Transit King Tycoon v Para Hileli Mod APK Indir

6.2

Koleksiyon arayışınızda esnek ve çevik olmanız ve ürünleri en iyi şekilde kullanmak için kendinize modern ve benzersiz arabalar bulmanız gerekiyor. Kendinizi, güvenli hızlara ve son derece uygun fiyatlara sahip inanılmaz derecede epik ve büyük kamyonların arasında buldunuz. Sadece bu da değil, bazı muhteşem gemiler de var ve oldukça yeni bir tarza sahipler. İşinizi kolaylaştırmak için lütfen onları toplar mısınız?
Download APK
4.5/5 Votes: 578
Updated
12/30/2022
Size
107M
Version
6.2
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

KENDİNİZE GÜZEL BİR DÜNYA YARATIN

Transit King Tycoon’a gelince, oyuncular yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilecek ve bir araya toplanmış birçok yüksek bina ile güzel mahallelerini tasarlayabilecekler. Ayrıca bazı alışveriş merkezleri, hastaneler, sağlık istasyonları, okullar ve daha fazlasını da inşa edebilirsiniz. Sadece bu da değil, limanı iyileştirmeye yatırım yapmalı ve adanızı daha kaliteli ve güzel hale getirmelisiniz. Her insanın bir seçimi ve kendi yolunu oluşturma yolu olacaktır, bu nedenle lütfen oluşturduğunuz fikirleri geliştirme ve uygulama yeteneğinizi kendinize güvenerek gösterin!

Bu şehir, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için öğeleri bir siteden diğerine taşımak için birden fazla kamyon gerektiriyor. Operasyonları daha erişilebilir hale getirmek ve birçok müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için yollar inşa edelim. En iyi ulaşım sistemini oluşturmak için çeşitli işlevlere sahip çeşitli kamyonları yükseltebilir ve kilidini açabilirsiniz. Özel yatırımınızın bir sonucu olarak yakında bir kamyon imparatorluğunun sahibi olacaksınız.

YÜKSEK KALİTELİ BİR KAMYON ŞİRKETİ KURMAK

Transit King Tycoon, uzun süredir devam eden hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak. Kamyon inşa etmeye ve ticarete başladığınızda, bazı arkadaşlarınızdan ve kıdemlilerinizden gelen birçok bilgiyi dikkate almanız ve bunlara başvurmanız gerekir. Bu sayede kendinize son derece güvendiniz ve dünyanın önde gelen büyük bir kamyon şirketini kurdunuz. Her gün, her bölgenin insanlarına malların taşınmasına hizmet etmek için işbirliği talep eden birçok şehir olacak. Ayrıca, birçok farklı rakiple karşılaşmanız yardımcı olacaktır. Sağlıklı bir şekilde rekabet edin ve verilen bazı görevleri olabildiğince çabuk tamamlamak için sağlam ve heyecan verici iş stratejileri geliştirin.

BENZERSİZ KAMYON VE ARAÇLARI TOPLAYIN VE TOPLAYIN

Koleksiyon arayışınızda esnek ve çevik olmanız ve ürünleri en iyi şekilde kullanmak için kendinize modern ve benzersiz arabalar bulmanız gerekiyor. Kendinizi, güvenli hızlara ve son derece uygun fiyatlara sahip inanılmaz derecede epik ve büyük kamyonların arasında buldunuz. Sadece bu da değil, bazı muhteşem gemiler de var ve oldukça yeni bir tarza sahipler. İşinizi kolaylaştırmak için lütfen onları toplar mısınız?

ADADAKİ SIRLARI VE YERLERİ KEŞFEDİN

Transit King Tycoon, adanın en yeni ve nihayetinde sırlarının çoğunu ziyaret etmenize ve keşfetmenize izin verecektir. Ufkunuz genişleyecek ve ülkeniz hakkında farklı bir zihniyete sahip olacaksınız. Başarılı bir işletme sahibi olun ve her zaman hevesli ve işinize adanmış olun. Ek olarak, iyi para ve başarılar elde edebilmek için şirketinize yatırım yapmaya ve ticaret yapmaya odaklanmalısınız. İş ve satış becerilerinizle, kesinlikle kısa sürede başarılı olacaksınız.

BAZI ÖZELLİKLER

  • Bu neşeli hayatın tadını çıkarmak için kendinize en güzel dünyayı yaratın.
  • Dünyanın önde gelen büyük bir kamyon şirketi kurun.
  • Bazı benzersiz ve yeni kamyonları ve gemileri toplayın ve arayın.
  • O adadaki birçok gizli alanı keşfedin ve keşfedin.
  • Çok para kazanın ve birçok değerli başarının kilidini açın.

What's new

Harekete geçmeden sadece hayal kurmanın yetmediğini anlamaya başladığınızda, büyümeye ve hayatın gerçeklerini fark etmeye başlamışsınızdır. Ama gerçekten de sadece rüya olan rüyalar var, kendi başına yeni bir şehir inşa etmeyi istemek gibi. Böyle büyük bir hayali olan varsa, Transit King Tycoon MOD APK oynamak gibi daha pratik şeyler yapmak için onu geçici olarak bir kenara bırakmalıdır. Sadece hayal kurmaktan daha iyi, değil mi?

Video

Images

Download links

How to install Transit King Tycoon v6.2 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Transit King Tycoon v6.2 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *