World Soccer Champs v Para Hileli Mod APK Indir

6.0.1

World Soccer Champs, oyuncuların bir rüya takımı oluşturabilecekleri ve dünya çapında sayısız gerçek lige katılabilecekleri eğlenceli ve heyecan verici bir spor oyunudur. Ayrıca oyunculara çevrelerini en iyi şekilde görmelerini sağlarken ulaşmalarını kolaylaştırmak için sevimli, arkadaş canlısı ve esprili bir görsel kalite kullanıyor. Ek olarak, birçok gelişmiş işlev ve özellik, oyuncuların tüm takımı etkin bir şekilde yönetmesine olanak tanır.
Download APK
4.4/5 Votes: 564
Updated
1/12/2023
Size
50M
Version
6.0.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

KULÜBÜNÜZÜ KURMAYA BAŞLAYIN

Oyuncular gelecekte daha güçlü kulüplere karşı rekabet edebilecek üstün ve çok yönlü bir takım oluşturmak istiyorsa, temel bilgiler ilk adımlardır. Bu nedenle World Soccer Champs, oyuncuların takımla ilgilenebilecekleri ve muhteşem hedeflere ulaşmak için onları kontrol edebilecekleri eğlenceli bir oynanış sunacak. Ekibin oluşturulmasındaki diğer pek çok benzersiz içerik, oyuncuların zaman içinde keşfetmesi için kademeli olarak açılacaktır.

SÜRÜKLEYİCİ KONTROL MEKANİZMASI

Kulüpteki tüm birimlerin kontrol mekanizması esnek ve çok yönlüdür, hatta oyunculara en iyi deneyimi sunmak için son derece duyarlıdır. Ayrıca gerçek zamanlı maçlarda kontrol performansını artırmak için temel dizilişlerle birleştirilebilirler. Ayrıca oyuncular, hareket ve kontrol mekanizmasını sorunsuz bir şekilde koordine ederek futbol yıldızlarının tipik becerilerini sergileyebilir.

SAVAŞ FORMUNUZU ÖZELLEŞTİRİN

Diziliş, World Soccer Champs’ın oyuncuların bir antrenör ve menajer olarak kariyerleri boyunca en iyi şekilde yararlanmalarını istediği temel unsurdur. Bu arada, her kulüp üyesinin, maçta sağlam hatlar oluşturmak için farklı konumlara uygun birçok benzersiz istatistik ve yeteneği vardır. Tabii ki, oyuncular her şeyi özelleştirebilir, hatta farklı türde düşmanlarla başa çıkmak için taktikleri dizilişlerle ilişkilendirebilir.

FUTBOL KULÜBÜNÜZÜ YÖNETİN

Her kulüp üyesinin performansı ve durumu önemlidir ve oyuncuların birden fazla maçta daha iyi sonuçlar almak için performanslarına dikkat etmesi veya geliştirmesi gerekir. Kulüp kademeli olarak genişleyecek ve oyunculara tüm üyeleri geliştirmek için daha fazla fikir verecek. Ayrıca oyuncular, her üyenin daha iyi bir ruh haline veya eğitim etkisine sahip olması için daha fazla tesis sağlayabilir veya daha fazla yeni alan inşa edebilir.

BÜYÜK TURNUVALARA KATILIN

Turnuvalar, oyuncular daha karmaşık zorluklar veya cömert ödüller ve kulüp sponsorları arıyorsa ideal yerlerdir. Tüm takımın genel yeteneğine bağlı olarak, oyuncuları dünyada sağlam bir konuma sahip olmak için yoğun bir sıralamada yükselmeleri gereken farklı liglere ayıracak. Tabii ki, turnuvadaki tüm rakipler, maçların ortamını geliştirmeye uygun gerçek oyunculardır.

PROFESYONEL OYUNCULARI KEŞFEDİN VE KİRALAYIN

Oyuncular etrafta dolaşırken bazen futbol dünyasında birinci sınıf yıldızlar bulurlar. Ancak oyuncuların onlara ödeme yapması, hatta kulübün ana kadrosunu güçlendirmek için daha fazla yetenek alması gerekiyor. World Soccer Champs, oyuncuların profesyonelleri işe almasına ve tüm kadroyu daha çeşitli ve müreffeh yapmasına olanak tanıyan değerli bir sözleşme sistemi tanıtacak.

World Soccer Champs’taki eğlence ve rahatlama, oyuncuların birçok yeteneğe sahip bir rüya takımını yönetmesine ve kontrol etmesine izin verdiği için mutlaktır. Ayrıca maç veya turnuva yerleştirme sistemleri, bireysel becerileri bir sonraki seviyeye taşımak için ideal yerlerdir. Birçok benzersiz özellik ve mekaniğin, bu heyecan verici futbol türü için oyuncunun deneyimini yeni zirvelere çıkaracağı garanti edilmektedir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Yeni fikirlerle oynamak ve zeki rakiplerle yüzleşmek.
  • Dünyanın her yerinden 100’den fazla lig ve kupa var.
  • İndirilen veri paketine gerçek hayattaki oyuncu adları dahildir.
  • Yığının başında kimin olduğunu keşfetmek için Google Play başarılarına ve skor tablolarına göz atın.
  • Öğrenmesi kolay ama hükmetmesi zor.

What's new

Takımınızı yönetin ve bu eğlenceli ve heyecan verici futbol oyununda onları tatlı bir başarıya götürmeye çalışın. Dünyanın dört bir yanından yüzlerce gerçek futbol ligi ve kupasının yanı sıra çok sayıda yerel kulüp ve milli takımı içerir.
Milli takımınızı Katar'a götürün ve dünyanın en prestijli futbol müsabakasında mücadele edin.
Şık arayüz, sizi her maçın heyecan verici dramasına tamamen kaptıracak. Hayranları etkileyin ve sezgisel kaydırma kontrollerini kullanarak zafere giden yolda pas verin, top sürün ve şut atın.

Video

Images

Download links

How to install World Soccer Champs v6.0.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded World Soccer Champs v6.0.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *