Vegas Crime Simulator v Para Hileli Mod APK Indir

6.2.8

Vegas Crime Simulator, oyuncuların özgürce deneyimleyebilecekleri ve sırlarını ortaya çıkarabilecekleri bir suç dünyası temalı bir açık dünya oyunudur. En sevdiğiniz aracı büyük mahallelerde sürebilecek veya silahlı düşmanları alt etmek için talimatları takip edebileceksiniz. Aynı zamanda yavaş yavaş kilidini açacağınız bir ekipman mağazası da buluyorsunuz ve güçlü ve üstün ekipman türleri deneyimlemeniz için sizi bekliyor.
Download APK
4.5/5 Votes: 563
Updated
1/10/2023
Size
97M
Version
6.2.8
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

SUÇ DÜNYASINI KEŞFEDİN

Oyuncular Vegas Crime Simulator’ın suç dünyasına girecekler ve her zaman yapabileceğiniz görevler ve keşfedeceğiniz yerler olacak. Yani burası, gözlerinizi alamayacağınız ve istediğinizi yapabileceğiniz kocaman bir dünya. Çevrenizdeki unsurlarla etkileşime girebilir veya yol kenarına park etmiş bir araba kullanabilirsiniz. Oyunun başında hızlı bir şekilde tamamlayabileceğiniz bir ilk görevle başlayacaksınız.

İlk görev, oyuncunun başka bir karakterle diyalog kurarak ne yapacağını öğreneceği bir eğitim seviyesine benzer. Çok hızlı tıkladıysanız ve önemli bilgileri kaçırdıysanız, gerekli yere doğru şekilde gidebilmeniz için oyunda ayrıca bir kılavuz öğesi olacaktır. Ok öğesi ekranın üst kısmında belirir ve görevin oyuncunun gitmesini gerektirdiği alanlar da kolayca tanımlanabilmeleri için yeşil bir ışıkla görünür.

AÇIK DÜNYAYI KENDİNİZE GÖRE DENEYİMLEYİN

Vegas Crime Simulator’da oyuncular, açık bir dünyada istediklerini yapmak için iki ana yol seçerler. Yolda park etmiş arabaları bulabilir ve hemen ardından sürmek için yaklaşabilirsiniz. Herhangi bir aracı birçok farklı yere taşıyabilirsiniz ve pek çok şey yapmak merakınızı giderecektir. Aynı zamanda, keşfetmekten zaten sıkıldıysanız, o zaman görevler yapacağınız bir şeydir.Açık dünya oyunları gibi, oyuncular da oyun görevleri üzerinde çalışarak zaman harcayacak ve sizin için talimatlar almaya devam edecek. Görevlerin ödülleri genellikle karakterin seviyesini yükseltmenize yardımcı olacak para ve deneyimdir. Yeni bir seviyeye ulaştığınızda, ekranın sol tarafında yükseltmeyi seçebilirsiniz. Aynı zamanda, yeterli kaynağa ve oyun parasına sahip olduğunuzda kilidini açmanız için birçok ilginç öğe sizi bekliyor.

KARAKTER GÜCÜNÜ ARTIRIN

Vegas Crime Simulator’da karakterin gücünü artırmanın birçok yolu var ve oyuncuların hemen aklına gelecek olan ilk faktör seviye faktörü olacak. Karakterin istatistikler bölümünde beş farklı sekme göreceksiniz ve her sekme karakterin gücünde belirli bir rol oynuyor. Örneğin, ilk sekme karakterin sağlığı, dayanıklılığı ve iyileşme düzeyidir. Bıçak simgesinin bulunduğu sekme, verebileceğiniz hasarı ve saldırı hızınızı belirler. Böylece ihtiyacınız olan göstergeyi kendiniz seçeceksiniz.

Oyuncu, stat yükseltmesinden elde edilen gücün yanı sıra, karakter için satın alabileceğiniz çeşitli ekipmanlarla bir dükkana da gidebilir. Aynı zamanda o donanımda heyecan verici bir nokta da süper kahraman filmlerinde bulunan silahlar. Süper Adam’a benzer bir kıyafet giyebilir ve etkileyici bir saldırı gücüne sahip olabilirsiniz. Ayrıca gökyüzünde özgürce uçabilir veya ağır bir savaş makinesi kullanabilirsiniz.

OYUN BUNUN İÇİN BİR SÜPER KAHRAMAN EŞYA MAĞAZASI İÇERİR

  • Sihirli Halat – Bir süper kahraman gibi hareket etmenizi sağlayarak, şehirde hızlı bir şekilde seyahat etmenizi ve askeri tesis veya polis karakolu gibi en güvenli yerlere girmenizi sağlar. İp, nesneleri veya düşmanları çekmek için kullanılabilir.
  • Uçuş Modu – Bu geliştirme ile karakteriniz bir süper kahraman gibi uçabilir.
  • İniş – Bu yetenek, herhangi bir yükseklikten güvenli bir şekilde inmenizi sağlar, böylece düşerseniz ölmekten endişelenmenize gerek kalmaz.
  • Kahramanın iniş yapma ve düşmanlara hasar verme yeteneği “Süper İniş” olarak bilinir.
  • Super Kick – Bu yeteneği, nesneleri veya düşmanları çok fazla güçle tekmelemek için kullanabilirsiniz.
  • Otomobiller, çevredeki nesneler ve düşmanlar dahil olmak üzere seçtiğiniz her şeyi tekmeleyebilirsiniz.
  • Tırmanma Duvarları – Bu süper güç, duvarlar gibi dikey yüzeylerde yukarı ve aşağı hareket etmenizi sağlar.
  • Robot Görünümü – Bu giysi, karakteri bir robota dönüştürerek dayanıklılığı, zırhı ve yaşamı artırır. Bu kıyafet,
  • kahramanınızın düşmanlara karşı savaşlarda durdurulamaz olmasını sağlayacaktır.
  • Superhero Skin – Bu, gangster emellerinizi aklınızda tutarken kendinizi bir süper kahramanın dünyasına tamamen kaptırmanızı sağlar. Karakterinizin uçma ve zıplama güçleri, şık bir süper kahraman kostümü giyerek geliştirilecektir.

What's new

Ücretsiz oyunun güncellenmiş versiyonu daha ilginç ve heyecan verici hale geldi. Oyun, geniş bir açık 3D dünyaya, güzel 3D grafiklere ve bu tür için gerekli tüm oyun mekaniğine sahiptir.
Gangster çatışmasının olduğu oyun zıtlıklarla dolu. Oyun ilginç görevler, düşmanlarla çeşitli dövüşler ve eğlenceli oyun mekaniği sunuyor.

Video

Images

Download links

How to install Vegas Crime Simulator v6.2.8 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Vegas Crime Simulator v6.2.8 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *