Train Simulator v Para Hileli Mod APK Indir

0.2.45

Bu, yük trenleri hakkında bir simülasyon oyunudur. Ses efektleri ve canlı görüntülerle birleşen geniş oyun alanı, insanları büyüleyen büyüleyici bir sahne yaratıyor. Oyun, oyunculara eğlence ve heyecan getiriyor. Hayattaki stresi, yorgunluğu azaltmanıza ve inanılmaz derecede gerçekçi bir tren kullanma hissini yaşamanıza yardımcı olur.
Download APK
4.1/5 Votes: 546
Updated
1/6/2023
Size
81M
Version
0.2.45
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

BEAUTIFUL 2D IMAGES, BEAUTIFUL, AND INCREDIBLE SOUND SYSTEM

Players will have to be dazzled by countless beautiful, colorful trains in the Train Simulator. Actual drawings simulate all those trains. In addition, the game also simulates very detailedly, meticulous scenery around. The infrastructure system, facilities are upgraded and renewed to create a comfortable space for players. Accompanying this poetic landscape is a comic and funny sound effect suitable for each scene to help you immerse yourself in the ship’s journey.

OYUNCU TARAFINDAN SUNULAN ÇOKLU ZORLU GÖREVLER

Oyunculara farklı zorluk seviyelerinde bir dizi görev sağlayın. Olaylarla ve altyapıyla ilgili sorunlarla uğraşmak zorundasınız. Halihazırda verilen sayısız siparişle, bu ürünleri en hızlı ve en güvenli şekilde işleyip göndermeniz gerekiyor. Bu mallar, oyuncunun farklı hava koşullarında da taşıması gereken tarım ürünleri veya inşaat malzemeleri ve endüstriyel ürünler olabilir.

ARAÇLARIM İÇİN EKİPMANLARI YÜKSELTİN VE YENİLİK YAPIN

Tren Simülatörü, geminizi daha modern hale getirmek için geminizi değiştirmeniz ve yükseltmeniz için size birçok yeni özellik sunar. Görevleri tamamladıktan sonra, yükseltmek ve gemi için dekoratif ekipman ve iyileştirmeler satın almak için bir miktar para alacaksınız. Geminiz modern hale geldiğinde karmaşık, hantal siparişleri halletmek ve daha fazla para kazanmak daha kolay olacaktır.

KÜÇÜK ENDÜSTRİDEKİ İNSANLARLA TAKAS ET, ARKADAŞ OLUN

Train Simulator’a katıldığınızda ilişkilerinizi genişletiyor olacaksınız. Oyuncular, diğer tren sahipleri veya demiryolu liderleriyle tanışabilecek ve onları tanıyabilecek. İyi niyet dolu bu toplantılar sayesinde, bu insanlar arasındaki yakınlık ve yakınlık arttı. Tren istasyonları arasındaki ilişki ve ticaret giderek yakınlaşmakta ve bu da tüm bölgenin ekonomik kalkınmasına önemli katkı sağlamaktadır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Son derece çekici olan canlı, eğlenceli bir ses sistemi ile birlikte son derece sert ve gerçekçi 2D görsel efektler sağlar.
  • Oyuncular bu oyunu oynarken yeni ve heyecan verici duygular yaşayacaklar.
  • Daha modern hale getirmek ve daha fazla para kazanmanıza yardımcı olmak için treninizi yenileyin ve yükseltin.
  • Tamamlamanız için bir dizi görev ve zorluk sizi bekliyor.
  • İlişkileri genişletin, iletişim becerilerinizi geliştirin ve size hayattaki küçük sevinçleri getirin.

What's new

Oyun içi bölgesel ekonomiler kötü durumda, ulaşım sistemleri kayıplar yaşıyor, işletmeler ve fabrikalar atıl durumda ve ulaşım ağı düzgün bir şekilde korunmuyor. Durumu değiştirmeye hazır mısın? 2D tren simülatörü oyununu indirin ve gerçek bir tren sürücüsünün ayakkabılarını giyin!
Train Simulator oynayın ve tarım ürünlerinden inşaat malzemelerine, hafif ve ağır sanayi ürünlerine kadar çeşitli kargoları teslim edin. Bu tren simülasyonunda demiryollarının başkanlarıyla tanışmalı, tren istasyonları arasındaki ilişkileri geliştirmeli ve tüm bölgelerin ekonomik potansiyelini geliştirmelisiniz!

Video

Images

Download links

How to install Train Simulator v0.2.45 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Train Simulator v0.2.45 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *