This War of Mine APK Free Download

v1.6.2

You can download cheat game apk files, application apk files from here. I, as your uncle, will constantly add up-to-date game apks and application apks for you and for you, my nephew.
Download APK
4.5/5 Votes: 756
Updated
12/29/2022
Size
10M
Version
v1.6.2
Requirements
Android 5.0
Downloads
675
Get it on
Google Play
Report this app

Description

This War of Mine MOD APK (Unlocked All), 11 bit stüdyo yayıncısından bir hayatta kalma oyunudur. Bu, 2014 yılında PC’de piyasaya sürülen ve oyun camiasından büyük ilgi gören bir oyundur.

About This War of Mine

diye kadar bu oyun daha fazla kişiye ulaşmak için Android platformunda geliştirildi. Oyun savaşta geçse de bu kez bir asker gibi değil, bir sivil gibi oynuyorsunuz.

Bu oyunların hepsinin ortak bir özelliği var, yıkıcı bir savaşı simüle ediyor. Oyun size savaşın masum insanları ne kadar şiddetli etkilediğini gösterecek. Anavatanlarında meydana gelen haksız savaşın sonuçlarına katlanmak zorundalar. Bu oyun sayesinde, aşırı koşullarda ve herhangi bir yardım almadan hayatı deneyimleme fırsatı verilecek. Kendi yeteneğinle hayatta kalmanın bir yolunu bul yoksa ölüm seni bulur.

The story

This War of Mine, diğer savaş oyunlarından farklı olarak tamamen farklı bir olay örgüsüne sahip. Hikaye, 90’ların Yugoslav iç savaşı olan Saraybosna’ya yapılan baskın kampanyasında 1400 günden fazla zaman geçiren insanlarla röportaj yapan muhabirler tarafından kaydedilen biçimde geçiyor. Kendi hikayenizi oluşturmak, her şey eylemlerinize bağlıdır. Oyun geliştirme ekibi, oyunun konusu olmadığını doğruladı. Sadece içerik oluşturdular, oyundaki her şey oyuncu tarafından yaratıldı.

This-War-of-Mine

Göreviniz, ekibinizin bu zorlu durumda hayatta kalmasına yardımcı olmaktır. Oyundaki tüm detaylar, diğer oyunlar gibi bir hikayeyi takip etmeden, eylemlerinize dayanmaktadır. Oyunda belirli bir süre hayatta kalmanız gerekecek. Bir anı yazmak çok benzersiz bir özelliktir. Örneğin, grubunuzda ciddi şekilde yaralanmış ve yeterli bandajı, antibiyotiği olmayan bir kişi var… birkaç gün sonra hayatta kalanlar olanları yeniden yazacaklar.

Harsh survival factor

This War of Mine’ın zorlu hayatta kalma durumunda, şehrin her yerine dağılmış yiyecek, ilaç ve diğer malzemeleri toplamalısınız. Bu malzemeler, mültecilerin üretim araçlarının veya ihtiyaçlarının yapımında yardımcı olur.

Graphics

This War of Mine, büyük bir etki bırakan elle çizilmiş grafiklere sahiptir. Bu tasarımın gücü, sahneyi her zamankinden daha gerçekçi ve daha yakın hale getirmektir. Ayrıca ana renk tonu siyah ve beyaz olup, kaosa sürüklenmiş, harap olmuş bir dünyanın kasveti ve acımasızlığıyla tezat oluşturmaktadır. Savaştan sonra anlamsız bombalar masum insanları tüm sonuçlarına katladı. Küllerden, kara dumandan başka bir şey yok…

Android için This War of Mine APK’sını indirin

The game has some configuration requirements that the minimum RAM must be 1 GB and the GPU can be Adreno 320, Tegra 3 or PowerVR SGX 544. You can download this game by purchasing the game on the Google Play or you can experience the game completely for free through the link below the article.

What's new

This War of Mine APK  is a survival game from 11 bit studios publisher. This is a game that was released in 2014 on the PC and has attracted considerable attention from the gaming community.

Video

Images

Download links

How to install This War of Mine APK v1.6.2 Free Download APK?

1. Tap the downloaded This War of Mine APK v1.6.2 Free Download APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *