Travel Town Para Hileli Mod Apk indir

2.12.172

Download
2.0/5 Votes: 568
Updated
1 Day Ago
Size
141.7 MB
Version
2.12.172
Requirements
Android
Downloads
789
Report this app

Description

Travel Town, basit ve karakteristik olmayan bir duruma sahip bir turist köyü geliştirme yolculuğunu başlatan bir birleştirme oyunudur. Oyuncular, belirli bir seviyeye ulaştıklarında konumların kilidini açacak ve yeni binalarla değişmelerine yardımcı olacak. Aynı zamanda, bu geliştirme genellikle çok fazla kaynak ve para gerektirecektir, bu nedenle, kaçınılmaz olarak, herhangi bir oyuncunun birleştirme seviyelerine katılması gerekecektir.

ETKİLEYİCİ TURİSTİK ALANLARIN KİLİDİNİ AÇIN

Travel Town’da turistik bir destinasyona gideceksiniz ama hayal ettiğiniz gibi değil çünkü manzarası oldukça sade ve bazı yerleri özenle inşa edilmemiş. Yani, bu oyundaki işiniz tamamen anlaşılır, yani köyle ilgili unsurları geliştirmek ve onu daha etkileyici hale getirmek. Elbette uzun bir yolculuk olacak çünkü oyunda para kazanmak başta olmak üzere yapmanız gereken birçok şey var. Para bu oyunda önemli bir kaynaktır ve oyuncu için mükemmel bir şans sağlayacaktır. Aynı zamanda oyunda aldıklarınızı birleştirip adadaki insanlara satarak para kazanma da yapılabilmektedir. Bunun oyuncular için nesneleri kendi takdirlerine göre serbestçe hareket ettirebildiklerinde zorluk çıkarmayan ancak nesnelerin karmaşıklığı ve seviyesi nedeniyle zaman alacak bir oyun ekranı olduğu söylenebilir.

NESNELERİ BİRLEŞTİREREK PARA KAZANIN

Travel Town’da ilk bölümlerle başlayacaksınız ve içinde gökgürültüsü simgesi olan bir kova olan boş hücreler göreceksiniz. Daha fazla malzeme toplamak ve birleştirmenizi gerçekleştirmek için bu kovaya tıklayacaksınız. Aynı zamanda, renkli nesneleri serbestçe hareket ettirebilecek ve onları diğer renksiz nesnelerin bulunduğu alana getirebilecek ve birleştirebileceksiniz. Köydeki insanların ihtiyaçlarını karşılayana kadar sürekli birleşeceksiniz. Bilmeniz gereken heyecan verici bir şey, birleştirme seviyesinde istediğiniz noktaya veya seviye gereksinimleri sınırına kadar kalabileceğinizdir. Birçok öğenin birleştirilmesi gerekiyor ve bunları köylülere sattığınızda belirli miktarda altın alacaksınız. Ayrıca, bazı durumlarda, birleştirme nesnelerinizden düşen daha fazla altın para aldığınız için şanslı olabilirsiniz. Altın paralar da bu oyunda bir kombinasyon malzemesidir.

BİRLEŞTİRMEK İÇİN ÇOK SAYIDA KAYNAK TOPLAYIN

Kombinasyon yapmanız için birçok malzemenin kaynağı olan Travel Town’daki yıldırımlar ile eşyaların benzersizliğini fark edeceksiniz. Aynı zamanda, bu faydaların tümü şartlarla birlikte gelir ve bu oyun söz konusu olduğunda, yeni malzemelerin ortaya çıkması için belirli bir miktarda enerji tüketmeniz gerekecektir. Bu yüzden sahip olduğunuz enerjiyi akıllıca kullanın. Bu oyun çeşitli benzersiz öğeler sunar ve ürettikleri malzemeler de farklı olacaktır. Bir kova su genellikle çakıl taşları, deniz kabukları veya kumdan kaleler gibi deniz etkinlikleriyle ilişkili nesneler oluşturur. Ayrıca, yiyecek malzemelerini toplamak istiyorsanız, bunu yapmak için sepeti kullanmanız gerekecek. Bu özel eşyaların ortak bir oranı vardır, bu da daha yüksek seviyeli eşyalar toplamanıza yardımcı olur.

DEĞİŞTİRMEK İÇİN FARKLI ALANLARI YÜKSELTİN

Travel Town’da farklı kilit açma gereksinimleri olan alanlar göreceksiniz ve parayı bunların kilidini açmak ve yükseltmek için kullanacaksınız. Seviye atlamak ve yeni yerlere gitmek için biraz deneyim kazanacaksınız. Ayrıca, seviye atladıkça, kullanmak için daha fazla enerji elde edecek ve birleştirme işleminizde daha fazla yuva açacaksınız. Ayrıca bu alanları yükseltmeli ve nasıl değiştiklerini görmelisiniz.

 

Video

Images

Download links

How to install Travel Town 2.12.172 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Travel Town 2.12.172 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *