Truck Driver City Crush v Para Hileli Mod APK Indir

3.3.2

Truck Driver City Crush sizi büyük bir şehre götürüyor ve şimdi kasabanın eşsiz bir karakteri olmak istiyorsunuz. Bu, harika bir macera unsuru içeren bir oyundur; oyuncu şehrin her yerinde bir hırsızdır. Şimdi bu şehre kendi yararına olmak ve herkesi korkutmak için geri dönmek istiyorsun. Saldırı dalgaları sizi işaret ediyor ve tüm bu yetkililerden kaçmak zorunda kalacaksınız. Bu kaçışı keyifli hale getirmek için kendi eşyalarınızı yükseltmeniz gerekiyor.
Download APK
4.4/5 Votes: 534
Updated
1/10/2023
Size
94M
Version
3.3.2
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

BÜYÜK ŞEHİR SEÇ

Çingene dünyasında kötü şöhretli bir hırsız olarak tanınıyorsunuz. Şimdi ayak basacağınız bir sonraki şehri seçiyorsunuz. Seçiminize hitap etmek için çok çeşitli büyük şehirler sunuluyor. Oyundaki seçimler bir yoksulluk şehri ya da ticaret merkezleri şehri olabilir ve kana susamış bir tavırla önemli bir ticaret merkezi olan büyük bir şehri mutlaka seçeceksiniz.

Bu macerada tek istediğiniz değerli eşyalar elde etmektir. Ama tabi ki şehirdeki yetkililer ve polis karakolu sizi gözden uzak tutmayacaktır. İşbirliği yapmayan bir tutum nedeniyle ilgi odağı sizsiniz. Karşınıza bir dizi zorluk çıkacak ve şimdi onlarla yüzleşmeniz gerekiyor. Ancak, benzersiz deneyiminizle hızla kaçacaksınız.

SEYAHAT İÇİN GÜÇ

Gerçekten de şehirdeki yetkililer sizi şiddetle takip ediyor. Elbette ilgi odağı olacaksınız ve kanlı maceralar için bir istisna olmayacaksınız. Hayatınızı koruyan değerli bir eşya elde ederseniz, size sunulan her zorluk faydalı olacaktır. Bazen, bu maceraya devam etmeniz için size yükseltme kartları verecek Truck Driver City Crush da alırsınız.

Gücünüz her seviyede kademeli olarak artacaktır. Bir dizi benzersiz beceriye kolayca sahip olacaksınız ve oradan tüm yetkililer sizden vazgeçecek. Oyunun sağladığı araçları veya yoldaki araçları silahın namlusundan saklanmak için kullanarak bu kovalamacanın içine dalacaksınız. Ama bir silah çalıp o makamdaki insanları vurmanız gereken zamanlar vardır.

ÖĞELERİ AL

Bu macerada elde edilen eşyalar en faydalı eşyalar olacaktır. Bu öğelerle, bunları nakit karşılığında değiştirebilir veya oyuna heyecan verici yükseltmeler alabilirsiniz. Bu yükseltmeler, bir sonraki etkileyici maceranın başarısına katkıda bulunacak. Truck Driver City Crush, sahip olduğunuz gücün yanı sıra yeteneğinizi de göstermeniz için her zaman bir fırsat yaratır.

Ayrıca, her yükseltme yaptığınızda, görünümünüz baştan ayağa tamamen değişecek ve araçtan farklı olacaktır. Oyun ayrıca tüm savaşlarda size hizmet edecek Silahlar sağlayacaktır. Daha spesifik olarak, daha dinamik ve müreffeh şehirlerin kilidini açabilirsiniz.Bunlar, Truck Driver City Crush’ın getirdiği önemli noktalar. Her oyuncu oyunun olumlu yanlarını görecek ve buradan kendisi için değerli dersler çıkaracaktır. Oyun sürekli gelişiyor ve bazı yükseltmeler ihtiyaçlarınızı karşılamak için tamamlandı.

What's new

Ücretsiz gangster aksiyon oyunu oyna. Rio günahların şehridir: uyuşturucu, çeteler ve narkotiklerle doludur. Burada herkes kendisi için. Yeteneklerinizi kullanarak para kazanmak amacıyla bu şehre geldiniz. Sen harika bir gangstersin. Uzmanlığınız mafya uygulayıcısı. Suç dünyası rekabetle doludur. Suç klanları şehrin sokaklarını kontrol ediyor. Bölgenizi fethetmeye çalışmanız gerekecek. Geri kalan gangsterlere bir mafya adamı olduğunuzu ve saygı duyulmanız gerektiğini gösterin. Bir araba hırsızı olarak yeteneklerinizi test edin. Üçüncü şahıs nişancı oyununda benzersiz bir oyun deneyimi yaşayın. Bu tehlikeli şehrin sakinlerinden biri olma yeteneğine sahip misin? Açık bir 3B dünya size meydan okuyor.

Video

Images

Download links

How to install Truck Driver City Crush v3.3.2 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Truck Driver City Crush v3.3.2 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *