Zombie Combat Simulator v Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

1.4.7

Zombie Combat Simulator, oyuncuların diğer oyuncuların yardımıyla güçlü zombilerle karşılaşacağı bir oyundur. Oyuncunun seçtiği oyun ekranının özelliklerine göre pek çok taktik karşımıza çıkabiliyor ve zombilerin sayısı da değişiyor. Aynı zamanda oyuncuların seçebileceği çeşitli silahlar ve zombilere karşı güçlerini test etmelerine yardımcı olacak bir sandbox sistemi.
Download APK
4.1/5 Votes: 654
Updated
1/16/2023
Size
288M
Version
1.4.7
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ZORLU ZOMBİ SAVAŞLARI

Zombie Combat Simulator’u deneyimlediğinizde, gerçekten de sürekli olarak ortaya çıkan düşmanlarla savaşmak için güçlü bir his ve dürtüye sahip olacaksınız. Tamamen güçlü zombilerdir ve her zaman düşmanı yok etmeye çalışırlar. Yani, işiniz diğer oyuncularla koordineli çalışmak ve sahip olduğunuz silahlarla hayatta kalan son kişi olmaktır. Gerçekten de oyuncuları bekleyen ve gözlerinizi oyundan alamamanıza neden olacak pek çok zorluk olacak.

Oyuncunun bu oyunda kullandığı kontrol yöntemi tamamen detaylı ve oyuncuya özel bir uyarlama gerektiriyor. Başka bir deyişle, bu kontrollerde ustalaşmaya çalışacaksınız çünkü resmi bir maça girdikten sonra keşfedecek zamanınız kalmıyor. Ayrıca bazı seviyeler, oyundaki hayatınızı sürdürmek ve takım arkadaşlarınızla başka konumlara gitmek için belirli hızlı ritimlere sahip olmanızı gerektirir.

CANAVAR DALGALARINI AŞMAK

Zombie Combat Simulator’ı başlatırken herhangi bir oyuncunun bilmesi gereken bir özellik, zombilerin tamamen tehlikeli olmasıdır. Sayı, seçtiğiniz seviyelere göre değişecek ve elbette size saldırmak için her anı değerlendirecekler. Spesifik olarak, sayıları oldukça fazla olacak, hareket hızı oyuncuya eşdeğer olacak ve siz hareket etmediğinizde veya silahınız olmadığında, siz yenilene kadar arka arkaya size saldıracaklar. Yeterli cephaneniz yok ve diğer oyunculardan yardım istemelisiniz. Diğer oyuncular seviye tamamlanana kadar birbirlerine saldırıp sürekli destek olurken siz cephanenizi yenileyebileceksiniz. Ek olarak, yardımın yanı sıra, bazı oyunlar her seviyede başarısız olmamaya dikkat etmenizi gerektirir çünkü öldürme sayısı sınırlı olacaktır ve bu, oyuncunun aldığı sonuçları etkiler.

Birçok zombiye karşı savaşmanın heyecanını hissedeceğiniz modlardan biri de tahliye modudur. Oyuncular, diğer oyunculardan oluşan bir grupla bir araya gelecek ve hepsi nereye hareket etmeleri gerektiğini bilecek. Aynı zamanda, çok sayıda zombi her zaman yakından takip eder, bu nedenle tüm takım tamamen yenilmeden bölümü tamamlamak için önceden belirlenmiş bir konuma gitmeye çalışacaksınız.

GÜÇ VE SİLAHLAR TESTİ

Zombie Combat Simulator’da çok oyunculu modların yanı sıra bir sandbox modu da bulabileceksiniz ve kesinlikle istediğinizi yapabileceksiniz. Oyun ortamını kurmak için kontroller bulacaksınız ve zombi ve asker karakterlerini kullanma özgürlüğüne sahip olacaksınız. Aynı zamanda bu karakterler sahaya çıktıklarında otomatik olarak saldıracak ve siz de gerekli sonuçları görmek için güç seviyesini buna göre ayarlayacaksınız.

Bu moddaki deneyler sayesinde askerlerin ve zombilerin saldırıya uğradığında ne kadar dayanıklı olduğunu öğreneceksiniz. Sürekli sizi takip eden güçlü düşmanlar karşısında hücum taktiklerine sahip olmak gerekiyor. Aynı zamanda, farklı özelliklere sahip silahların sayısı da, farklı yıkıcı güçlere sahip olduklarında dikkate alınması gereken bir faktördür. Yani, kesinlikle, bu görmezden gelemeyeceğiniz bir oyun olacak.

Oyuncular, zombilerle yüzleşirken zor durumlara girecek:

  • Diğer oyuncularla savaşlara katılacak ve sürekli olarak size yaklaşan zombileri yok edeceksiniz.
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı hedeflere sahip birçok seviye var ve kesinlikle zombilerin korkusunu ve gücünü hissedeceksiniz.
  • Destekleyici oyuncu sayısı çok çeşitli olacak ve onlara eşlik ettiğinizde ve ilginç stratejiler geliştirdiğinizde kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayacaktır.
  • Çok oyunculu aşamaların yanı sıra oyuncular, askerlerin zombilere karşı gücünü test etmek için sandbox modunu kullanabilir.
  • Oyuncuların modlarına ve düşmanı yok etme becerilerine bağlı olarak seçebilecekleri silah sayısı tamamen farklıdır.

What's new

- Sandbox modu: Bu modda, herhangi bir yerde birimler oluşturabilir ve silahlarına, hasar direncine ve HP'ye karar verebilirsiniz. Ayrıca, askerleri ve zombileri otomatik olarak oluşturabilen birim yumurtlama sistemi gibi oyunun kurallarını da değiştirebilirsiniz. Zaman sınırının yanı sıra, zafer ve yenilgi koşulları. Kısacası, kuralları değiştirerek oynanışı önemli ölçüde değiştirebilirsiniz. Tabii ki, kendi başınıza yapmak istemiyorsanız, size önceden hazırlanmış bazı oynama yolları da verdim;

Video

Images

Download links

How to install Zombie Combat Simulator v1.4.7 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Zombie Combat Simulator v1.4.7 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *