The Simpsons: Tapped Out v Para Hileli Mod APK Indir

4.59.0

The Simpsons™: Tapped Out, yaratıcılığınızı serbest bırakmanıza ve canlı şehrinizi inşa etmenize olanak tanır. Bu oyunda karakterlere ilginç ve kahkaha dolu bir hayat vermeyi bilmeniz gerekiyor. Yanlışlıkla çok fazla kaosa neden olurlarsa, göreviniz onlar için her şeyi en düzenli ve düzgün şekilde temizlemek ve yeniden düzenlemektir. Her zaman gelip deneyimlemenizi bekliyoruz.
Download APK
4.5/5 Votes: 526
Updated
1/7/2023
Size
56M
Version
4.59.0
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

FAVORİ KARAKTERLERİNİZİ TOPLAYIN

The Simpsons™’a gelince, oyuncuların takımları için en sevdikleri karakterleri toplamaları gerekiyor. Ayrıca, Homer ailesinin yeniden bir araya gelmesine yardımcı olmak, yapmayı unutmamanız gereken önemli bir şeydir. Akrabaları Marge, Lisa, Maggie’dir. Hem komik hem de eğlenceli insanlardır, özellikle çok sevecen yaşarlar ve birbirlerini severler. Ayrıca, yakınlığını artırmak ve daha fazla şefkat sahibi olmak için birçok arkadaşı ve komşusuyla etkileşime girer ve onları tanır.

ÜNVAN GENİŞLETME, İŞ GELİŞTİRME

Simpsons™ sizin için pek çok eğlenceli deneyim yaratacak ve şehrinizi inşa edip geliştirerek yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak. İnsanların ihtiyaçlarına hizmet edecek bir tren sistemi kurmalısınız ve bu aynı zamanda şehrinizin modernliğini de gösterir. Sadece bu da değil, şehrin sanayisini geliştirmek, GSYİH’yı ve insanların gelirini artırmak için ölçeği genişletelim ve büyük işletmeler ve fabrikalar kuralım. Yakında şehriniz zengin ve güçlü olacak.

HER ZAMAN NET VE AKILLI BİR OYUNCUSUN

Bu oyunda Homer’ın sebep olduğu yıkıcı olaylardan kaçamayacaksınız. Tonlarca harika fikir buldu ve bu aynı zamanda size bir sürü sorun çıkarıyor. Ancak, bundan hiç bıkmadın. Aksine, bu oyunun her zamankinden daha eğlenceli ve çekici olduğunu hissediyorsunuz. Tereddüt etmediniz ve sebep oldukları her durumla uğraştınız. Bu oyunun getirdiği sorunları en hızlı ve en esnek şekilde nasıl çözeceğini bilen yenilikçi, çevik bir oyuncu olun.

GÖRMEZDEN GEÇİRİLMEYECEK NOTLAR

Belki de herkes için ücretsiz bir oyundur. İhtiyaç halinde birkaç ayakkabı ile telefonunuza indirebilirsiniz. Ancak bu aynı zamanda kullanabilmeniz için internet bağlantısı gerektiren bir oyundur. Sorunsuz oynamak ve beklenmedik kesintileri önlemek için telefonunuzdaki Wi-Fi’ye veya ağa bağlanın. Ayrıca bu herkes için bir oyun; ister çocuk ister yetişkin olun, eğlence ve daha fazla eğlence için de katılabilirsiniz.

GÜZEL GÖRÜNTÜ VE SEVİMLİ OTOMATİK ÖZELLİKLER
Üretici her zaman yeniler ve oyunculara olağanüstü ve canlı sanatsal başyapıtlar verir. Arayüz muhteşem, birçok resim ve uyumlu renklerle birleşerek rüya gibi ideal bir şehir alanı yaratıyor. Bununla da kalmayıp çizgi film karakterleri de gerçekçi ve son derece sevimli bir şekilde tasvir edilmiş. Hepsi son derece çevik, zeki ve oyunun atadığı her görevde aktif. Bunun gibi eğlenceli eğlence anlarının tadını çıkarmak için bir kez oynamayı denemelisin!

ANA ÖZELLİKLER

  • Huşu içinde mi yaşıyorsun? Bunun yerine, artık Springfield sakinlerini kontrol edebilirsiniz! Apu’nun Kwik-E-
  • Mart’ta aşırı mesai yapmasına, Moe’nun yasa dışı hayvanları kaçırmasına veya Homer’ın tüm gün havuz başında çalışmasına neden olun… Sonuncusu fena değil.
  • Homer’ın Moe’nun yanında yaşaması gerektiğini mi düşünüyorsun? Veya monoray birkaç dik dönüşe daha dayanabilir mi? Artık Springfield’ı beğeninize göre özelleştirebilirsiniz! Birkaç tıklama ile köyünüzü Sahile götürebilir, işletmelerini genişletebilir ve manzaralarının tadını çıkarabilirsiniz.
  • The Simpsons yazarlarından benzersiz animasyonlu içerik ve yeni hikayeler alın. The Simpsons için yazıyorlarsa mükemmel olmalılar! Tapped Out şimdiye kadar yapılmış en bağımlılık yapan Simpsons oyunudur!
  • Springfield yok olmaya mahkum olabilir ama asla sıkıcı değildir. İster Cadılar Bayramı canavar istilaları, çılgına dönen süper kahramanlar veya Homer’ın “parlak” fikirlerinden biri olsun, olasılıklar sonsuzdur!

What's new

BU OYUN HAYATI MAHVEDEN EĞLENCELİ!
Simpsons'ın yazarlarından, kendi yaşayan, nefes alan Springfield'inizi yaratmanıza izin veren şehir kurma oyunu geliyor! Homer yanlışlıkla Springfield'ı yerle bir eden bir erimeye neden olduğunda, onun pisliğini temizlemek sana düşüyor... Yani, yeniden inşa etmesine yardım etmek istiyoruz!
Favori Karakterlerinizi Toplayın

Video

Images

Download links

How to install The Simpsons: Tapped Out v4.59.0 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded The Simpsons: Tapped Out v4.59.0 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *