Tsukis Odyssey v Havuç Hileli Mod Apk indir

1.3.13

Tsuki's Odyssey, oyuncuların güzel bir dünyanın ve dost canlısı hayvanların günlük yaşamının tadını çıkarması ve keşfetmesi için yeni bir deneyim olacak. Oyun, herkesin rahatlaması için harika ve yatıştırıcı atmosferler yaratmayı vaat ederek rahatlatıcı ve canlandırıcı unsurlara odaklanıyor. Ayrıca oyuncuların unutulmaz bir macera yaşamaları için normal bir hayatı simüle eden karmaşık bir sosyal sisteme sahiptir.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/12/2023
Size
600M
Version
1.3.13
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

HAYATIN KENDİNİZE GÖRE KEYFİNİ ÇIKARIN

Tsuki’s Odyssey yavaş tempolu ve dingin bir atmosfere sahip, oyunculara yalnızca kırsal kesimde görünen hayattan veya işlerden zevk almaları için doğru koşulları yaratıyor. Oyun, insanları kendilerini geliştirmeye veya keyifli bir yaşam için birçok yeni şey yaratmaya motive etmek için sürekli olarak birçok önemli olayı tanıtacak. Ayrıca burada inşaat, çiftçilik, ticaret ve basit bir dükkan açma gibi yeni bir başlangıç yapmaya başlayabilirler.

GÜZEL EVİNİZİ GENİŞLETİN

Oyuncular, güzel evlerini doğal bir ev gibi çeşitli etkileyici ve canlı içeriklerle titizlikle özelleştirebilirler. Zamanla ölçeği genişletebilir, daha fazla oda inşa edebilir, bir zemin oluşturabilir ve yaşam alanlarını çeşitlendirmek için yeni alanlar ekleyebilirler. Elbette daha fazla mobilya, ev eşyası ekleyebilir ve en çok sevdikleri farklı bir tarz yaratabilirler.

HER ŞEYİ TOPLAYIN VE YAPIN

Tsuki’s Odyssey’nin oynanışı boyunca oyuncuların hayatlarını iyileştirmek için çeşitli öğeler satın almak veya yapmak için iki seçeneği olacak. Neyse ki, toplama özelliği basitleştirildi, ancak ahşap veya taş gibi çeşitli kaynaklarla uyumlu araçlara ihtiyaçları var. Bu arada, oyuncular macera rol yapma oyunları gibi seviye atlamak yerine yeni malzemeler topladıkça zanaat sistemi genişleyecektir.

SOSYALLEŞİN VE YENİ ARKADAŞLARLA TANIŞIN

Sosyal sistem ve yakındaki kasabadan sevimli arkadaşlar sayesinde oyuncunun hayatı renkli ve canlıdır. Herkesin yapacak bir işi vardır ve topluluğu zengin ve çeşitli kılan, sıcak ve davetkar bir çevre oluşturan benzersiz kişilikleri vardır. Gelecekte oyuncular da en sevdikleri karakterlerle evlenebilir ve birlikte mutlu bir evde yaşayabilirler.

MUHTEŞEM DÜNYAYI KEŞFEDİN

Tsuki’s Odyssey, geniş ve çeşitli bir dünya gelişimine sahiptir ve oyunu çeşitlendirmeye yönelik hizmetler de dahil olmak üzere her yerin kendine has özelliklere sahip olmasını sağlar. Oyuncular huzurlu bir hayata alışkınlarsa, dışarı çıkıp her köşe bucağı keşfedebilir ve hatta iyi eşyalar bulmak için vahşi alanlara girebilirler. Bu alanlar her zaman en nadir kaynaklara sahiptir ve yaşamlarını yükseltmek için temel öğeleri kullanmaya uygundur.

EĞLENCELİ MİNİ OYUNLAR VE İÇERİK

Kasabada veya oyuncunun yaşam alanı çevresinde yaygın olarak görülen mini oyunlar, dinlenmek için her zaman harika seçeneklerdir. İçerikleri uyumludur ve eğlenceyi çeşitlendirmek için balık tutma, bowling, atari oyunları ve daha fazlası gibi etkinliklere dayalıdır. Sadece bu da değil, mini oyunlara katılmak, oyuncuların boş zamanlarında ortaklarıyla takılırken bile ek ödüller almaları için mükemmel bir fırsat.

Oyuncuların Tsuki’s Odyssey’deki yeni yolculukları ve yaşamları her zaman benzersiz ve değerli deneyimler olacak. Hemen hemen her aktivite veya içerik, her ayrıntıda mükemmel bir şekilde simüle edilir ve yeni bir ortam ve oyuncuların kendilerini hayatın özüne kaptırma potansiyelleri yaratmak için hayvan konseptiyle birleştirilir.

What's new

Tsuki's Odyssey, sizi Tsuki'nin dünyasına ve Mushroom Village'ın garip karakterlerine çeken pasif bir macera oyunudur.

Video

Images

Download links

How to install Tsukis Odyssey v1.3.13 Havuç Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Tsukis Odyssey v1.3.13 Havuç Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *