ruhunu harekete geçirebilir ve bu oyun serisini daha heyecanlı ve çekici hale getirebilir. Dayanıklı biriyseniz veya çekim yeteneğinize güvenmiyorsanız, uygulama içi satın alımları kapatın. Musluklarınızda haksız yere para kaybetmeyin.

GÜÇLÜ ARKADAŞLAR İLİŞKİSİ

Ayrıca sadece tek başınıza oynayamazsınız, bir toplulukla da oynayabilirsiniz. Burada bir savaş planı yapmak veya atış becerilerini tartışmak için arkadaşlarınızla gidebilirsiniz. Sizin ve herkesin bir araya gelmesine, kalıcı bir ilişki kurmasına yardımcı oluyoruz.

Bu sadece basit oynanışa sahip bir atış oyunu olmasına rağmen, tasarımcı grafiklere dikkatlice yatırım yapıyor. Küçük detaylarla büyük detaylara özen gösterilmesi, oyuncuların kendilerini gerçek hayattaymış gibi hissetmelerini sağlar. Öyleyse, Zombie Gunship Survival evinin her açısına özgün, nihai hizmeti deneyimleyerek zombileri birlikte yok edelim.

ANA ÖZELLİKLER

Ölümsüz zombi ordularına karşı, adamlarınıza monte edilmiş bir silahla hava desteği sağlayın. Optimum verimliliği sağlamak için askerlerinizi göndermeden önce görevinizi planlayın.
Assault, Demolition, Sniper ve Scout’ta suikastçı, yıkım, keskin nişancı ve izci oynayın. Gerçekçi silahlar donatılabilir ve yükseltilebilir.
Nişancı konumundan, askeri düzeyde kızılötesi gece görüşünü ve zorlu birinci şahıs nişancı savaş durumlarını deneyimleyin.
Ekibinizin hayatta kalması, çeşitli korkutucu becerilere sahip zombiler tarafından tehdit ediliyor. Öldürmesi zor olan titan zombiler, atış becerilerinizi test edecek ve zg’nizin hayatını tehlikeye atacak.
Barınağınızın savunmasını geliştirmek için altın ve diğer güzellikleri toplayın. Bu zombi atış oyununda ordu üssünüzü ölümsüz saldırılardan korumak için kule savunmalarınızı, barikatlarınızı ve silahlarınızı yükseltin.
Efsanevi ödüller için haftalık etkinliklerde en çok zombiyi vur!
Gelişen bir toplulukta oynayın. Arkadaşlarınızla atış oyunu tekniklerini tartışın.

What's new

Bu bir aksiyon nişancı oyunu, bir zombi oyunu! Kıyametten sağ kurtulun ve bu aksiyon zombi hayatta kalma oyununu oynayın. AC 130'daki silahlı gemi koltuğunuzdan ölülerin üzerine cehennem ateşini salın. Nüfusun çoğunun zombiye dönüştüğü bir dünyada, hayatta kalan birkaç kişi bir askeri operasyon üssünden gelen zombi saldırılarına karşı savaşır.
Efsanevi bir silah koleksiyoncusu ol!
Hayatta kalmak için son sığınak olarak savunmanızı üssünüzde oluşturun. AC 130 helikopterinizden kara birliklerinizin hedeflerini tamamlamasına yardım edin. Ekibinizin yürüyen zombilere karşı zg hayatta kalması omuzlarınıza bağlıdır.

Video

Images

Download links

How to install Zombie Gunship Survival v1.6.73 Mermi Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Zombie Gunship Survival v1.6.73 Mermi Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *