Vmod v Reklamsız Hileli Mod APK Indir

3.4.9.6

Bu, yan etkiler hakkında bir bulmaca oyunudur. Zekanız ve çevikliğiniz ile farklı düğmelerin birlikte nasıl çalıştığını anlamanız gerekir. Çalıştırmak için basit bir işlem yapmanız, yani o düğmelere basmanız yeterli. Oyun, geniş bir oyuncu yelpazesini kendine çeken güzel şeyler sunuyor. Basit, nazik oyun, yeni başlayanların oyunu mükemmel bir şekilde anlamasını ve oyuna katılmasını kolaylaştırır.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/12/2023
Size
208M
Version
3.4.9.6
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ÇOK SEVİYE OLUŞTURULDU

Oyuncular, Vmod’a katılırken 50’den fazla farklı el yapımı seviyenin keyfini çıkarır. Ayrıca, prosedürel olarak oluşturulan seviyeler de çoktur. Bu, oyuncuların birçok farklı seviyeyi deneyimlemesini kolaylaştırır. Oyunun sunduğu her seviyenin bir zorluğu ve her seviye için benzersiz bir özellik oluşturan benzersiz bir seviyesi vardır. Diğer seviyeler, oyunculara farklı duygular yaşatacak ve sıkıcı oyunculardan kaçınacaktır.

BASİT ARAYÜZ, GÖRÜNMESİ KOLAY

Vmod, oyunculara bariz içeriği görüntüleyen basit bir arayüz sağlar. İstatistiksel tablolar ve koleksiyonlar, oyuncuların kolayca kullanıp seçebilecekleri açık renkler ve net kelimelerle kombinasyon halinde çok telaşlı olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu kadar minimal bir tasarım, oyununuza katılırken dikkatinizin dağılmasını azaltır.

BİRÇOK FARKLI NESİR YARATIN

Vmod, oyunculara çeşitli işlevlere sahip çok sayıda donanım sunar. Oyun tarafından oynanışınız için 700’den fazla aksesuar üretilir. Oyuncunun zorluklarını ve görevlerini tamamlaması söz konusu olduğunda aksesuarlar harika bir yardımcıdır. Ayrıca Weld, Spawner, Paint Tool, Explosion Tool ve benzeri araçlar, oyun sırasında oyunculara önemli ölçüde yardımcı olabilir. Oyuncunun ihtiyaçlarına göre sürüş aktiviteleri, uçaklar ve helikopterler de devam ediyor. Yukarıdaki ilgi çekici aktiviteler, oyunun çekiciliğini ve eğlencesini artırdı.

ÇOKLU NESNELER İÇİN KULLANIMI KOLAY

Çocuklar, yaşlılar veya öğrenciler olsun, öğrenciler bu oyunu oynamaya katılabilir. Bu oyunu basit bir şekilde indirebilir ve kullanabilirsiniz ve her şeyden önce bu oyun tamamen ücretsizdir. Basit işlemlerle, zaten profesyonelce kullanabilirsiniz. Oyun, oyunculara farklı deneyimler getiren birçok farklı mekaniğe sahiptir.

ARKADAŞLARLA KATILMAKTAN ÇEKİNMEYİN

Oyun sadece heyecan verici özellikler getirmekle kalmaz, aynı zamanda oyuncular için yeni arkadaşlar da getirir. Arkadaşlarınızla oynamak en güzel deneyimdir. Yakın arkadaşlarınızla oyuna katılabilir veya tanışabilir, arkadaş edinebilir ve yeni arkadaşlarınızı oyuna davet edebilirsiniz.

YÜKSELTME VE İLAVELER BAZI AVANTAJLAR

Vmod oyuncular için en iyisini getiriyor. Özellikler ayrıca oyuncunun ihtiyaçlarına uyacak şekilde yükseltilir. Oyun ayrıca “Switch Gravity” motorunu ekledi ve depolama alanını azalttı. Ayrıca RPG roketlerinin sesi de oyun tarafından oyuncuya en doğal hissi veren daha gerçekçi ve gerçeğe yakın seslere dönüştürülüyor. Hepsinden iyisi, depolama izinlerini kabul etmeden odaya girebilirsiniz. Tam renkli sunumlar ve sevimli düğmeler, eğlenceli ve eğlence dolu bir oyun sağlar. Yukarıda öne çıkan avantajlardan biri de oyuna katılırken herhangi bir reklam programının olmamasıdır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuncunun yeteneğine meydan okumak için farklı seviyeler var.
  • Odaklanmayı kolaylaştırmak için basit, sade arayüz.
  • Oynama süreci için bir dizi aksesuar, farklı araçlar oluşturun.
    Basit, eğlenceli ve indirmesi kolay oyun.
  • Görevleri en iyi şekilde tamamlayabilmek için takım arkadaşlarınızla katılın.
  • Oyunu daha mükemmel hale getiren yeni özellikler doğuyor.
  • Geniş oyun alanı, harika hissin tadını çıkarın.

What's new

Vmod sanal alanında çeşitli eşya ve aletlerle yapılar inşa edebilir, araba, helikopter kullanabilir ve arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz.

Özellikler:

Bu eğlenceli sanal alanda arkadaşlarınızla oynayın;
700'den fazla donanımla inşa edin;
Araçları kullanın: Kaynak, İticiler, Yumurtlama Yeri, Boya Aracı, Patlama Aracı, Ölçek Aracı ve daha fazlası..
Araçları sürün: Otobüs, arabalar ve helikopterler.

Video

Images

Download links

How to install Vmod v3.4.9.6 Reklamsız Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Vmod v3.4.9.6 Reklamsız Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *