Wordington: Words & Design v Para Hileli Mod APK Indir

1.9.1

Wordington, oyuncuların Emma'nın evini yenilediği ve onunla yeni karakterlerle tanıştığı yenileme temalı bir oyundur. İlgili kaynağı kullanarak yenilemeyi tamamlamak için zaman ayıracaksınız ve değişikliği hemen göreceksiniz. Aynı zamanda yıldızlar ve belirli bir miktar para kazanmak için çapraz bulmacalara katılmanız gerekecek. Her kaynağın farklı bir işlevi kullanması vardır.
Download APK
4.4/5 Votes: 536
Updated
1/14/2023
Size
83M
Version
1.9.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

EMMA’NIN BÜYÜK BABASININ KÖŞKÜNÜN YENİLENMESİ

Wordington’da oyunculara, büyükbabasının konağına giden Emma eşlik edecek. Büyükbabasının kocaman bir evi vardı ama şimdi uzun zamandır terk edilmiş durumda. Yani bu konağa gitmeye başladığınızda, görünümünün antik olduğunu ve avlusunun altın varaklarla kaplı olduğunu göreceksiniz. Büyükbabasının evini yenileyecek ve ona yeni bir özel görünüm kazandıracak kişi o olacak. Bu, gerçekleştirmeniz gereken uzun zaman alacak bir hedeftir.

wordingtonİlk gördüğünüz unsurları temizlemeye başlayacak ve yavaş yavaş evin içindeki şeyleri keşfedeceksiniz. Evin görünümünü değiştirip fark yaratan karakterin hareketlerini gözlemleyeceksiniz. Aynı zamanda bu eve gelen ve yeni karakterlerle tanışan Emma’nın hikayesini de takip ediyorsunuz. İlk tanıştığınız karakter David’dir ve siz oyunu bir nebze olsun bitirdikçe birçok karakter yavaş yavaş karşınıza çıkacaktır.

ELEMANLARI İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE DEĞİŞTİRİN

Oyuncular, düşen sarı yaprakları temizlemek ve konağın avlusunu kaplamak olan Wordington’daki ilk işle başlayacak. Tabii ki, herhangi bir yenileme oyununda, kendinize de kullanabileceğiniz bir kaynağa, yani altın yıldıza sahip olmanız gerekir. Her aktivite, görev bölümünde görünecek ve yapabileceğiniz bir sonraki görevi göreceksiniz. Böylece evde sürekli küçük değişiklikler yapacak ve yavaş yavaş önemli bir değişiklik yaratacaksınız.

Bazı gereksiz şeyleri temizlemek, bazı şeyleri yenisiyle değiştirmek ve diğerleri gibi çeşitli faaliyetler genellikle oldukça çeşitlidir. Birinci tip için, temizlemeyi kabul ettikten sonra kısa süre sonra yok olacaklar ve mekanın daha güzel hale geldiğini göreceksiniz. Öğelerin değiştirilmesi, oyuncunun aynı türden ancak farklı özelliklere sahip üç öğe aldığındaki kararına bağlıdır. Böylece beğendiğiniz özellikleri seçip köşke sığdırabileceksiniz.

PARA VE YILDIZ KAZANMAK İÇİN ÇAPRAZ BULMACALARA KATILIN

Wordington’da yıldızın kullanımını ve nasıl kazanılacağını zaten biliyorsunuz; bulmaca oyunlarına odaklandığı için basittir. Bu bulmaca oyunlarındaki işiniz, bazı harfleri almak ve anlamlı bir kelime oluşturmak için sıralamayı düzenlemek. Aynı zamanda bağlantılı bulmacaların sayısını da göreceksiniz. Yani oyundaki boşlukları doldurmak için oluşturduğunuz kelimeleri kullanacaksınız ve zorluk seviyeniz kolaydan karmaşığa doğru artacaktır.

Sayınız sınırlı olduğu için zorlu bulmacalarla karşılaşırsanız, oyuncular bir harfi ortaya çıkarmak için bir karenin kilidini açmanıza yardımcı olacak bir destek özelliği bulacaktır. Oradan hemen sonra oluşturacağınız kelimeyi tahmin edeceksiniz fakat bu araç sandığınız kadar bedava değil çünkü belli bir miktar paraya mal olacak. Araç için kullanmanız gereken para, her seviyede aldığınız sayıdan daha fazla olacaktır. Bu yüzden akıllıca kullanmayı seçin.

What's new

Hikayede ilerlemek ve malikanenizi dekore etmek için çapraz bulmacaları çözün! Bir kelime aramaya gidin ve uzman bir çözücü olun! Yeni bölümlerin ve yenilenecek ve dekore edilecek yeni gizli odaların kilidini açmak için bu bulmaca seviyelerini tamamlayın! Ev inşa etmeye katılın, malikanenin bahçesini keşfedin, gizli nesneleri keşfedin, odaları restore edin, kütüphaneyi yenileyin ve kutlamak için kendi parti odanızı yaratın! Ev tadilatı parmaklarınızın ucunda.

Video

Images

Download links

How to install Wordington: Words & Design v1.9.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Wordington: Words & Design v1.9.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *