Zombie Castaways v Para Hileli Mod APK Indir

4.43

Zombie Castaways, oyuncuların bulutlarla kaplı farklı yerleri keşfetmek için bir zombi karakterine katıldığı bir oyundur. Geçmek zorunda kaldığı yerlerin sayısı tamamen çeşitlidir ve erişmek için yerine getirmeniz gereken bir gereksinim vardır. Aynı zamanda bir adayı ve bu karakterin etrafında dönen hikayeleri öğrenerek vakit geçireceksiniz. Elbette oyun, onu deneyimlediğinizde zombilere yeni bir görünüm getirecektir.
Download APK
4.5/5 Votes: 512
Updated
1/4/2023
Size
141M
Version
4.43
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

YENİ BİR ALANA YOLCULUK

Zombie Castaways’te oyuncuların öğrendiği hikaye, bulutlu bir adada beliren gizemli bir zombiyi içeriyor. Bu karakterin özelliği korku oyunlarındaki diğer zombiler kadar saldırgan olmayıp tamamen arkadaş canlısı olmasıdır. Aynı zamanda karakter, sıradan bir insan şekline benzer bir görünüme sahiptir ve çevresindeki unsurlarla kolayca etkileşime girebilir. Yani bu zombi karakter ile adada neler olduğunu keşfedeceksiniz.

Oyuncu herhangi bir konuma dokunabilir ve böylece karakter gidebilir ve çiftçilik oyunlarına benzer tamamen kapsamlı bir görünüme sahip olabilir. Gittiğiniz ada uçsuz bucaksız ve bir bulut tabakasıyla kaplı olduğu için kaydırarak farklı alanlara geçebilirsiniz. Aynı zamanda oyunda belirli bir başarıya ulaştığınızda bu bulut tabakası ortadan kaybolabilir ve keşfetmeye devam edeceğiniz uzun bir yolculuk olacaktır ve elbette her zaman sizin için talimatlar olacaktır.

ADADA YENİ ALANLARIN KİLİDİNİ AÇIN

Zombie Castaways’i başlattığınızda, onları yok etmek için bir ağaca veya kayaya ve harcamanız gereken malzemelere dokunabilirsiniz. Tabii ki, bu içerikler ilgili aracın simgesinin altında görünür ve hepsinin kullanımlarında bilmeniz gereken sınırlamaları vardır. Bir nesneyi her yok ettiğinizde, karşılık gelen sayıda öğe alacaksınız ve seviyenizi yükseltmeniz için bir kaynak olacaksınız.

Yok etmeniz gereken eşyaların yanı sıra toplayabileceğiniz birçok bitki ve yeniden kullanabileceğiniz ürünleri de buluyorsunuz. Seviye atlamak, yeni öğelerin kilidini açmanıza yardımcı olur ve bunlardan biri, yaşayacağınız yere benzer bir alana erişebilmenizdir. Aynı zamanda orada kimse yaşamıyor, bu yüzden tam olarak bir tarım yeri olarak kullanabilirsiniz ve ekimden önce meydanları da iyileştirmelisiniz.

GEREKLİ ŞARTLARLA YENİ ADALARA GİDİN

Zombie Castaways’de ortamın tamamen büyük olduğunu hissediyor ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, bunu yapmak için görev panosundan yararlanabilirsiniz. Sizden belirli bir işi yapmanızı isteyecek ve onu tamamlarsanız karşılık gelen ödülleri de alabilirsiniz. Yani bazı oyun mekaniklerine erişmenin bir yolu olarak görülebilir ve hemen ardından keşif yolculuğuna dilediğiniz gibi devam edebilirsiniz. Ayrıca adada yeni görevlerin kilidini açmak için eski görevleri tamamlamanız gerekecek.

ANA ÖZELLİKLER

  • Büyüleyici bir zombi evrenini keşfedin! Zombie’de her şey var: Oyuncaklar Adası’na bir tur, çılgın bir İnsan
  • Şehri’nde bir yolculuk, bir asteroide uzay yolculuğu ve Safari Adası’nda heyecan.
  • Kendi zombi tarım alanlarınızı ve fabrikalarınızı inşa edin veya Eyfel Kulesi, Mısır Sfenksi, Louvre ve daha fazlası gibi dünyaca ünlü siteler arasından seçim yapın!
  • Devasa bir korsan adasını restore edin ve gürültülü bir taverna, deniz kurtlarıyla yapılan sözleşmeler ve uzun yolculuklarla tamamlanan bir zombi korsan olarak kariyere başlayın!
  • Kendi zombi çiftliğinizi başlatın ve bulabileceğiniz en tuhaf sebzeleri, meyveleri ve çiçekleri üretin – yaban mersini, balkabağı, bezelye ve daha fazlasını içeren ilk çiftlik hasatınızı toplayın!
  • Ana karakterin zorlayıcı hikayesini takip edin: Zombie hayatının aşkı için bir insan olabilir mi?
  • Amy (büyük spoiler: Zombie’nin müstakbel nişanlısı), Z.Chief (yerel bir ünlü), Diana Jones (Zombie’nin
  • BFF’si), zombi oduncular ve taş madencileri, hazine avcıları ve şefler ve daha çekici zombi çiftlik işçileri ve yeni arkadaşlarla tanışın!

What's new

Zombie Castaways'te arkadaş canlısı ve macerayı seven zombilerle yan yana bir çiftlik adasında yaşamayı deneyimleyin! İşte bir zombi evreninde asla sıkılmayacak şeylerin bir listesi:
Farklı bir zombi dünyasında seyahat edin! Oyuncaklar Adası'nda bir tur, telaşlı bir İnsan Şehri'nde bir gezinti, Asteroid'e bir uzay görevi, Safari Adası'nda maceralar - adını siz koyun, Zombie anladı!

Video

Images

Download links

How to install Zombie Castaways v4.43 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Zombie Castaways v4.43 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *