Zombie Catchers v Para Hileli Mod APK Indir

1.31.2

Zombie Catchers, oyuncuların içki dükkanını devralacağı ve gerekli malzemeleri oluşturmak için zombileri yakalamak üzere bir yolculuğa çıkacağı bir oyundur. Her oyunun heyecan verici noktaları vardır ve bunları yeni öğeler satın alarak ve daha fazla para kazanmak için uygun yükseltmeleri yaparak geliştirebileceksiniz.
Download APK
4.5/5 Votes: 567
Updated
1/7/2023
Size
70M
Version
1.31.2
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ZOMBİLERİ YAKALA VE BİR İÇECEK DÜKKANI İNŞA ET

Zombie Catchers’ta oyuncuların deneyimlediği hikaye, uzaydan gelen iki tüccar olan A.J ve Bud adlı iki karakter etrafında dönüyor. Dünya’da bir içki dükkânına sahip olmak istiyorlar ama gerekli malzemelere sahip değiller. Bu yüzden, yakaladıkları zombileri, malzemeler ve içecekler yaratmak için çalıştırmalarını sağlayacak bir plan tasarladılar. Elbette bu ticaretten kar elde edecekler.

Oyuncuların bu oyunda yapacakları işler iki kategoriye ayrılıyor: A.J tarafından gerçekleştirilen zombileri yakalamak ve içecek üretimini sürdürmek. Dolayısıyla bu iki süreç genellikle birbiriyle ilişkilidir ve bu iki işi yapmak için ekipmana ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca kazandığınız para miktarı tamamen yukarıdaki amaç için kullanılır ve hayranlık uyandıran efektlere sahip birçok ekipmanın kilidini açarsınız.

ZOMBİLERİ EĞLENCELİ YAKALAMA YOLCULUĞU

Oraya gideceğiniz ilk yolculuk, Zombie Catchers’daki Swap konumudur ve bir drone, yakalamanız için birçok zombinin nerede olacağını belirlemenize yardımcı olur. Bilgileri aldıktan sonra, A.J ve Bud ile o yere gideceksiniz ve A.J’yi kontrol ederek yakalama sürecini başlatacaksınız. Kolay erişilebilir butonlar ile 2D ortamın içinde hareket edeceksiniz. Aynı zamanda, hareket etkinliğini artıran yeni ekipmanınız varsa, cirit ve zıplama düğmeleri gibi bazı düğmeler basılı tutulacaktır.

Yerde bazı zombilerin belirdiğini göreceksiniz ve ekranda silahınızın ulaşabileceği uzunluğu temsil eden bir daire var. Böylece doğru atış yapmak için doğru konumu ve mesafeyi seçeceksiniz. Aynı zamanda bazı zombiler yerde saklanıyor olacak ve yakın bir yere yem atıp pusuya düştüğünüzde onları çıkaran siz olacaksınız. Ayrıca bazı zombiler, oyuncuyu yakalamayı zorlaştıran bazı ek öğelerle de donatılmıştır.

Birçok faktör zombi avlamanızı zorlaştıracaktır. Spesifik olarak, karşılaştığınız bazı hayvanlar sizi bir süreliğine sersemletebilir ve hedefinizin kaybolmasına neden olabilir. Aynı zamanda, bazı zombiler, ateş düğmesini basılı tutmak gibi daha güçlü saldırılar gerçekleştirmenizi gerektiren öğelere sahip olduğunda da zorluk çekiyorsunuz. Bölümün her iki ucu da zombilerin kaçış yerleridir ve oradan geçtiklerinde artık onları yakalayamazsınız.

ÇEŞİTLİ ZOMBİ TÜRLERİ FARKLI İÇECEKLER OLUŞTURUR

Zombie Catchers’ı deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, farklı fiyatlara çeşitli içecekler yaratmanıza yardımcı olan farklı zombi türlerinin çeşitliliğidir. Spesifik olarak, bir konteyner inşa edecek ve aynı türden zombileri çalışmaları için o konteynere koyacaksınız. Oradan yukarıya taşınacak bazı ürünleri ve onları alıp size para verecek misafirleri göreceksiniz. Zamanla daha fazla para kazanacak ve yeni öğeler satın alacaksınız.

Oyuncuların deneyimlediği yer Bataklık ve diğer birçok konumdur. Her konumun farklı ve benzersiz özelliklere sahip bir patronu olacaktır. Yani, A.J ve Bud ile birlikte uzay gemisine pilotluk yapacak ve eninde sonunda yakalanana kadar sağlığını tüketmek için saldırılar yapacaksınız. Aynı zamanda, patronların etkisi genellikle normal zombilerden daha iyi olacaktır. Bazı makineler yalnızca aynı türden üç zombi olduğunda çalışır, ancak bu yalnızca tek bir patron zombi ile de yapılabilir.

KÂRI ARTIRMAK İÇİN EKİPMAN VE ÜRETİM MAKİNELERİNİ YÜKSELTİN

Zombie Catchers’da zamanla işinizi zorlaştıracak özelliklere sahip birçok zombi ile karşılaşacaksınız, bu yüzden yükseltme yapmak gerekiyor. Güçlü saldırılar yapabilmesi veya daha yükseğe zıplayabilmesi için A.J için yeni öğeler satın alabileceksiniz.

Öğelerin sayısı, satın almayı ve etkinliklerini yükseltmeyi düşünmeniz için tamamen çeşitlidir. Aynı zamanda kazandığınız para, aynı anda çok para kazanmak için etkileyici performans ve daha fazla miktar elde etmelerini sağlayan üretim makinelerine yatırılır.

Dünya’da zombileri yakalamayı deneyimlediğinizde, aşağıdakiler gibi pek çok çekici nokta bulacaksınız:

  • Zombilerin ele geçirdiğiniz hedefleriniz haline geleceği ve bunu yapmak için doğru silahları kullanacağınız eğlenceli oyun.
  • Her zombinin gözlemleyeceğiniz ve kaçmaması için uygun saldırıyı kullanacağınız özellikleri vardır.
  • Birçok farklı yere gideceksiniz ve o bölgenin yakalamanız gereken önemli bir patronu olacak.
  • Her zombi türü belirli bir içecek üretecek ve kalitesi, üretim makinelerinde çalışılabilecek miktarı belirleyecektir.
  • Zombileri avlayacak öğelerin sayısı çeşitlidir ve parayı, yakalamayı ve ticareti daha da geliştirmek için yükseltmeler yapmak için kullanacaksınız.

What's new

Zombie Catchers, bir zombi istilasıyla delik deşik edilmiş fütüristik bir dünyada gündelik bir aksiyon macera oyunudur! Planet Earth, ölümsüzlerle istila edildi. Ama şansımız var! AJ ve galaksiler arası iki iş adamı olan Bud, bir iş imparatorluğu kurmaya karar verdiler! Tüm zombileri avlamayı ve Dünya'yı bir kez daha güvenli hale getirmeyi planlıyorlar - aynı zamanda Zombi Suyu satarak büyük bir kâr elde ediyorlar.

Video

Images

Download links

How to install Zombie Catchers v1.31.2 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Zombie Catchers v1.31.2 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *