Turmoil v Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

3.0.60

Turmoil, herkesi bir petrol imparatorluğu kurmanın en uç noktasına kadar eğlendirmek için sonsuz derinliğe ve heyecan verici potansiyele sahip ekonomik strateji oyunu sunuyor. Bununla birlikte, oyunun getirdiği görsel kalite, eğlence ve rahatlama konusunda birçok sınırlama vardır ve oyuncuların her şeyden zevk alması için mutlak ve bol miktarda bulunur. Oyuncunun bir imparatorluğu yönetme fikrine veya yeteneğine bağlı olarak, dünya nezdinde etkili bir itibar yaratabilir ve pek çok cömert değiş tokuş yapabilirler.
Download APK
4.4/5 Votes: 532
Updated
1/10/2023
Size
135M
Version
3.0.60
Requirements
Android 5.0
Downloads
500K+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

BÜYÜLEYİCİ BİR GERÇEK ZAMANLI PETROL SAHASI YÖNETİMİ

Turmoil’in oynanışı, oyuncuyu çeşitli aşamalardan geçerek gelişen bir petrol imparatorluğu geliştirmeye yönlendirir. Bu arada, birçok kampanyadan geçmeleri gerekiyor, ancak aynı zamanda daha fazla yeni işlevin veya içeriğin kilidini açabilmek için her şeyi en üst düzeye kadar geliştirmeleri gerekiyor. Oyuncunun yönetim becerisine güvenerek, petrol imparatorluklarını zaman içinde çeşitli eğlenceli ama yenilikçi yöntemlerle hem koordine edebilir hem de genişletebilirler.

KAYNAKLI YAĞ DAMARLARINI GELİŞTİRİN VE BULUN

Oyuncu, çeşitli vahşi yerlerde daha fazla petrol çıkarmak ve her kampanyada mümkün olduğunca çok petrol elde etmek için farklı teçhizatlar inşa etmek zorunda kalacak. Ancak, petrol damarlarını bulmak için matkabı yönlendirmeleri ve tükenene kadar her şeyi kademeli olarak emmeleri gerekir. Oyuncu, tüm damarları emerken sürekli olarak dolu petrol varillerini toplamalı ve çeşitli ortaklar veya hükümetlerle başa çıkmak için bunları depoya nakletmelidir.

PETROL ENDÜSTRİSİNİ İNŞA ET VE DÜNYAYA GENİŞLET

Oyuncunun dünyayla bir dizi bağlantı oluşturmak için tüm endüstrileri birbirine bağlaması gerektiğinden, petrol endüstrileri inşa etmek Turmoil’de karmaşıktır. Önemli olan, her kampanyanın üretkenliğini artırmak için endüstrileri sürekli olarak yükseltmeleri ve yeni petrol madenciliği teknolojilerini değiştirmeleri gerektiğidir. Oyuncu, bir petrol patronunun büyüleyici hissinin tadını çıkarmak için oyun içindeki neredeyse tüm içeriği ve oyun yapısını sonsuza kadar yükseltebilir.

DİĞER İLE TİCARET YAPIN VE İTTİFAKLAR OLUŞTURUN

Oyuncular dünya üzerindeki etkilerini genişletmek istiyorlarsa, yükseltmek için bol miktarda sermaye elde etmek için başkalarıyla sürekli ticaret yapmaları gerekir. Oyuncu, kariyerinde başarılı bir şekilde ticaret yaparken, devam edebilir ve dünyanın petrol ekonomisi üzerinde önemli bir etkiye sahip olan büyük figürlerden biri haline gelebilir. Piyasayı manipüle ederken ve ilgili işletmelerde en fazla hisseye sahip olurken petrol fiyatı üzerinde daha fazla etkiye sahip olacaklar.

PETROL EKONOMİSİNİ TEKELLEŞTİRME SINIRINIZI ZORLAYIN

Turmoil’in oynanışındaki ek zorluklar, yeni olasılıkların kapılarını aralayacak ve aynı zamanda oyuncuların bir imparatorluk kurma konusundaki yaratıcılığını teşvik edecek. Bunun da ötesinde, petrol damarları arayışında birçok sınır ve büyük değişiklik yaratmak için içerikleri ve arazileri sürekli değişecektir. Tabii ki, zorluklar her oyuncunun ilerlemesini tazeleyecek ve petrolü kontrol etmek için diğer iş adamlarıyla savaşırken onları birçok yeni sorunla karşı karşıya bırakacaktır.

Turmoil, oyuncuların en güçlü ve müreffeh petrol imparatorluklarını yaratma heyecanını canlandırmak için derin ve canlı bir oynanışa sahiptir. Ayrıca, insanların dünyadaki petrol ekonomisinin nasıl çalıştığını anlamaları ve hatta bu sektörden birçok fayda elde etmeleri için birçok önemli bilgiyi uygular.

ANA ÖZELLİKLER

  • Yenilikçi ve büyüleyici bir ekonomik oyun, oyuncuların petrol işini kontrol etmek için gelişen bir imparatorluk geliştirmelerini sağlar.
  • Muazzam miktarlar kazanmak ve petrol stoklarını artırmak için yeni petrol sondaj tekniklerinde daha fazla yükseltme elde etmek için yeni endüstriler veya depolar oluşturun.
  • En müreffeh petrol kapitalisti olurken daha fazla sermaye kazanmak ve dünyanın petrol değerini etkilemek için diğer işletmelerle ticaret yapın.
  • Ana oyun veya kampanyalar için ek gelir ve beceriler için petrol damarlarının kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için mücadelenin sınırlarını keşfedin.
  • Dünyanın en büyük araştırmacıları tarafından inşa edilen sezgisel ve orijinal petrol sondajları yoluyla imparatorluğun gücünü artırmak için petrol sondajında yeni teknoloji edinin.

What's new

Turmoil, 19. yüzyıl Kuzey Amerika'sındaki petrole hücumdan esinlenen gündelik bir iş simülasyon oyunudur. Hollandalı oyun stüdyosu Gamious tarafından geliştirilmiş ve LTGames tarafından yayınlanmıştır. Turmoil'de başarılı bir petrol girişimcisi olma yolunda zamana ve rakiplere karşı yarışıyorsunuz. Petrol parasını toplamaya başlayın ve kasabanın sizinle birlikte büyümesini izleyin!Ücretsiz kampanya demonuz altı turdan sonra sona erer, ardından yine tekli oyunlar oynayabilir ve günlük mücadeleye girebilirsiniz. Kampanyayı bitirmek için lütfen tam Turmoil deneyimini edinin.

Video

Images

Download links

How to install Turmoil v3.0.60 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Turmoil v3.0.60 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *