Warplanes Inc.Hill v Para Hileli Mod APK Indir

1.17

Warplane inc, savaşları en gerçekçi şekilde yeniden yaratır ve burada görevleri tanımlamamız gerekir. Bu özel simülasyon oyunu her zaman oyuncuların kalbini kazandı ve o zamandan beri daha sağlam ve şiddetli savaşlar geliştirdi. Halkın topraklarını geri kazanmak için bu adil savaşa doğrudan liderlik etmelisiniz. Bu oyunda doğrudan isabetler gerçekleştirin veya tarihi savaşlar da aslına uygun şekilde yeniden üretilir.
Download APK
4.4/5 Votes: 543
Updated
1/17/2023
Size
79M
Version
1.17
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

TANIM VE STRATEJİ

Ülkenizin toprakları tehdit altında ve şimdi savaşlar yolda. Warplanes Inc APK Düşman, anakaranıza ilerleyebilmek, okyanusu ele geçirebilmek ve halkı korkutabilmek için hilelerden yararlanıyor. Senin gibi bir askeri generalle karşı saldırı yapmak için bir plan olmalı. Şimdi birlikler açısından mükemmelleşmeye ve savaşa hazırlanmaya çalışıyorsunuz.

WARR
WARR

Hedefin kim olduğunu ve zamanında savaşmayı planlayıp planlamadığınızı açıkça tanımlamalısınız. Ve hedefiniz artık bölgenize saldıran düşmandır. Büyük çaplı bir karşı saldırıya geçebilmek için silahları ve araçları hazırlayın. Tankların, helikopterlerin ve hatta kahraman savaşçıların oluşumları hazır, sadece bölgeyi savunmaya devam etme emrinizi bekliyorlar.

Warplanes Inc APK GENİŞ ALAN MÜDAHALE UYGULAMASI

Bir harita şu anda önemli bir silahtır; lütfen zahmetsiz hareket için orduyu küçük gruplara ayırın. Dövüşünüzün her aşaması, hedefin ruhuna bir darbedir. Bazı kilit alanlarda saldırılar yapmak ve süpürmek de zafer için belirleyici bir faktördür. Warplane inc silah konusunda sizi destekliyor; tüm büyük ve küçük silahlar, savaş avantajı sağlamak için tamamen sağlanmıştır.

Helikopterlerle hava saldırıları gerçekleştirin. Çok sayıda bomba hazırlayın ve onları yok etmek için düşmanın kilit bölgelerine bırakın. Bu tür tehlikeli savaş alanlarında, gözlerinden kaçınmak için gizli helikopterler kullanmalısınız. Okyanusta, saldırmak için denizaltıları ve savaş gemilerini kullanın. Bu kuşatma aynı zamanda bu oyunda açıkça tanımladığımız anahtardır.

HER ZAMAN KAZAN Warplanes Inc APK

Tarihi bombalama savaşları, korku savaşları Warplane inc.’de net bir şekilde ortaya çıkacak. Oyuncular bir meydan okumadan diğerine geçecek. Bu oyunda ıssız şehirlere giden kanlı yollar da tasvir ediliyor.

Savaşınızın benzersiz şekilde organize edilmesi sayesinde zafer yine bize geliyor. Oyuncular, tarihe geçen savaşları gerçekleştirirken onurlandırılacak ve halkın kahramanı olacak. Ordumuz güçlü ve karşı taraftaki ordu için büyük bir yıkım silahı. Hedeflediğimiz şey karşı takımın iyi komutanlarını öldürmek.

Warplane inc, savaşların cesaretini açıkça gösteriyor. Artık yetenekli bir kahraman olacaksınız ve kendi avantajlarınıza sahip olacaksınız. Oyun, teste katılmanız ve zekanızı göstermeniz için her zaman zorluklar yaratır. Oyun, tarihi savaşları sergilemenize yardımcı olmak için yeni askeri araziyi kullanıyor.

What's new

2. Dünya Savaşı uçak oyunları ve 2. Dünya Savaşı oyunları ve jet PvP savaşında as dövüşü veya tepe tırmanışı yarışları ve Dash Lite & CATS: Crash Arena Turbo Stars'daki oynanışa benzeyen bir şey arıyorsanız, uçuş simülatörümüzü ve stilize edilmiş oyunlarımızı deneseniz iyi olur strateji oyunları tarzında 2. dünya savaşı! Sky Fighters 3D ve Gunship Strike 3D gibi bir savaş uçağı simülatör modu ile Modern Warships & Gunship Battle gibi savaş uçakları ve tank savaşı ve helikopter dünyasının hayranları için.

Video

Images

Download links

How to install Warplanes Inc.Hill v1.17 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Warplanes Inc.Hill v1.17 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *