Top Speed: Drag & Fast Racing Para Hileli Mod Apk indir

1.43.0

Download
1.0/5 Votes: 567
Updated
1 Day Ago
Size
114.7 MB
Version
1.43.0
Requirements
Android
Downloads
566
Report this app

Description

Top Speed: Drag & Fast Racing, güzel yarışlarda birçok yetenekli yarışçının yer aldığı bir yarış oyunudur. Burada, yeteneğinizi ve sürüş becerilerinizi gösterebileceksiniz. İster yarış konusunda çok deneyimli biri olun, ister yarış hakkında hiçbir şey bilmiyor olun, özgürce oynamaya hakkınız var. Her kişinin farklı yarış stilleri ve başarıları olacaktır, bu nedenle çok çalışmalı ve birçok test maçında arkadaşlarınızla yarış pratiği yapmalısınız.

69’DAN FAZLA ARABA SAHİBİ VE 20’DEN FAZLA BAŞARILI TEMSİLCİ

Top Speed’e gelen oyuncular, çeşitli şekil ve renklerde 69’dan fazla arabaya tamamen sahip olabilecek ve keyfini çıkarabilecek. Her araç, sürücüye tüm yollarda emniyet ve güven duygusu verecek şekilde özelliklerini ve özelliklerini içerecektir. Daha spesifik olarak, eşlik etmek için en memnun ve etkilenmiş hissettiğiniz bir arabayı kendiniz için seçme hakkına sahip olacaksınız. Sadece bu da değil, 20’den fazla farklı rakibi alt etmek için gücünüzü ve yarış tekniğinizi artıracaksınız. Becerikli bir ipek sürücüsü ol ve bu şehrin en büyük balığı ol.

5 BÖLGEDE SÜRÜN VE ŞEHRİN TÜM GÜZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN

Yarış beş bölgeye yayıldığı için Top Speed ​​​​oyuncuları şehrin çevresindeki güzelliklerin tadını çıkarmaya getirecek. Yarışçılar, bu güzel yaşam alanlarının her birinin büyüleyici romantik manzarasının veya bu şehrin hareketli ve kalabalık merkezi yerlerinin tadını çıkarma fırsatına sahip olacaklar. Her konumun sizin için heyecan verici bir özelliği olacaktır. Ufkunuzu genişletebilecek ve bunun gibi çok eğlenceli olan çekici alanlarda yarışlara katılabileceksiniz. Bu modele hayran kalan ve etkilenen birçok oyuncu olacaktır.

DETAYLI GRAFİK GÖRÜNTÜ

Top Speed’deki yapımcı, görüntüleri ve her karakteri çizerken çok hassas ve zekiydi. Her ayrıntı gerçekçi bir şekilde gösterilir. Her türlü ünlü markanın renk ve şekillerine sahip arabalar da gerçek hayattaki gibi görünecek şekilde tasarlandı ve her oyuncuyu son derece heyecanlandırdı. En önemlisi, tüm renkler çok uyumlu ve canlı bir şekilde karışarak güzel bir alan yaratır.

ARABA TARZINIZA GÖRE AYARLAMA VE DEĞİŞTİRME ÖZGÜRLÜĞÜ

En Yüksek Hızda, seçtiğiniz arabadan memnun kalmazsanız, yeni bir görünüm için yeniden boyayabilirsiniz. Giymek için en sevdiğiniz rengi seçin. Sadece bu da değil, arabanızın çevresinde daha parlak çizgiler oluşturmak için bazı çıkartmaları arayıp yapıştırabilir ve birçok kişinin dikkatini çeken bir vurgu oluşturabilirsiniz. Ayrıca, gücü tamamen artırabilir ve arabanızdaki bazı motorları orijinalinden daha hızlı çalışacak şekilde yükseltebilirsiniz.

KİLİS GÖREVİMİ TAMAMLAYIN

Bu oyuna katılırken, 20’den fazla kötü soyguncuyu kovalamakla görevlendirileceksin. Yarış biraz daha uzun sürdü çünkü çok hızlı koştular ve en yüksek hızda gittiler. Ancak takım arkadaşlarınızın desteği sayesinde, tüm suçluları her zamankinden daha verimli bir şekilde hızlı bir şekilde yakalayacaksınız.

 

 

Video

Images

Download links

How to install Top Speed: Drag & Fast Racing 1.43.0 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Top Speed: Drag & Fast Racing 1.43.0 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *