Truck Simulator Europe Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir

0.9

Download
5.0/5 Votes: 678
Updated
2 Day Ago
Size
43.5 MB
Version
0.9
Requirements
Android
Downloads
234
Report this app

Description

Truck Simulator PRO Europe, bugüne kadarki en büyük kamyon simülatörü oyunudur. Kamyon imparatorluğuna katılın ve bu eşsiz oyunda kariyerinizi yapın. Beceriniz olsun ya da olmasın, kamyon sürme oyununu deneyimleyin; Bu heyecan verici oyundan kesinlikle çok şey öğreneceksiniz. Kamyonunuzu sürün ve farklı ülkeleri geçin, çeşitli “check-in” konumlarını ziyaret edin ve kamyon kullanma becerilerinizi her seviyede yükseltin.

BU OYUNDA YENİLİKLER NELER?

Bir kamyon aşığıysanız veya yeniliğini keşfetmek istiyorsanız, Truck Simulator PRO Europe göz ardı edemeyeceğiniz bir oyundur. Oyunda tonlarca kural ve benzersiz oynanış var, ancak yine de yeni özellikleri düzenli olarak güncelliyor ve her küçük hatayı düzeltiyoruz. Bu yeni versiyona gelen oyuncular, tamamen yeni bir kamyon fiziği sistemi alacaklar ve bu, bir eğitim sınıfından geçti ve üzerindeki ekipmanı yükseltti. Ayrıca, kullandığınız yollarda kamyonlar da tamamen yeni bir trafik ışığı sistemine dönüştürülür.

FARKLI KAMYON TİPLERİ

Truck Simulator PRO Europe’da tasarlanan gerçekçiliğe hayran kalacaksınız. Gerçek hayatta gördükleriniz, oyuncuların kendilerini en eşsiz hissetmeleri arzusuyla tarafımızdan oyuna getiriliyor. Oyunda sekiz tip kamyon bulunur ve oyuncular yol boyunca kendilerine eşlik etmesi için en sevdikleri aracı seçme hakkına sahiptir. Kontrol sürecini daha kolay hale getirmek için kamyonun özelleştirmelerini değiştirmenize de izin verilir.

KAMYON SİSTEMİNİZİ YÜKSELTİN

Players will use their beloved trucks and travel long distances worldwide and join them on quests and explore the countless unique landscapes that appear in the game. To be able to complete missions faster and more excellently, you need to upgrade the truck with the engines it owns. In addition, you must also be prepared in case of emergency to replace such as wheels or other parts.

GELİŞEN EKONOMİ İLE ZENGİN OLUN

Truck Simulator PRO Europe’a katılmak sadece dünya çapında kamyon taşımacılığı yapmakla ilgili değildir; aynı zamanda gerçek işle ilgili. Oyuncular, en umut verici ekonomik kalkınma yolunu açmak için zekalarını kullanacaklar. Oyuncular, büyüyen bir işletmeye sahip olmak için ürünlere nasıl yatırım yapacaklarını ve tanıdık yolları nasıl yükselteceklerini bilmelidir. Ancak hepsi bu kadar değil ve zengin olmak için en uygun kargo rotalarını hızla açmanız gerekiyor.

İŞÇİ KİRALAMA

Büyük işleri tek başınıza tamamlayamaz ve aldığınız tüm gönderileri yerine getiremezsiniz. Bu nedenle, üretkenliğinizi artırmanıza yardımcı olabilmeleri için çalışanları makul bir maaşla işe almalısınız. Çok fazla önemli kar elde etmek için doğru yere nasıl yatırım yapacağınızı bilmelisiniz. Bu kategoride başarılı oldukça, daha da büyük ekipler oluşturabilirsiniz. Bu oyunda daha hayati olun ve kendi kamyon imparatorluğunuzu açın.

YÜZLERCE AYRI GÖREV

Her seviyedeki ana zorluklara ek olarak, oyuncunun yüzlerce farklı küçük görevi tamamlaması gerekir. Birçok ülkeye gönderilerinizi zamanında ulaştırmak için doğru asistanı koordine etmeniz gerekiyor. Küçük görevleri tamamladığınızda, oyuncular farklı değerlerde ödüller alacak.

ANA ÖZELLİKLER

Motorların, tekerleklerin ve diğer bileşenlerin performansını daha hızlı ve daha verimli hale getirerek iyileştirin. Şirketinizin ekonomik sağlığına iyi bakın ve mümkün olan en kazançlı gönderileri serbest bırakın.
Sizinle çalışması ve büyük bir araç filosu oluşturması için yardımcılar kiralayın. Çeşitli türlerde binlerce görevi tamamlayın. Kendi kamyon taşımacılığı işinizin BOSS’u olun! Olabildiğince gerçeğe yakın manuel debriyaj, vites değiştirme ve direksiyon simidi modları, Gerçekçi yakıt kullanımı ve yorgunluk simülasyonları hız göstergeleri ile kabinin iç kısmına gerçekçi bir birinci şahıs bakış açısı Her ülkenin gerçek dünyadaki hız kısıtlamaları aşağıda gösterilmiştir. Büyüleyici ayrıntılarla keşfedilecek açık bir dünya
18 Avrupa şehrine ve 10 ülkeye giderek onlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 30’dan fazla farklı türde gönderi göndermek gerekiyor!

 

Video

Images

Download links

How to install Truck Simulator Europe 0.9 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Truck Simulator Europe 0.9 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *