World War Heroes v Mermi Hileli Mod APK Indir

1.36.2

World War Heroes, 2. Dünya Savaşı'ndan kalma patlayıcı bir atmosfere sahip yoğun bir ortam sunacak ve çevrimiçi odaklı maçlarda oyuncuların heyecanını ateşleyecek. Ayrıca oyuncuların bir askerin en kahramanca ve trajik anlarını yaşamaları için canlı bir kişisel hikaye sistemine sahiptir. 2. Dünya Savaşı'na dayalı faktörler için en iyi deneyimleri getirmeyi vaat ederek, her mod veya özellik aracılığıyla onlara kademeli olarak daha heyecan verici içerik gelecek.
Download APK
4.5/5 Votes: 546
Updated
12/31/2022
Size
1.24 GB
Version
1.36.2
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

İLGİNÇ TEK OYUNCU KAMPANYALARI

World War Heroes’daki tek oyunculu kampanya, oyunculara her ülkenin tarihi ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki kahramanca kampanyaları hakkında fikir verecektir. Bu, çeşitli ekipman ve benzersiz keşifler yaratırken oyun deneyimlerini çeşitlendirmek için bakış açısını ve nesnel çeşitliliği değiştirmeyi içerir. Üstelik travmatik bir hikayesi var ve oyunculara büyük ölçekli bir savaşın gerçek değerini daha iyi anlamalarını sağlıyor.

MUHTEŞEM VE İYİ YAPILMIŞ ÇEVRİMİÇİ MAÇLAR

Oyuncular kampanya modunu tamamladıysa, çevrimiçi savaşlar, arkadaşlarla keşfedilecek yeni deneyimlerdir. Çevrimiçi modların ayırt edici özelliği, araçlar, ikmal noktaları, savunma noktaları, ele geçirme noktaları vb. dahil olmak üzere büyük ölçekli bir savaş alanının birçok benzersiz ve önemli unsurunu tanıtmasıdır. herkesle eğlence.

BÜYÜK SİLAH SİSTEMLERİ

World War Heroes’daki ekipman sistemi, silahlar, el bombaları ve diğer birçok destek öğesi dahil olmak üzere çeşitli içerikler içerir. Bu arada, savaş alanında birçok ikmal noktası olacak veya oyuncuların yeniden doğarken ekipmanlarını değiştirmelerine izin verecek, atmosferi ve heyecanı yeni zirvelere taşıyarak çevrimiçi savaşların kaosunu gösterecek. Oyuncular gelecekte ister savaş ister ödül sistemi yoluyla olsun, kademeli olarak yeni silahların veya özelleştirmelerin kilidini açacaklar.

KOMİK HARİTALAR VE ÇEŞİTLİ ARAÇLAR

Çevrimiçi maçlardaki savaş alanları, her oyuncunun daha yaratıcı olabilmesi için tuhaf ve kaotik bir şekilde tasarlanmıştır. Oyuncunun farklı savaş alanlarındaki savaş deneyimini çeşitlendirmek için hareket eden tren, şehir ve küçük köyler gibi ölçekleri de farklıdır. Ayrıca bazı haritalar, işleri daha kaotik hale getirmek için tanklar veya nakliye araçları gibi zengin araç sistemlerini de tanıtıyor.

HEYECAN VERİCİ ETKİNLİKLER VE AKTİVİTELER

World War Heroes’daki haftalık aktiviteler ve etkinlikler cömerttir ve oyuncular için bolca eğlence sunar. Ayrıca, bir grup insanın özel oyun modlarında birbirini desteklemesine olanak tanır ve böylece herkesin atmosferini veya motivasyonunu canlandırmak için pek çok güzel ödül kazanır. Bireysel içeriğe bağlı olarak, her kişinin üniforma yerine ayrı kriterleri vardır ve etkinlik sona yaklaşırken her zaman birçok rastgele şey ortaya çıkacaktır.

ÖZGÜN VE OTANTİK GRAFİKLER

Oyunun grafiklerinin kalitesi de oyuncuların kendilerini en çetin ve en heyecanlı savaşlara kaptırmasında öne çıkan etkenlerden biri. Ayrıca, çok sayıda yoğun görsel efektle ve daha fazlasıyla karşı karşıya kalsalar bile insanların iyi bir kararlılığa sahip olması için harika bir optimizasyona sahiptir. Üstelik hava, duman, ateş ve daha fazlası gibi çevresel etkiler, herkesin kendini daha samimi ve benzersiz hissetmesini sağlayacak ve 2. Dünya Savaşı’nın kendine özgü bir rengini gösterecek.

Oyuncular, zengin ve benzersiz oyun modları aracılığıyla arkadaşlarını eğlendirmek istiyorlarsa, World War Heroes harika seçeneklerden biridir. Ayrıca oyun, heyecan ve oyuncu deneyiminden her şeyi çeşitlendirmek için etkinlikler, oyun modları, yeni silahlar ve daha fazlası gibi yeni içeriklerle sürekli olarak güncellenir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyun, hem güçlü hem de düşük güçlü cihazlarda sorunsuz çalışacak şekilde özellikle ayarlandı!
  • Ekipmanınızı yükseltirken günlük aktivitelerinizi tamamlayın!
  • Ücretsiz ödüller almak ve günlük işlerin yanı sıra çok sayıda ücretsiz öğe almak için her gün oynayın!
  • Geri tepme ve yeniden yükleme süresini düşürürken hasarı ve maksimum cephaneyi artırarak hayallerinizdeki cephaneliği oluşturun.
  • Keskin grafikler ve kullanımı kolay kontrollerle çevrimiçi bir savaşa dalın.
  • Takımınıza maçı kazanma çabalarında yardımcı olacak çeşitli yeni silahlar mevcut olacak. Makineli tüfekler, el bombaları, tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, bazukalar ve diğer silahları içeren tüm silahlardan yararlanın.
  • Senin oyunun, senin kuralların! Bir lobi oluşturun, arkadaşlarınızı davet edin ve savaşmaya hazırlanın!

What's new

İkinci Dünya Savaşı döneminden kalma çılgın çevrimiçi savaşta dünyanın dört bir yanından oyuncularla savaşın!
Düşmanı yok edin ve Berlin'in merkezinde ve diğer şehirlerde şiddetli tank savaşlarında hayatta kalın.
Takım ve ölüm maçı savaşlarına katılın, bombalar yerleştirin ve onları savunun.

Video

Images

Download links

How to install World War Heroes v1.36.2 Mermi Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded World War Heroes v1.36.2 Mermi Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *