TheoTown Para Hileli Mod Apk indir

1.10.94a

Download
4.7/5 Votes: 678
Updated
1 Day Ago
Size
71.1 MB
Version
1.10.94a
Requirements
Android
Downloads
347
Report this app

Description

TheoTown, oyuncuların insanların gölgesi olmayan bir ülkeyi tamamen gelişmiş bir şehre çevireceği bir simülasyon oyunudur. Eksiksiz kaynaklar ve ortamlar ile oyuncular, insanlara rahat bir yaşam getirmek için birçok yeni unsur ekleyecek. Aynı zamanda arazinizin gelişmişlik seviyesini yansıtacak şekilde gelen insan sayısı daha fazla olacaktır. Gerçekten de isteklerinize göre bir şehir yaratmanın bir yolunu bulacaksınız.

ŞEHİR İNŞA ETMEYİN EĞLENCESİNİ YAŞAYIN

Strateji ve inşaat oyunlarını seviyorsanız, çekici bir şehir inşa ederken yaratıcılığınızı ve fikirlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz TheoTown’ı kaçırmamalısınız. Aldığınız arazide istediğinizi yapabileceksiniz ve yerine getirmeniz gereken ikametgâh talepleri olacak. Böylece zamanla yeni unsurlar edinecek ve şehrinizin boyutunu ve büyümesini artıracaksınız. Oyunun başında oyuncular seçtikleri arazi hakkında bazı bilgiler alacaklar. Bu bilgilerden bazıları genellikle seçebileceğiniz boyutla ilgilidir. Spesifik olarak, Küçük, Orta ve diğerleri gibi farklı boyutlar olacaktır. Seçimi tamamladıktan sonra çevre unsurlarıyla dolu boş bir araziye götürüleceksiniz. İstediğiniz şehri öğrenme ve inşa etme sürecine başlayacaksınız.

BİRÇOK FARKLI YÖNDEN ŞEHİR İNŞA ETMEK

TheoTown’a başlarken, arazinizde insanların kullanabileceği herhangi bir bina yok, sadece ağaçlar var. Böylece gerekli olduğunu düşündüğünüz unsurları eklemeye başlayacak ve bunları kesin ve düzenli bir şekilde düzenleyeceksiniz. Arazinizi iki ana modda görüntüleyebileceksiniz: genellikle gözlemlediğinizde ve rastgele bir öğe oluşturduğunuzda. Siz inşaatı yaparken araziniz daha kolay yapabilmeniz için küçük hücrelere bölünecek. İlgilenmeniz gereken ilk iki unsur, herhangi bir konut sakininin ihtiyaç duyacağı iki temel şey olan elektrik ve sudur. Spesifik olarak, gücü iletmek için güneş pilleri, hatlar inşa etmeniz gerekecek. Ayrıca insanların yaşaması için hazırladığınız alanlara su depoları ve yer altı boruları da ekleyebilirsiniz. Yeterli kaynağa sahip olduktan sonra şehrinize gelen ilk sakinlerini göreceksiniz.

PARA KAZANIN VE ŞEHRİ GELİŞTİRMEYE DEVAM EDİN

TheoTown’da ekranın sağ tarafında bulunan miktarı herkes fark edecek. Elinizde tuttuğunuz bir miktar olacak ve yanında belirli bir zamanda azalan veya artan para miktarı olacaktır. Başka bir deyişle, insanların hayatını güvence altına alacak kadar öğe inşa ederseniz, bazı bakım maliyetleri düşüldükten sonra alacağınız miktar hayranlık uyandıracak. Ayrıca şehrin çeşitli yönleriyle, sakinlerin neye ihtiyacı olduğunu öğrenmek için zaman ayıracaksınız. Ekranın üst kısmındaki menü çubuğunda, kilitlenmemiş öğeleri seçip oluşturabileceğiniz binalar bulacaksınız. Tamamen çeşitli olacaklar ve tamamen gelişmiş bir şehre ulaşmanıza yardımcı olacaklar. Tabii ki, bazen şehrinizi tasarlamak veya sonra ne inşa edeceğinizi bilememek zaman alabilir.

 

 

Video

Images

Download links

How to install TheoTown 1.10.94a Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded TheoTown 1.10.94a Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *