Zombie Defense v0.9.4 Para Hileli Mod APK Indir

12.8.8

Zombie Defense, size kule savunma türünde zorlu seviyeler sunar ve RTS öğelerini birleştirir. Elinizde bulunan savaşçıları sahada müsait pozisyonlara yerleştirecek ve istediğiniz gibi pozisyonlarını değiştireceksiniz. Aynı zamanda, seviye sayısı tamamen çeşitlidir ve görmezden gelemeyeceğiniz farklı modlara bölünmüştür. Bu yüzden güçlü düşmanlarla başa çıkmak için yükseltme sistemi size yardımcı olacaktır.
Download APK
4.3/5 Votes: 453
Updated
1/18/2023
Size
47M
Version
12.8.8
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

YAKLAŞAN ZOMBİ DALGALARINA MÜCADELE

Zombie Defense Mod APK Indir  oyuncular, artan dayanıklılıklarıyla zombilere karşı savaşlara meydan okuyacak. Yaklaşan düşmanları yenebilecek ve güçlü ekipmanlara sahip olabilecek tamamen elit bir kuvvete sahip olacaksınız. Aynı zamanda bölümlere geçtikçe birçok farklı ortamla karşılaşacaksınız ve savaşın her zaman stabil olmasını ve ortam tasarımının tamamen farklı olmasını sağlayacak kişi siz olacaksınız.

Savaşçılarınızın ayakta durabilecekleri ve düşmanlara saldırabilecekleri yeşil alanlar, hayatta kalmaya çalışacağınız ortamlar arasında ortak noktadır. eleman kule savunmasına eklenir. Ekrandaki mevcut yeşil alanlar arasında savaşçının konumunu hareket ettirerek yansıtılır. Bu nedenle, bu oyunda birçok ilginç strateji bulacaksınız.

Zombie Defense Mod APK Indir ZORLU SAVAŞLARA KATIL

Zombie Defense’de bir seviye tamamen birçok farklı dalgaya bölünmüştür ve zombilerin nerede görünebileceğini bilemezsiniz. Yani bir savaşçıyı geçici bir konuma yerleştirecek ve canavar ortaya çıkana kadar bekleyeceksiniz. Aynı zamanda, her savaşçının uygun bir saldırı menzili vardır, böylece onlar için uygun konumu seçebilirsiniz. Bir dalgayı tamamladığınızda, birçok farklı amaç için kullanılabilecek ek bonuslar alacaksınız.

Zombie Defense Mod APK IndirOyunun başında sahip olduğunuz savaşçı sayısı minimum düzeyde olduğu için bazı zorluklarla karşılaşmanız tamamen normal. Aynı zamanda savaşçılar sahip oldukları silahların yanı sıra başka bazı özel ekipmanları da kullanabilirler. Örneğin, bir kişinin öldüremeyeceği kadar çok zombi olduğunu düşünüyorsanız, bir el bombası en uygun çözüm olacaktır ve gelip takım arkadaşınızı desteklemek için başka birinin konumunu değiştirmenize gerek yoktur.Üstesinden gelmeniz gereken farklı seviyelere sahip farklı modlar bulabilirsiniz. Spesifik olarak, normalden daha yüksek dirence sahip zombilerin olduğu ek bir kabus modu bulabilir ve yeni bir yükseltme mekanizmasının kilidini açabilirsiniz. 3 kişilik mod kabusa benzer, ancak takım sayısı önemli ölçüde azalır. Ayrıca bölüm boyunca bir kameramanın televizyonunu da koruyabilirsiniz ve başarılı olursanız ek ödüller alırsınız. Diğer birçok mod, gücünüzü test edebilir.

ZORLUKLARI AŞMAK İÇİN YENİ GÜÇLERİN KİLİDİNİ AÇIN

Zombie Defense gibi bir kule savunma oyunu deneyimledikten sonra, yükseltme mekanizmasını kesinlikle görmezden gelemezsiniz. Karmaşık yükseltme sistemi, her tür savaşçı ve kuleye karşılık gelen küçük beceri ağaçlarına bölünmüştür. Ayrıca rejenerasyon gibi bir destek mekanizmasına da sahiptir.

 Zombilerle savaştaki taktik zorluklar oyuncuları cezbedecek çünkü:

  • Zombileri durdururken taktiklerdeki esnekliğe kendiniz karar vereceğiniz, kule savunması ile gerçek zamanlı stratejiyi birleştiren bir oyun.
  • Savaşçıları ve taretleri istediğiniz konuma yerleştirebilecek ve farklı zor durumlara göre değiştirebileceksiniz.
  • Her savaşçı, birçok zorlu seviyenin üstesinden gelmenize yardımcı olacak silahlarına ve değerli ekipmanlarına sahiptir.
  • Seçtiğiniz moda bağlı olarak, zorluk seviyesi artacak ve bunların üstesinden gelme şansına sahip olmanız için avantajlarla gelecek.
  • Karmaşık yükseltme sistemi, öğrenmek ve seçimler yapmak için zaman harcayacağınız küçük beceri ağaçlarına bölünmüştür.

What's new

Klasik RTS ve modern Kule Savunmasının modern bir karışımı.
Asker toplayın, yuvalara yerleştirin ve gelen zombi dalgalarını kendi başlarına vurmalarına izin verin.
Askerleri yuvalar arasında manuel olarak hareket ettirin, yuvaları ve askerleri yükseltin, malzeme sipariş edin,
el bombaları ve molotoflar atın, hava saldırıları düzenleyin ve devasa buldozerleri çalıştırın.
Strateji, taktik ve mikro yönetimin mükemmel karışımı.

Video

Images

Download links

How to install Zombie Defense v0.9.4 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Zombie Defense v0.9.4 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *