True Skate APK Para Hileli Mod Indir

v1.5.56

True Skate hileli apk'da sonsuz para hilesi bulunmaktadır. Oyuna girdiğinizde ekranın sol üst köşesindeki yuvarlak ikona dokunarak açılan menüden para hilesini aktif etmelisiniz.
Download APK
3.4/5 Votes: 453
Updated
12/29/2022
Size
73 MB
Version
v1.5.56
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
675
Get it on
Google Play
Report this app

Description

True Skate, gerçek bir kaykay ile gerçek bir kaykay oyunudur. Oyunun kendine has özellikleri ile yüksek hilelerden yoksun amatörler için bile eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur. Bu, zeminde slayt matematiğini hareket ettirmek için kaydırma ve parmağınızı sürükleme özelliğine sahip, gerçekçi, dokunmaya dayalı bir fizik oyunudur. Oyun size güzel bir kaykay parkı ve uygulama içi satın alma yoluyla erişebileceğiniz ek desteler sunar.

İNANILMAZ SİMÜLASYON OYUNU

True Skate, oyuncunun bir kaykayı kontrol etmesini ve eller yerine parmakların kontrol etmesini sağlayarak kaykay deneyimini mükemmel bir şekilde simüle eder. Kaydırmalarla, oyuncuların gerçek bir tahtada yapacağı gibi ekrana dokunup basılı tutun ve pistler, rampalar ve diğer zorlu bölümlerle dolu bir kaykay parkında gezinin. Oyun, yeni başlayanlar için öğreticiler ve oyuncuların güzel parkları keşfederken becerilerini geliştirmelerine ve yeni numaralar öğrenmelerine olanak tanıyan görevler içerecek. Bu oyun ayrıca görevleri tamamlayarak yedek para birimini kullanır ve oyuncu daha sonra bu parayı kaykayını yükseltmek ve onarmak veya rengini ve tasarımını değiştirmek için kullanır. Bunun yanı sıra oyun akıcı grafiklere sahip ve oyunculara nereye gittiklerini görmeleri için bir kamera sunuyor.

True Skate APK

OTANTİK BUZ KAYDIRAĞI

3D grafikler, gerçekçi engeller, çok sayıda doğal görünümlü ışık kaynağı ve oyunun çok yüksek kare hızını gösteren gölgelerle dikkat çekici bir unsurdur. Ayrıca, özellikle yolda daha hızlı gitmek için her tekme ve kaykay ile yer veya metal raylar arasında sürtündüğünde çıkan ses için ses de harika. True Skate’in kontrol sisteminde hiçbir düğme yoktur, bu nedenle oyuncunun hızı artırmak için kaykayı kaydırması, ardından kaykayın dönmesini sağlamak için yana doğru dokunup sürüklemesi gerekir. Kaykayı sadece kayak parkının düz yolunda kontrol etmekle kalmıyor, aynı zamanda raylar, merdivenler, rampalar gibi engebeli ve zorlu kısımlardan da kontrol etmeniz gerekiyor. Bunu yapabilirsin! Uzman taklalar veya kaymalar oluşturmak için ne yapmak istediğinize bağlı olarak kaykayın farklı açılarında kaydırarak numaralar yapın.

FARKLI SLAYT KONUMLARI VE DENEME ÖZELLİKLERİ

True Skate’de pek çok farklı kaydırak konumu vardır ve bu parkta oyunculara meydan okumak için birçok parkur, hatta yarım borular vardır. Oyunun görevini tamamlamak için keşfederken veya yakındaki bir başlangıç ​​noktasından başlayarak etrafta kayabilir ve numaralar yapabilirsiniz. Varsayılan ayarlarla, bir başarısızlıktan veya büyük bir çarpışmadan sonra yeniden başlamak isterseniz, ekranın üst kısmındaki sıfırlama düğmesine basarak parktaki en yakın başlangıç ​​noktasına geri dönebilir ve seviyeyi tekrar çalıştırabilirsiniz.

ZENGİN GÖREV SİSTEMİ

True Skate, oyuncuların belirli numaraları tamamlamaları veya oyunun gerektirdiği belirli bir süre içinde yüksek bir puan elde etmeleri için bir dizi zorluk içeren çeşitli bir görev sistemine sahiptir. Oyun, oyuncuların daha yetkin olmalarına ve heyecan verici deneyimler sunarken birçok yeni kayma yerini keşfetmelerine yardımcı olacak. Kaykay parkında halihazırda oyuncuların denemesi için iyi yerler olsa da, gelecekte geliştiriciler oyuncuların farklı deneyimler yaşaması için bazı yeni parklar ekleyecek. Aynı birçok alanı tekrar tekrar kaydırarak oyuncular sıkılmayacak. Ayrıca artık önceki konuma geri dönmek için bir geri sarma düğmesi ve oyuncu meşgulken eylemi duraklatmak için bir not var. Bu muhtemelen tüm oyuncular için pratikte en gerçekçi ve eğlenceli kaykay oyunudur. Mükemmel kaydırma kontrolleri, iyi oturum başlatma özellikleri, canlı grafikler ve ses, oyunculara gerçek ve harika bir spor deneyimi sunar. Fizik ve kontroller, bu eşsiz oyunda oyuncuların çok sevdiği iki harika ve mükemmel unsurdur.

What's new

True Skate Hile Apk Kullanımı. True Skate hileli apk'da sonsuz para hilesi bulunmaktadır. Oyuna girdiğinizde ekranın sol üst köşesindeki yuvarlak ikona.

Video

Images

Download links

How to install True Skate APK v1.5.56 Para Hileli Mod Indir APK?

1. Tap the downloaded True Skate APK v1.5.56 Para Hileli Mod Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *