Will Hero v Para Hileli Mod APK Indir

3.2.1

Will Hero, oyuncu görevini tamamlamak üzereyken daha da öfkelenen mavi canavarların mücadelesini başlatır. Onları durdurmak ve güvenli bir şekilde geri dönmek için şiddetli çatışmalarla yüzleşmeniz gerekecek. Kılıç gibi yüksek hasarlı silahlar bu görevi kolaylaştırır. Gücünüzü kullanma süreci, oyuncuların liderlik tablosunda birçok pozisyon elde etmesine yardımcı olacak unutulmaz başarılarla tanınacak.
Download APK
4.5/5 Votes: 543
Updated
1/15/2023
Size
104M
Version
3.2.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

SİLAH KULLANMAK İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ YETENEK

Will Hero’da mavi canavarlarla karşılaşmanız yalnızlık içinde geçmiyor. Bir refakatçi, yolu açmanıza ve rakibin engelini durdurmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca nihai zaferi kazanmak için silahların da yardımına ihtiyacınız var. Cephanelik, oyuncunun yüzleşmeye uygun bir kılıç seçmesine izin verir. Oyuncu, ekip üyelerine herhangi bir zarar vermeden görevi tamamlayacaktır.

YETENEKLER SAVAŞININ SONUNDA SÜRPRİZ

Will Hero’daki her dövüşün beklenmedik doruk noktaları olması daha ilginç olurdu. Ana savaş sırasında oyuncunun görevi düşmemek. Uçan adaların uzunluğu sınırlıdır; zıplamanın gücünü kontrol edemezsen tehlikede olacaksın. Bir sonraki adada yeşil canavarlar sizi bekliyor olacak; havada dengenizi koruyabilir ve hareket etmenizi zorlaştırabilirler. Hepsi, her seviyenin sonunda dev bir patronun ortaya çıkması kadar korkutucu değil.

OPERASYONEL KONTROL VE GÜÇ SINIRLAMA

Will Hero krallığının tüm halkının kahramanı olurken en tehlikeli durumunuz gücü kontrol edememek. Adaları geçerken hız sizi tehlikeye atacaktır. Keskin kılıç, herhangi bir engeli ikiye bölebilir. Grafik sistemi, kılıcınız geçerken nesnelerin görüntülerini net bir şekilde gösterir. Canavarlar ayrıca bir taş çekiç saldırısı alırlarsa ezilebilirler.

KAHRAMAN GÜCÜNÜ İYİ KULLANIN

Will Hero ve farklı seviyelerde düzenlenmiş uzun bir görev zinciri, oyuncuların katılması için zorlayıcı olacak. Her gün yeni başarılar ekliyor ve biraz deneyimle dövüş yeteneğinizi geliştiriyorsunuz. Mücadele, kurbanlar tamamen serbest bırakılıncaya kadar sürdü. Silah toplama ve gücün nasıl kontrol edileceğini öğrenme süreci, pratik yapmak için iyi bir ders olacaktır. Değerli bir savaşçının ödülü her zaman size vermeye hazırdır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Korkunç mavi canavarların yaşadığı tuhaf uçan adaları keşfedin.
  • İki güç arasındaki savaşı patlatan oyuncular, özel bir savaş yolculuğuna başlamak için silahları donatmalıdır.
  • Oyuncular, her seviyenin sonunda güçlü patronun tezahür etmesini bekleyen canavarların saldırısıyla karşı karşıya kalır.
  • Yeteneğiniz ve deneyiminizle orantılı ödüller almak için her türlü zorluğun üstesinden gelin.
  • Arzu edilen bir dizi başarı ile sıralamalarda daha iyi olun ve her gün becerilerinizi geliştirin.

What's new

Büyüleyici maceralar, yeni tehlikeler ve paha biçilmez hazinelerle dolu Will Hero dünyasının uzak diyarlarına girişiniz olan Macera Portalını size sunuyoruz!Will Hero bir arcade, aksiyon, platform oyunu ve haydut benzeri bir oyundur.Bu heyecan verici bir macera , herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda dalış yapabileceğiniz!

Video

Images

Download links

How to install Will Hero v3.2.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Will Hero v3.2.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *