War Machines v Düşman Görme Hileli Mod APK Indir

7.4.1

War Machines: Tank Army Game, oyunculara pek çok yeni ilham veren bir savaş oyunu olacak. Savaş aksiyonu türlerine sahip tutkulu bir oyuncuysanız bu oyun tam size göre son derece uygun bir oyun olacaktır. Bu oyun ile dev tankların savaşlarına gireceksiniz. Dövüşle başlamak, tankları sürmek ve mücadeleyi üstlenmek son derece harika deneyimler olacak.
Download APK
4.5/5 Votes: 543
Updated
12/31/2022
Size
113.98 MB
Version
7.4.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

SON DERECE EĞLENCELİ OYUN

Eskisi gibi değil, insanlar arasındaki dövüş oyunlarına katılacaksınız; artık War Machines’e geldiğinizde tankların savaşını deneyimleme fırsatı bulacaksınız. Önceki oyunlardan farklı mı? Kesinlikle daha önce hiç denemediğiniz tamamen yeni bir duygu olacağı söylenmelidir. Tankınızı kontrol edin ve burada en güçlü olmak için diğer oyuncularla şiddetli savaşlara katılın.

Diğer birçok oyun gibi, büyük bir ülkeye götürüleceksiniz ve orada hayatta kalan tek kişi olmak için savaşacaksınız. Oyun ve kontrol de oldukça kolay ve yeni başlayanlar için çok karmaşık değil çünkü oyun size her konuda rehberlik edecek. Öncelikle ekranın sol üst köşesindeki ışığa bakın; düşmanın konumunu hızlı bir şekilde tespit etmenize yardımcı olacak bir radar olarak da tanıyabilirsiniz. Ve iki ana kontrol düğmesi vardır, soldaki tankınızın hareket etmesini kontrol etmek için kullanılır ve sağdaki hedefinize nişan alıp ateş etmek için kullanılır.

SEÇEBİLECEĞİNİZ FARKLI TANK TÜRLERİ

War-Machinesjpg3

Bu, tanklar arasında savaşmakla ilgili bir oyun, bu yüzden burada kesinlikle önemli bir şey olacak. Ama oyunun başında size sunduğu tek bir tank olsa sıkıcı olur değil mi? Bu nedenle oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı model, şekil ve renge sahip birçok tanktan oluşan eksiksiz bir koleksiyon sunuyor.

Araba dükkanına girdikten sonra oradan çıkmak imkansız çünkü sayısız güzel tankın dünyasına dalacaksınız. Tank fanatiği değilseniz veya daha önce ilginizi çektiyse, bu oyuna geldikten sonra onlarla her zamankinden daha fazla ilgileneceksiniz. Mevcut tankları kendinize satın almanın yanı sıra, arabanızı daha iyi görünecek ve kendi tarzınızı getirecek şekilde dekore edebilirsiniz.

GRAFİK ÖZELLİKLİ BİR AVANTAJDIR

Bu oyuna girerken ilk şey, oyunculara getirdiği grafiklerin kalitesinden bunalmaktır. Yayıncı Fun Games For Free’nin, ürününe oynanıştan grafiğe kadar her şeyi mükemmel hale getirmek için yatırım yaparken harika olduğunu söylemeliyim. Grafiklerin kalitesinden neredeyse hiç şüpheniz olmasın çünkü oyun esnasında herhangi bir olumsuzluk bulamayacaksınız.

Görüntü, oyuncuların gerçek bir savaşa katılıyormuş ve tankları gözlerinin önünde görmüş gibi hissetmelerine yardımcı olmak için son derece gerçekçi ve keskin olacak şekilde tasarlanmıştır. Sadece bu da değil, hareket halindeki tankın motorunu ve top başlarından atılan mermilerin sesini net bir şekilde duyabildiğiniz zaman ses efektleri de çok gerçekçi.

Savaş alanında savaşmak için tankları kendi başınıza sürebileceğinizi hiç hayal ettiniz mi? Gerçek olsaydı, dünyanın barış içinde olması zor olurdu ama Savaş Makineleri bu duyguları simüle etmenize yardımcı olabilir. Bir tankı sürmenin harika hissinden, devasa topları ateşleyip rakiplerimizi alt edebildiğimizde taşan duygulara kadar.

What's new

EFSANE OLMAK için 8 oyuncuya kadar çevrimiçi maçlar oynayın, haftalık klan savaşlarına katılın, rütbeleri yükseltin ve en güçlü ve ölümcül savaş makinelerinin kilidini açın!

Video

Images

Download links

How to install War Machines v7.4.1 Düşman Görme Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded War Machines v7.4.1 Düşman Görme Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *