Traffic Rider Para Hileli Mod Apk indir

1.95

Download
5.0/5 Votes: 566
Updated
1 Day Ago
Size
125.5 MB
Version
1.95
Requirements
Android
Downloads
4567
Report this app

Description

Traffic Rider, oyuncuların motosiklet sürdüğü ve birçok zorlu yoldan geçtiği bir oyundur. Özellikle yoldaki araçlar ve çevresel faktörler ile karşılaşmanız gereken birçok zorluk olacaktır. Böylece kolayca sürebileceğiniz farklı motosiklet türleri bulabileceksiniz ve zorlu hedeflerin üstesinden gelmek için hepsinin yükseltilmesi gerekiyor.

YOL, DENEYİMLENECEĞİNİZ ARAÇLARLA DOLU

Traffic Rider’da oyuncular uzun bir yolda araç kullanacaklar ve tabii ki tek başlarına değil, birçok farklı araçla gidecekler. Spesifik olarak, bu oyunda seviyeyi tamamlamak istiyorsanız atlatmanız gereken farklı boyutlarda çeşitli araçları kolayca bulacaksınız. Tamamen yüksek bir hızda araç kullanacaksınız ve uyum sağlamaya çalışacağınız farklı yol türlerinde seyahat ederken reflekslerinize ihtiyaç duyacaksınız. Yolda karşılaştığınız duruma göre hızlanan veya duran arabanın kontrolünü hızlıca deneyimleyeceksiniz. Aynı zamanda, birinci şahıs bakış açısıyla, farklı türden büyük trafiği geçmenin heyecanını hissedebileceksiniz. Ayrıca çok sayıda aracın olduğu bir yoldan geçtiğinizde kendinizi tamamen kaptırmış hissedecek ve araç tam olarak varış noktasına ulaşana kadar gözlerinizi oradan alamayacaksınız.

GÖREVLERİ HER SEVİYEDE TAMAMLAYIN

Traffic Rider’ı deneyimlediğinizde, karşılaşacağınız zorlukların sayısını kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz. Bu zorluklar, zorluk ve renge bağlı olarak farklı kategorilere ayrılır. Aynı zamanda oyun ekranına başlamadan önce hedefe zamanında ulaşmak gibi o seviyede yapmanız gerekenleri bileceksiniz. Ayrıca oyunun size verdiği zorlayıcı nokta, arabanızın durmasına neden olacağı için yolda herhangi bir şeye çarpamayacak olmanızdır. Bu oyunda iki ana yol türü bulacaksınız, tek yönlü yollar ve çift yönlü yollar. İlk tip genellikle anka kuşlarını daha kolay hareket ettirmek ve atlatmak için belirli bir mesafeye sahip olmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda hareket eden araçlara dikkat edeceğiniz için çift yönlü yollarda birçok zorlukla karşılaşacaksınız. Yaklaşıp yolun karşı tarafındaki araçları geçerseniz daha fazla para alırsınız.

HIZLI PİSTLERDE ÇEŞİTLİ ARABALAR SÜRÜN

Traffic Rider’ı deneyimlediğinizde, mağazada bulunan ve her oyuncunun seveceği etkileyici görünümlere sahip araçları kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz. Bu nedenle, oyuncuları farklı oyun seviyelerine katılmaya motive eden faktörlerden biri, bu araçların kilidini açmak için para kazanmaktır. Arabalarınızı satın almanın yanı sıra satın almanız gereken birçok şey varken harcamanız gereken para miktarı da oldukça fazla olacaktır. Maksimum hıza ulaşmalarına yardımcı olmak için kullandığınız arabanın güç, yol tutuşu, frenleme gibi bazı istatistiklerini yükseltmeniz gerekecek. Yarışlarda zamana karşı duracak ve yolda birçok aracı geçeceğiniz zaman gereklidir.

  • You will ride your motorbike and pass many different types of vehicles to complete the level in the best way.
  • With easy-to-access controls, players will increase their driving ability and dodge the obstacles that appear ahead.
  • Each type of road has its challenges and advantages that you will pay attention to during the game.
  • Levels with different challenges are various in difficulty that you can choose to earn a lot of money in the game.
  • The number of vehicles you can own in this game is diverse, and they can all reach impressive speeds if you upgrade them.

Video

Images

Download links

How to install Traffic Rider 1.95 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Traffic Rider 1.95 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *