The Greedy Cave v Para Hileli Mod APK Indir

4.0.18

Açgözlü Mağara sizi birçok farklı konumu olan bir köye götürür ve içinde fethetmeniz için sizi bekleyen bir zindan vardır. Elbette, birçok canavarın olduğu tehlikeli bir yer ama karakterin gücünü artırabilecek değerli eşyalar olacak. Aynı zamanda zindandan çıkarılabilecek eşyaların kalitesi ile ilgili düzenlemeler var ve yetenek ağacında yeni güçlerin kilidini açmak için karakterin istatistiklerini yükseltmeyi unutmayın.
Download APK
4.4/5 Votes: 521
Updated
1/9/2023
Size
300M
Version
4.0.18
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

EFSANEVİ HAZİNE AVLANMASI

The Greedy Cave’de oyunculara efsanevi hazineleri bulmayı arzulayan bir karakter eşlik edecek ve bu elbette kolay bir yolculuk değil. Bu, girmeleri gereken zindandan geliyor ve farklı canavarlar onları bekliyor. Aynı zamanda, bir kat genellikle oyuncuların keşfetmeye çalışacakları oldukça geniş bir alana sahip olacak ve eğer şanslılarsa, kendileri için kullanmak üzere belirli eşyaları alacaklar.

Bu oyunda yapmanız gereken ilk iş, istediğiniz görünüme sahip bir karakter yaratmaktır. Sizin için birçok seçenek olacak ve ardından oyuncu oldukça özel özelliklere sahip bir köye taşınacak. Spesifik olarak köyde gidebileceğiniz yerler daire şeklinde düzenlenmiş ve saat yönünde kaydırmanız gerekiyor, yeni bir konum karşınıza çıkacak. Bunlardan biri fethetmeniz gereken zindan olacak.

ZİNDANA GİRİN VE DÜŞMANI YOK EDİN

The Greedy Cave’in ilk aşamasına başladığınızda, başlamak için bir harita ve özel donanım alacaksınız. Bir tüccar göreceksiniz ve düşmanla savaşmak için tam donanımlı hazırlanmak için gerekli bazı eşyaları satın alabilirsiniz. Ardından yeni bir alana gideceksiniz ve haritada nereye gitmeniz gerektiğini açıkça bileceksiniz. Elbette, açabileceğiniz sandıklar ortaya çıkacak ve etkileyici ödüllerle canavarlar da ortaya çıkacak.Oyuncular istedikleri konuma hızlıca hareket edebilecekler ve savaşı başlatmak için sadece saldırmak istedikleri düşmana dokunmaları yeterli olacak. Dikkat etmeniz gereken farklı renklerle temsil edilen iki tür hasar vardır. Aynı zamanda saldırırken, taktikleri uygun şekilde değiştirebilmeniz için düşmanın istatistikleri ve zayıf nokta bilgileri de görünecektir. Ayrıca, diğer RPG oyunlarına benzer şekilde, onlardan bazı düşürme öğeleri alacaksınız.

Bu oyunda sizi düşündüren dikkat çekici bir nokta bir sonraki aşamaya geçmek veya içinde bulunduğunuz aşamayı keşfetmek. Karşınıza belli bir seviyeye gelmenizi gerektiren bir görev çıkacak ve sağlığınızı gereksiz kavgalardan ya da kolayca tanıyacağınız tuzaklardan kurtarmanız gerekecek. Ayrıca, eğer şanslıysanız, canınız bittiğinde ışınlanan bir parşömen bulabilir ve zindandan yalnızca altın veya daha fazla eşya getirilebilir.

KARAKTERİN GÜCÜNÜ VE İSTATİSTİKLERİNİ ARTIRIN

The Greedy Cave’de herhangi bir oyuncu güçlü olmak ve düşmanları yenmek ister, bu yüzden bunu yapmanın birçok yolu vardır. Beklenmedik sayıda öğe olacak; Şanslıysanız, bunlar altın kalitesinde öğeler olabilir, böylece stat kısmen iyileştirildikten sonra düşmanı yok etmek için kuşanabilir ve yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Ek olarak, karakterin istatistikleri de göz ardı edilemeyecek önemli bir faktördür. Oyuncuların bu oyunda bulacağı ilginç bir mekanik, istatistikleri yükseltmenin etkileyici becerilerin kilidini açacağıdır. Spesifik olarak, karakterin istatistiklerinin bir listesini göreceksiniz ve yanında bir beceri ağacı var; renge bağlı olarak iki farklı istatistik türü bulacaksınız. Her seviye atladığınızda, bazı puanlar alacak ve hangi istatistikleri yükselteceğinize karar vereceksiniz. Ayrıca, ilk becerilere ulaşana kadar beceri çubuğunun arttığını görürsünüz.

Oyuncular karakteri kontrol edecek ve gizemli bir zindanı keşfedecekler:

  • Bu oyundaki karakter efsanevi bir hazineyi bulma arzusundadır ve elbette bu arzuya engel olacak canavarlar her zaman olacaktır.
  • Oyuncular birçok aşama ve bekleyen canavarlarla zindanları keşfedecek ve savaşırken ve tuzakları gözlemlerken dikkatli olmaları gerekecek.
  • Keşif sırasında düşürülebilecek birçok eşya var ve bunlardan biri farklı niteliklerle donatılabiliyor.
  • Öğe sayısı çeşitlidir ve istatistiklerinizi artırmanıza ve özellikle köye geri getirmek için uygun öğeleri bulmaya çalışmanıza yardımcı olacaktır.
  • Bir beceri ve istatistik sistemi, karakteri daha güçlü kılar ve bir istatistik türünü yeterince yükselttiğinizde, farklı becerilerin kilidini açarsınız.

What's new

The Greedy Cave, genel olarak gizemli ve ürkütücü bir tarza sahip klasik bir zindan macerası Roguelike oyunudur. Mağaranın bir sonraki seviyesinde ne olacağını asla bilemezsin! 400 katmanlı rastgele arazi labirenti, 60'tan fazla farklı canavar ve patron, rastgele özelliklere sahip 300'den fazla toplanabilir ekipman ve 20.000'den fazla kelimelik ipucu tabanlı olay örgüsü! Oyun dünyasında olmak, bilinmeyene olan arzunuzdan vazgeçemeyeceksiniz ve aynı zamanda bilinmeyenle birlikte gelen korkudan da korkacaksınız. "Açgözlü Mağara"nın büyüsü budur.

Video

Images

Download links

How to install The Greedy Cave v4.0.18 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded The Greedy Cave v4.0.18 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *