Voyage Reklamsız Hileli Mod Apk indir

4 2.51

Download
4.6/5 Votes: 568
Updated
1 Day Ago
Size
370MB
Version
4 2.51
Requirements
Android
Downloads
4578
Report this app

Description

“Voyage 4”ü ilk defa duyuyorsanız, oyun 2017’nin en popüler araba sürme oyunlarından biri olan “Driving School 2017” ile benzerlik gösteriyor. Devam oyunu, oyuna yeni eklemeler sergilerken, kökenlerinden gelen en seçkin özelliklerden bazılarını almaya devam ediyor. “Voyage 4″te her şey yeni bir seviyeye yükseltildi, böylece siz ve arkadaşlarınız oyundan en iyi şekilde keyif alabilirsiniz. Üçüncü bölüm öne çıksa da saklambaç oynanışı nedeniyle bir karmaşa olarak kabul edilse de, “Voyage 4” kesinlikle size oynarken harika zaman geçirecek.

HİKAYE

Dördüncü bölüme geçilirse, oyun hala Rusya’da geçiyor. Oyuncular, Magadan’dan Kırım’daki feribot yolculuğuna başlayarak çeşitli Rus ve Alman arabalarıyla Rus yollarında seyahat edecekler. Hiç mobil oyun oynamayan veya araba kullanma hakkında hiçbir şey bilmeyen biri olsanız bile, “Voyage 4” oldukça anlaşılır bir sürüş oyunudur. Belirli bir öğretici yok, ancak ihtiyacınız olan her şey ekranda, kendi başınıza kolayca öğrenebileceğiniz. İlk başta biraz zor olabilir, ancak oynadıkça daha kolay hale gelir.

ÖZELLİKLER

2010’da ilk iPad’imi aldığımdan beri birden çok araba sürme oyunundan keyif alıyorum ve “Voyage 4” kadar rahatlatıcı bir oyun oynamamıştım. Oyuna başlarken, oyunculara başlangıç, arabalar, liderler, çokgen, ayarlar ve çıkış düğmelerinden oluşan bir menü listesi sunulur. Oyun bu kadar basit, tek yapmanız gereken ekranda ne oynadığınızı takip etmek ve işte hazırsınız. Gerçek oyuna girmeden önce, oyuncuların nerede olduklarını ve gideceklerini takip etmeleri için bir harita gösterilir. Harita küçük gelebilir, başlayınca sonu yokmuş gibi hissedeceksiniz.

Nasıl sürülür

Oyuncular otoparkta başlayacak (orada başlayamazsanız, bunun nedeni muhtemelen cihazınızdaki depolama alanı yetersizliğidir). Oyuncular ekranda arabayı kontrol etmek için kullanabilecekleri tüm araçları görecekler: fren, hız göstergesi, gaz pedalı vb. Yolu takip etmek için arabanızda bir GPS var ya da sadece büyük yolu takip edebilir ve sürüş sırasında işaretleri arayabilirsiniz. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, dikkatli sürmeli, soldan sağa, öne ve arkaya bakmalı ve çarpmamalısınız. İlk başta direksiyon simidini kontrol etmek biraz zor olabilir, ancak oyuncular buna kısa sürede alışacaktır.

çok oyunculu mod

Tek başınıza oynamak sizi sıkıyorsa neyse ki “Voyage 4” eğlenceli yarışmalar isteyen oyuncular için çok oyunculu modu destekliyor. Oyuncular, test aralığında 0-100km hızlanmanın en iyi sonucu için yarışarak sonucu çevrimiçi olarak birbirleriyle karşılaştırabilir ve kimin herkesi yendiğini görebilir. Her yarışma ödüllendirici bir ödülle gelir, en sevdiğiniz arabayı hazırlayın ve onun için yarışın.

Final Words

Oyuna ilk baktığımda şu ana kadar bağımlısı olacağımı düşünmemiştim. “Voyage 4” o kadar rahatlatıcı bir oyun ki, hareket halindeyken, aileniz ve arkadaşlarınızla veya pandemi döneminde seyahat etme hissini yaşamak istiyorsanız oynayabilirsiniz.

Images

Download links

How to install Voyage 4 2.51 Reklamsız Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Voyage 4 2.51 Reklamsız Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *