The Sims Free Play v Para Hileli Mod APK Indir

5.73.1

The Sims FreePlay, bir dünyaya girip sim karakterler için hayatlar kuracağınız bir oyundur. Her karakter, bulabileceğiniz ve seçebileceğiniz farklı özelliklere sahip olacaktır; bu karakterlerin belirli yönlerinin yöneticisi olacaksınız. Aynı zamanda sim sayısı artacak ve size daha fazla eğlence getirecek.
Download APK
4.5/5 Votes: 543
Updated
1/9/2023
Size
34M
Version
5.73.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

OYUNUN 10. YILDÖNÜMÜ ETKİNLİĞİNE KATILIN

Yeni güncellenmiş sürüm, The Sims FreePlay’in 10 yıllık yolculuğunu işaret ediyor, bu nedenle oyuncular kesinlikle herhangi bir organizasyonel aktiviteyi atlayamayacak. Spesifik olarak, herhangi bir oyuncu bu etkinliğe katılacaktır ve tek ihtiyaçları olan bir gece kulübüne gitmektir. Aynı zamanda oraya gittiğinizde oyun tasarımcısını, deneyim tasarımcısını ve daha birçok karakteri temsil eden karakterlere hayran kalacaksınız. Size kesinlikle etkileyici hediyeler getirecekler.

Yapmanız gereken bu etkinlikte bu karakterlerin her birine gidip onlarla etkileşime geçmek. Bu karakterler birbirlerine sımsıkı sarılacak ve size hediyeler gönderilecek. Spesifik olarak, hızlı bir şekilde göreceğiniz çeşitli süslemeler, gardıroplar ve daha birçok şeyi size getirecekler. Ayrıca, bu hediyeleri ne zaman alabileceğinizi de şart koşuyorlar, bu yüzden hiçbir zamanı kaçırmayın ve sevdiğiniz oyunla dolu dolu bir günün tadını çıkarın.

Hatıra etkinlikleri ve ödüllerin yanı sıra oyun, gerçekleştirebileceğiniz görev sistemini de genişletiyor. Elbette yine de tüm ayrıntılarıyla okuyabileceğiniz gereksinimler olacak ve kesinlikle önünüzdeki oyuncuları kesinlikle etkileyici ödüller bekliyor.

BİR SIM OLUŞTURUN VE KARAR VERDİĞİNİZ HAYATI YAŞAMAYA BAŞLAYIN

The Sims FreePlay’de oyuncular, oluşturduğunuz karakterlerle yepyeni bir hayata başlayacakları ve onlara istedikleri aktiviteleri yapma talimatı verecekleri simüle edilmiş bir dünyaya girecekler. Aynı zamanda, her aktivite bazen size faydalı olacak belirli ödüller getirecektir.

Yapmanız gereken ilk iş, istediğiniz şekiller, kostümler ve diğer öğelerle bir sim oluşturmaktır. Spesifik olarak, her karakterin diğer moda oyunları gibi farklı görünümleri ve kostüm özellikleri vardır. Oyun, gelecekte daha fazla sim yaratmanıza izin verdiği için çeşitli karakterler yaratabilirsiniz.

İSTEDİĞİNİZ HAYATI TASARLAYIN

The Sims FreePlay’de karakter oluşturma sürecini tamamladıktan sonra, bazı iç unsurların bulunduğu önceden yapılmış bir eve gönderileceksiniz. Aynı zamanda, tuvalet gibi görevin gerektirdiği bazı yeni unsurlar ekleyeceksiniz. Karakterin aktivitelerini yeni unsurlar oluşturmak için uygun yukarıdan aşağıya bir görünüme gözlemlemeye yardımcı olmak için bakış açınızı üçüncü şahıs bakış açısıyla istediğiniz açıya değiştirebilirsiniz.

Bu oyunun hayatı tamamen özgün bir şekilde yeniden üretmesini sağlayan bir nokta, karakterlerin hepsinin göstergelerle ifade edilen birçok ihtiyacının olmasıdır. Bu göstergeler arasında açlık, mesane, enerji, hijyen, sosyal ve eğlence yer alır. Yani karakter tuvalete gitmek istiyorsa, buna uyum sağlamalı ve yeni mobilyalar yapmaya devam etmelisiniz. Ayrıca, bir görevi her tamamladığınızda deneyim kazanır ve yeni öğelerin kilidini açmaya devam edersiniz.

SEVİYE YÜKSELTİN VE BİRÇOK YENİ ELEMANIN KİLİDİNİ AÇIN

The Sims FreePlay’de seviye atladıktan sonra, alabileceğiniz öğelerin ve özelliklerin bir listesini göreceksiniz. Bu seviye atlayışıyla birlikte yeni mekanikler tanıtılacak ve daha dolu dolu yaşamaya alışmanıza yardımcı olacak. Ayrıca hayatınızı sürdürmek için bir iş bulabileceksiniz ve zamanla arzu ettiğiniz ürünleri satın almak için daha yüksek maaşlı işlerin kilidini açacaksınız.

Belirli seviyelerde yeni bir evin ve bir sim’in kilidini açan ek trivia mekaniği alacaksınız. Spesifik olarak, hak kazanırsanız ve oraya yeni bir sim koyarsanız, fazladan bir ev satın alabileceksiniz. Her karakterin kendine ait bir hayatı var ve siz bu karakterleri yöneteceksiniz. Aynı zamanda yönetebileceğiniz maksimum sim sayısı 34 karaktere kadardır. Yani her karakter, deneyimleyeceğiniz farklı benzersiz bir hayata sahiptir ve hepsinin bir ailesi olabilir.

Oyunda dünyayı sims ile deneyimlemek birçok ilgi çekici deneyim getiriyor çünkü:

  • Her karakter, oyuncular tarafından belirlenen özelliklere sahiptir ve görecekleri ayrı bir hayata sahiptir.
  • Karakter istatistikleri, her bir sim’in ihtiyaçlarını yansıtır ve bunları gözlemlemek ve yerine getirmek için zaman ayırırsınız.
  • Her karakterin hayatı, bir iş bulup tam mobilya ve dekorasyona sahip bir ev inşa ederek devam edebilir.
  • Sim sayısı artmaya devam edecek ve belirli bir seviyeye ulaştığınızda yeni öğelerin kilidi açılacaktır.
  • Bu oyunun 10. yıl dönümünü kutlamak için yapılacak etkinlikler ve görevler, görmezden gelemeyeceğiniz etkileyici hediyeler getiriyor.

What's new

Tepeden tırnağa - ve yerden tavana - Sim'lerinizin hayatlarının her yönünü özelleştirin! 34 adede kadar Sim'in şık görünmesini sağlayın ve yüzme havuzları, çok katlı ve inanılmaz dekorlu hayallerindeki evleri tasarlayıp inşa edin. Daha fazla Sim aldıkça ve onlar bir aile kurdukça, Sim Kasabanızı bir evcil hayvan mağazası, araba galerisi, alışveriş merkezi ve hatta özel bir villa plajı ile genişletin! Kendinizi ifade edin ve iç mimarınızı ve iç tasarımcınızı aynı anda serbest bırakarak kendi Sims hikayenizi anlatın. Yeni ilişkiler kurabileceğiniz ve arkadaşlarınızın iç tasarım becerilerini sizinkiyle karşılaştırabileceğiniz gerçek arkadaşlarınızın Sim Kasabalarını ziyaret edin.

Video

Images

Download links

How to install The Sims Free Play v5.73.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded The Sims Free Play v5.73.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *