The Walking Zombie 2 v Para Hileli Mod APK Indir

3.6.25

The Walking Zombie 2, oyuncuların kıyamet sonrası bir dünyada çeşitli düşmanlarla karşılaşacağı bir atış oyunudur. Farklı görevler bulabilir ve bunları en iyi şekilde tamamlamaya çalışabilirsiniz. Aynı zamanda oyunun zorluğu artacak ve yeni silahlar alıp atış becerilerinizi sergileyebileceksiniz. Ek olarak, en son sürümde yeni oyun modları ortaya çıktı ve bunların kilidini açmak için oyunun temel modunu tamamlamanız gerekiyor.
Download APK
4.5/5 Votes: 537
Updated
1/3/2023
Size
88M
Version
3.6.25
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

İLGİNÇ GÖREVLERİN KİLİDİNİ AÇ

The Walking Zombie 2’nin yeni seviyeleri ortaya çıktığında oyuncular için yeni bir yolculuk açılıyor ve oyuncular zombilere karşı yolculuklarına devam ediyor. Üstesinden gelmek için zaman harcayacağınız ve oyuncunun puanlarına iyice dikkat edeceği birçok yeni görev türü gözünüzün önünde belirecek. Spesifik olarak, eşya toplama görevlerine ve Thors’un çekici adı verilen heyecan verici yeni bir yakın dövüş silahına gideceksiniz. Aynı zamanda ödül ve ikramiye mekanizması da değişti.

Koleksiyon görevleri sırasında, oyuncuya minyatür adı verilen, C harfinin sembolü olan ve size atanan yerin herhangi bir yerinde bulunan bir nesneyi araması emredilecektir. Bölge, öncelikle kıyamet sonrası bir çorak arazidir ve birçok düşman gözlerinizin önünde belirecektir. Minyatürünüzü aldıktan sonra gidip bir makineye koyacaksınız. Zamanla, yeterince koleksiyon oluşturacak ve farklı bir nadirliğe sahip heykellere sahip olacaksınız.

JOURNEY AGAINST ZOMBIES IN A POST-APOCALYPTIC WORLD

The story the players see begins when the characters of The Walking Zombie 2 are caring for a mother who is giving birth and has altered appearances. The child was successfully born, but an unfortunate thing happened when the mother has turned into a zombie shortly after and attacked most of the characters. At the same time, the players will control the character who has gun skills, and he has completely defeated the zombies and saved the child.

Ayar, Woodland adlı bir yere taşındı ve orada, zombi salgınından sonra insanlığın hayatta kalanları olacak. Etrafı surlarla çevrili küçük bir kasaba ve bu kasabanın bir üyesi olacaksınız. Aynı zamanda zombi düşmanlara karşı tehlikeli görevlere girerek zaman harcayacaksınız ve bazen de düşmanlarınız haydutlar. Bu oyunda, kaynakları ve yeni silahları toplamak için bir dizi görevi tamamlamanız gerekecek.

GÖREVLERİ FARKLI YERLERDE YAPIN

The Walking Zombie 2’de görevi alacak ve haritada bir alana taşınacaksınız. Karakteri iki elinizle kontrol edeceksiniz ve eğitim ve görev ekranını geçtiğinizde bu kontrole alışacaksınız. Aynı zamanda silahınız oyunun başında düşmanlara saldırmak için sadece bir tüfek ve el bombası. Sadece diğer düşmanları alt etmeye odaklanmakla kalmayacak, aynı zamanda belirlenen alana gitmeniz gerekecek. Bu oyunda navigasyon öğeleri olacak, bu yüzden hedefi bulmak için onları takip etmelisiniz.

ÖZELLİKLERİ

 • Klasik tek oyunculu kıyamet sonrası birinci şahıs nişancı
 • Hem çekici hem de işlevsel olan modern çokgen grafik stili.
 • Karma sistemi – hem iyi hem de olumsuz eylemler, yeni olasılıklara ve karşılaşmalara kapı açar.
 • Tamamlanması gereken düzinelerce olay örgüsü ve yan görev var.
 • Pek çok silah, koruma teçhizatı ve diğer öğeler mevcuttur; kendi hayatta kalma takımınızı oluşturabilirsiniz.
 • Bu hayatta kalma oyununu internete bağlı değilken oynayabilirsiniz.
 • Oynanış, oyunun açık dünya bölümünde isteğe bağlı işçiliği ve inşaatı içerir.
 • Zombi yürüyüşçüler, soyguncular ve devasa canavar mutantlar dahil olmak üzere mücadele edilecek çeşitli rakipler var.
 • Anlaşmalara katılan tüccarlar
 • Zombi avcısı Ace için isteğe bağlı görevler, oyuncu tarafından tamamlanabilir.
 • https://files.an1.net/the-walking-zombie-2-mod_3.6.25-an1.com.apkArabalar ve kamyonlar yürümekten daha hızlıdır ve aracınızın bagajında merhumdan daha fazla zenginlik saklayabilirsiniz.

What's new

HAYATTA KALMA RPG VE BİRİNCİ ŞAHIS NİŞANCI
Walking Zombie 2, düzinelerce görev ve farklı silahlarla çok sayıda atış içeren hikayesi olan klasik bir FPS oyunudur - aynı zamanda internet bağlantısı olmadan çevrimdışı oynayabileceğiniz bir oyundur. Ana düşmanlarınız zaten dünyayı kontrol eden zombilerdir. Her yerdeler, pek çok farklı türde ve - en önemlisi - çok sayıdalar. Onları bitirmek için farklı cephane, el bombası veya yakın dövüş silahlarına sahip silahlar kullanacaksınız. Bu arada, sağlık kitleri ve yiyeceklerle kendinizi iyileştirebileceksiniz. Gittikçe daha fazla görevi tamamladıkça, karakteriniz daha iyi ekipman, gelişmiş beceriler ve kazanılan yeteneklerle daha da güçlenecek. Daha fazla can puanı mı, kilitleri açarken daha iyi bir şans mı yoksa dünya haritası boyunca sürerken daha düşük yakıt tüketimi mi elde edeceksiniz? Ölülerin dünya üzerindeki etkisini sınırlamak için ne yapacaksınız?

Video

Images

Download links

How to install The Walking Zombie 2 v3.6.25 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded The Walking Zombie 2 v3.6.25 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *