The Bonfire 2 v Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

187.4.0

Bonfire 2, benzersiz içerik ve daha heyecan verici hikayelerle destansı bir dönüşü işaret ediyor. Savaşmak ve inşa etmek el ele gider. Bu topraklar için özel bir lanet var gibi görünüyor ve oyuncular gün boyunca inşa edecek ve düşmanlardan gelen sürpriz saldırıları savuşturmak için bütün gece ayakta kalmak zorunda kalabilirler. Hepsi olağanüstü güce sahip canavarlardır; onlara hangi güç emrediyor? Şimdi indirelim ve cevabı bulalım!
Download APK
4.2/5 Votes: 564
Updated
1/18/2023
Size
136M
Version
187.4.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

MİMARİLER OLUŞTURUN

The Bonfire 2 Mod APK Indir  sürüklenirken bir gün verimli bir toprak bulurlar, keşfedilmemiş sayısız kaynak vardır ve burada sıfırdan başlamak isterler. Bonfire 2 böyle yeni bir hikaye yarattı. İşlerin düzeni ücretsizdir, ancak en karlı olanı düzenlemeyi unutmayın! İşin tamamlanmasını hızlandırmaya yardımcı olacak malzeme ve araçlar sağlamak, bu yerin ihtişamı ve refahı sizi heyecanlandırıyor mu?

bonfire

Burası henüz kazılmamış verimli bir zemin olduğundan, tüm kaynaklar ham; bunları nasıl kullanacağınızı öğrenin ve sonraki projelerinize uygulayın. Bu sonsuz kaynağı stoklayabilmek harika olurdu!

BAŞARILI ZORLUKLAR GEÇİLDİ

Bonfire 2 sadece inşaat ve inşaat işleriyle basit değil, aynı zamanda kimsenin tahmin etmediği gizli sırları da içeriyor. Akşam karanlığında dört bir yanda gizlenen tehlikeler bir işaret mi? Güneş battığında uykuya dalma; bu, komşu köyün canavarları ve üyeleri olan düşmanların inşaatınızı işgal etmesi için ideal zamandır. Nüfusu artırın ve silahlarını yükseltin, böylece hepsi ertesi sabaha kadar hayatta kalsın! Tatmin olmalarına izin vermeyin ve onları yulaf lapası kadar kolay bir şekilde yok edebilirsiniz.

The Bonfire 2 Mod APK Indir MACERA MACERALARINI ALIN

Bu uçsuz bucaksız uzayda olmanın anlamı, aynı zamanda, el yapımı savaş gemilerinizle orada burada dolaşarak, cihazın içindeki minyatür güzelliklerin tadını çıkarmaktır. Sahip olduğunuz haritayı açın ve sizi heyecan verici şeylerin beklediği yönü takip edin. Daha verimli yeni topraklar bulun veya belirli bir okyanusta daha fazla unutulmuş hazine bulun. Karşılaşmalar da mümkündür ve bu, iyi arkadaşlarla bağ kurma şansınız!

KLASİK BİR KARAKTER SİSTEMİ OLUŞTURMAK

The Bonfire 2 sakinlerinin hepsinin farklı güzellikleri var. Yeteneklerine göre işlerle birçok türe ayrılacaklar. Onları güç istatistikleriyle ayırt edin! Becerikli bir ekip inşaat ve zanaatla ilgilenecek, çalışkan bir ekip daha fazla kaynak bulmak için gönderilecek ve bir savaş grubu, en beklenmedik zamanlarda düşmanla savaşmaya her zaman hazır olmak için birçok silahla donatılacak.

Silahlar üretin, şehirler inşa edin ve hayatta kalın! Her gün yeni deneyimler biriktirecek ve aynı zamanda seviye atlayacaksınız. Bu size daha fazla fırsat sağlar ve belirtilen seviyeye ulaştığınızda birçok oyun özelliği de aktif hale gelir.

OYUNCULARI HAYAL KIRIKLIĞINA ALMAYIN

Bonfire 2’de arka bom vardır. Lütfen kurun ve her gün deneyimleyin, aşağıya yorumlarınızı bırakmayı unutmayın; Gelecek sezon daha iyi bir dönüş için geri bildirimlerinizi bekliyoruz! Bu sezondaki içerik arzu edilir; Oyuncu, savaşma yeteneğini gösterebilir ve beklenmedik durumlarda doğaçlama yapabilirken, kendi seçtiği şehri inşa edebilir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Diğer RPG oyunlarında olduğu gibi, her köylünün seviyesini yükseltebilir ve beğeninize göre özelleştirebilirsiniz. Ayrıca oyuncular, daha sonra birliklerine ekleyebilecekleri silahlar ve zırhlar yapabilecekler.
  • Her köylü benzersizdir. Her karakter, güç, çeviklik ve zeka gibi özelliklerin yanı sıra benzersiz yetenekler ve nitelikler içerir.
  • Uzay aracınızla keşfetmek için rastgele oluşturulmuş bir küresel harita bulacaksınız. Ticaret yapmak veya hazine için rastgele karşılaşmalar yapmak için yeni şehirler keşfedin.
  • Gece çökerken kasabanı kurtlara, chupacabralara, örümceklere ve Kabile düşmanlarına karşı savun.
  • Gün boyunca oyunda malzeme inşa edebilir, üretebilir ve toplayabilirsiniz. Şehrinizin düzeni üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Ancak yapıların konumu önemlidir ve koloninizin kaderini etkileyebilir.

What's new

The Bonfire 2: Uncharted Shores, ödüllü bir hayatta kalma şehir kurma simülasyon oyunudur ve oldukça popüler olan The Bonfire: Forsaken Lands'in devamıdır.

Video

Images

Download links

How to install The Bonfire 2 v187.4.0 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded The Bonfire 2 v187.4.0 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *