The Wolf APK Indir Free download v2.8.1

v2.8.1

Kurt, göz ardı etmemeniz gereken yeni bir nokta çünkü oyuncular özgürce vahşi bir çitayı canlandırabilir. Bu seferki rol yapma oyunu, önceden tahmin edemediğimiz kendi yeni özelliklerine sahip. Kurtların da kendilerine has kişilikleri olduğunu ve ilginç bir duruşları olduğunu çok az insan anlar; tam olarak iletmek istediklerini hissetmek için onun kimliğine bürünmeyi deneyin.
Download APK
4.5/5 Votes: 560
Updated
12/29/2022
Size
116M
Version
v2.8.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

KURDUN ZİHNİNİ ANLAMAK

Now you will play as a wild wolf, and you will understand what they think and see what they do. Interestingly, the wolves will make you more sympathetic to them and see them in a positive light. You will have to get used to their wild behavior, and everything will not be difficult if there is a reliable companion from The Wolf.You will have the right to choose the wolf you want to play, be it an aggressive gray wolf or an excellent brown wolf, etc. Many and many wolves for you to choose from to continue the action series. The new point is that you will be able to explore the wild world by yourself, a world of your own, and live in a certain herd. This strangeness will delight you, and gradually you will get used to this challenging life.

İLK KURT OL

Harika bir ortamda olmak, iyi karakterler doğuracaktır; bazen kurtların içgüdüleri de çevreye bağlıdır. Kurt, oyunculara her zaman ilginç sahneler verir ve her sahne, lider kurt olmak için iyi bir şekilde kullanmamız için güçlü bir nokta gösterecektir. Sürünün lideri olmak için yükselmek, sahip olmak istediğiniz arzudur ve aynı zamanda kendi çabalarınız için itici güç haline gelir.

Ancak, birçok saldırgan ve diğer birçok kurt, en üst konum için benimle rekabet etmek istiyor. Böylesine büyük bir hırsla bazen sürü arasındaki ilişki gibi bazı ilişkilerden de taviz vermeniz gerekir. Hem başka ilişkilerin ortasında olabilmek hem de bir liderin doğasında var olan zekayı gösterebilmek için gücümüzün doğru yerde olması gerekir.

GÜZELLİĞİ NASIL SAVUNACAĞINIZI ÖĞRENİN

Sen gururlu en iyi kurtsun ve iradeni durduracak kimse yok. Başka bir kurt bölgenize karşı saldırgansa, kovalayarak büyük sorumluluğunuzu gösterin. Bu tür yerleşimler meşru bir savunma olacaktır ve kontrolümüz altındaki sürüdeki kurtları makul olmayan bir şekilde etkilememelidir.

Kurt ayrıca birkaç zor görev sunacak ve sizi bunların üstesinden gelmeye zorlayacaktır. Geçtiğinizde, rolünüz de bir seviye yükselir ve faydalı avantajlar kazanır. İşin en ilginci yeni ortamlar deneyimleyeceğiz ve bu okullar bizim iyi uyum sağlamamız için sürekli değişiyor.

The_Wolf

ANA ÖZELLİKLER

 • Dünyanın her yerinden rakiplere karşı yarışın! Çöl asla hayattan yoksun değildir. Gerçek zamanlı olarak diğer kurtlarla tanışarak ormanı fethedin!
  Arkadaşlarınız ve ailenizle oyuna katılın! Kendi grubunuzu oluşturabilir ve hemen birlikte oynayabilirsiniz. Arkadaş listesi ve sohbet özellikleri iletişimde kalmayı kolaylaştırır.
  Bir Gri Kurt’un gücüne sahip misin? Dhole Kurt mu? Belki de size en çok benzeyen gizemli Kara Kurt? Favorinizi seçin ve farklı bir kişiliğe sahip olun!
  Sen kendi kaderinin efendisisin! Bu simülatörde izlenecek belirli bir yol yoktur. Sürünün Alfa’sı olmak için hangi özelliklerin ve hangi yeteneklerin geliştirileceğine karar verin.
  Haritada dolaşın ve güzel manzaranın tadını çıkarın! Mağaranızdan dağlara ve derelere kadar oyun boyunca üst düzey görseller, oyunu son derece keyifli hale getiriyor. Yaratıklar gerçek gibi görünmüyor mu? Hepsini yakalamaya çalışın!
  Avlanma modu, sıçanlardan tavşanlara, tilkilerden rakunlara, bizonlara ve boğalara kadar değişen avları ararken manzarayı dolaşmanıza olanak tanır.
  En zorlu rakipleri alt etmek için diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirin! Daha heyecan verici bir deneyim arıyorsanız, başka bir sürüye karşı savaşmak için diğer kurtlarla birleşeceğiniz Battle Arena seçeneğini seçin. Bu bir savaş ilanıdır!

What's new

The Wolf Apk, oyunda gri vahşi bir kurdu yönlendirecek ve vahşi doğayı keşfederek sürünüz ile hayatınızı geçirmeye çalışacaksınız. The Wolf oyununda sürünüz ile beraber avlanmaya çıkacak ve size rakip olan yırtıcılara karşı mücadele edeceksiniz. Harika grafiklere sahip olan bu oyunda dev avları avlayarak sürünüzü besleyecek ve maceradan maceraya atılacaksınız.

Video

Images

Download links

How to install The Wolf APK Indir Free download v2.8.1 APK?

1. Tap the downloaded The Wolf APK Indir Free download v2.8.1 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *