Wolf Simulator Evolution v Para Hileli Mod APK Indir

1.0.4.3

Wolf Simulator – Animal Games, oyunculara kurtlara dönüşme ve ıssız bir ormanda yaşama deneyimi yaşatacak. Buna gelince, kahkaha dolu, heyecan verici ve eğlenceli bir eğlence alanının tadını çıkarma fırsatına sahip olacaksınız. Bu oyunun sunduğu çekici özellikler nedeniyle zengin içerikli birçok hikaye alacaksınız. Bir hayvan aşığıysanız ve belirli bir hayvanı keşfetmek istiyorsanız bu oyunu kaçırmayın.
Download APK
4.4/5 Votes: 564
Updated
1/6/2023
Size
93M
Version
1.0.4.3
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

KENDİNİZE BİR DÜNYA TÜRÜ SEÇİN

Wolf Simulator’a katılırken, sevdiğiniz ve oynamayı en çok sevdiğiniz kurt türünü seçmekte özgür ve rahat olacaksınız. Özellikle görünüşlerini göz önünde bulundurarak, sevimli ve uyumlu bir kurt seçmek istediğiniz kürk rengiyle birleşsin.

Her kurt türünün kendine has özellikleri ve özellikleri vardır. Birçok kurt oldukça saldırgandır ve insanlara şiddetli bir şekilde saldırır, ancak birçok kurt türü inanılmaz derecede naziktir ve tehlikeli değildir. Her oyuncunun tercihlerine bağlı olarak, istediğiniz kurt türünü kendiniz seçin.

WORD’S CAV’DAKİ GÖREVLERİ TAMAMLAYIN

Belirli bir oyunu oynarken görevlerden kaçamayacaksınız. Bu oyun bir istisna değildir. Burada, kurtların ininde ortaya çıkan birçok yeni meydan okuma alacaksınız. Pek çok eğlenceli durumun tadını çıkarırken, aynı zamanda onları esnek ve akıllıca halletmenizi gerektiren pek çok beklenmedik durumla karşılaşabilirsiniz.

Üstelik bu oyunu online ve offline olmak üzere iki farklı modda oynayabilirsiniz. Akıllı bir oyuncu olun ve görevleri eksiksiz bir şekilde tamamlamak için taktikleri nasıl kullanacağınızı öğrenin. Hatırlamanız gereken bir şey, normal bölümlerin açılmanızı beklediğidir.

OYNA VE BİRÇOK ARKADAŞLA İLETİŞİM KUR

Bu, her yerde birçok insanla oynayabileceğiniz bir oyundur. Pek çok yeni arkadaşla tanışma, değiş tokuş etme, tanışma ve onlardan birçok deneyim öğrenme fırsatına sahip olacaksınız. Bununla da kalmayıp, ailenizle ya da yakın çevrenizdeki kişilerle hem eğlendirmek hem de birbirinize olan sevginizi ve yakınlığınızı artırmak için oynayabileceksiniz.

PVP maçlarında, mikrofonu açıp birlikte sohbet edebilir, hayattaki her şeyi veya yeni taktikler ve oynanışla ilgili bazı deneyimleri paylaşabilirsiniz. İkiniz de açıksanız ve nasıl iletişim kuracağınızı biliyorsanız, sohbet asla sıkıcı olmaz.

BİRÇOK FARKLI BİLEŞENLE SAVAŞ

Wolf Simulator, birçok farklı rakiple harika savaşlarda size heyecan verici bir deneyim yaşatacak. Savaşa bir kez adım attığınızda, zorluklardan ve meydan okumalardan kaçamayacak ve birçok çetin düşmanla karşılaşacaksınız. Güçlü düşmanlarla hemen savaşmak için kurdun birkaç becerisini öğrenmeli ve ustalaşmalısınız.

Zekanız ve uzun vadeli deneyiminizle, kendinize özel bir plan ve en incelikli ve akıllıca oynanışı planlamalısınız. Bu sayede kendinizi hafif hissedecek ve oynarken üzerinizdeki baskıyı azaltacaksınız. Her iş ve ritmin her adımı daha sistematik ve verimli bir şekilde gerçekleşecek.

What's new

Oynayın, avlayın, yeni konumların ve hayvanların kilidini açın. Oyunumuzda farklı çevrimiçi oyun modlarını kullanın. Savaş alanında bir savaş modunda savaşabilir ve çeşitli kurt becerilerini öğrenerek ve kurt inini donatarak huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz. Yeterince havalı değil misin? Ardından kurdunuza dövmeler ekleyin, derileri ve izleri değiştirin. Kurt sürünüzü onlarla birlikte ava çıkın ve görevleri birlikte tamamlayın. Tüm hayvanlar o kadar gerçekçi ki, vahşi hayvanların gerçek dünyasında oynadığınızı hissettirecek.

Video

Images

Download links

How to install Wolf Simulator Evolution v1.0.4.3 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Wolf Simulator Evolution v1.0.4.3 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *