TruckSimulation Para Hileli Mod Apk indir

16 1.2.0.7018

Download
3.0/5 Votes: 789
Updated
2 Day Ago
Size
20.4 MB
Version
16 1.2.0.7018
Requirements
Android
Downloads
567
Report this app

Description

ruck Simulator: Ultimate, kendi ofisinizi yönetmenin yanı sıra nihayetinde bir kamyon kullanma hissini yaşayabileceğiniz bir oyundur. Oyuncular, gözlemlemeniz gereken birçok unsurun bulunduğu uçsuz bucaksız bir dünyayı deneyimleyecek. Aynı zamanda heyecanlı bir oynanış ile oyun içerisinde oldukça fazla para kazanacaklar ve bu miktarı pek çok farklı amaç için kullanacaklardır. Kaçırmamanız gereken bir oyundur.

SÜRÜŞÜN GERÇEK HİSSİNİ YAŞAYIN

Truck Simulator : Ultimate’ı deneyimlediğinizde, kamyonunuzu sürerken birçok bina ve çeşitli işlevler bulacağınız tamamen gerçekçi ve ayrıntılı bir dünyaya taşınacaksınız. İstediğiniz gibi deneyimlemeniz için doğru olan izleme açısını seçebilirsiniz. Bir simülasyon oyunu ile bakış açısını değiştirmek, kendilerini daha detaylı bir şekilde karaktere dönüştürdüklerinde artık garip değil. Oradan, oyunun getirdiği deneyime kendilerini kaptıracaklar. Kamyonunuzu görebileceğiniz birincil perspektif, çevrenizi görmenize yardımcı olan üçüncü perspektiftir. Aynı zamanda, sadece kamera değiştirme düğmesine basarak görüş açısı da tamamen değişir, böylece deneyimi değiştirebilir ve bazı durumlarda özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Oyun ayrıca araba sürerken dinleyebileceğiniz bazı radyo istasyonlarını da entegre ediyor ve mevcut güncel sürümde kanal sayısı artırıldı.

İŞİ ALIN VE MÜKEMMEL SÜRÜN

Truck Simulator : Ultimate’da üstlendiğiniz iş tamamen basittir ki, sürüş becerilerinizden yararlanacak ve her işin gerekliliklerini yerine getirmeye çalışacaksınız. Alabileceğiniz para miktarı ile birlikte uzun bir iş listesi olacak. Kabul sürecini tamamladıktan sonra aracınızla başka bir ortama götürüleceksiniz. Tabii ki bu bir kamyon; daha sonra, malları almak ve yolculuğa başlamak için ön sürücüyü belirlenen konteynere göndermeniz gerekecektir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi oyunda deneyimlediğiniz dünya tamamen gerçekçi çünkü tek başınıza ve uymak zorunda kaldığınız birçok araç ve trafik mekanizmasını kullanacaksınız. Sanki gerçek bir yolda araba sürüyorsunuz ve her yolda gidip market gibi bir şey satın alabileceğiniz binalar var. Aynı zamanda çeşitli kontrol özellikleri ile viraj alırken veya arkadaki aracı kolayca görmek için aynayı hareket ettirirken ne yapacağınızı bileceksiniz.

ÇOK PARA KAZANIN VE ŞİRKETİNİZİ KURUN

Gerçekten de, Truck Simulator : Ultimate’ın ilk seviyesini deneyimlediğinizde, çeşitli kontrol düğmeleri ve üstesinden gelmeniz gereken birçok durum nedeniyle birçok zorluk yaşayacaksınız. Ancak zamanla kendinizi bu oyunun dünyasına kaptıracak ve bir seviyeden diğerine tamamlayacaksınız. Bu oyunda, yeni kamyonlar satın almak veya şirketinize yatırım yapmak gibi harcamak için belirli bir miktar para biriktireceksiniz.

ÖZELLİKLERİ

Çok oyunculu oyunlar için sezon. İster ortak yük taşıyın, ister yarışlara katılın. Yepyeni bir çok oyunculu deneyim yaşayacaksınız. Dünya çapında 100’den fazla yerde çok çeşitli yükleri taşıyın Kazancınızı ve riskinizi artırmak için navlun stokları için açık artırmalara katılın. Kendi şirketinden sorumlu ol
Kendi kamyon filonuzu oluşturun. Uzun vadede karı en üst düzeye çıkarmak için personel alın ve firmanızı yönetin. Çalışma alanlarınızı dilediğiniz gibi oluşturun. Farlar, tamponlar, kornalar, kokpit lambaları ve diğer özelleştirme seçeneklerini ekleyerek araçlarınızın görünümünü iyileştirin.
32+ Çarpıcı Otomobil Amerikan ve Avrupa kamyonlarını sürmeyi deneyin.

 

Images

Download links

How to install TruckSimulation 16 1.2.0.7018 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded TruckSimulation 16 1.2.0.7018 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *