The Baby In Yellow v Reklamsız Hileli Mod APK Indir

1.6.1

Sarı Bebek size gizemli ve zaman değiştiren bir evde çocuklara bakma konusunda korkunç bir deneyim sunuyor. Bu değişiklik çocuğun ruh haline bağlıdır ve yavaş yavaş siz de onların uygun şeklini anlar ve ondan kurtulmak için görevi tamamlamaya çalışırsınız.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/6/2023
Size
170M
Version
1.6.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

YENİ SEVİYELERDE KORKUNÇ DÜŞMANLARLA YÜZLEŞİN

The Baby In Yellow’un yeni versiyonunda karşınıza çıkacak yeni düşmanlar bulabileceksiniz ve tabii ki onlara saldıramayacaksınız. Korkunç evden kaçmak için zorlu seviyelerin ve bulmacaların üstesinden gelmeye devam edeceksiniz.

TUHAF ŞEYLERLE ÇOCUK BAKIMI

Sarı Bebek’te ana karakterin işi, ebeveynleri evde yokken bir çocuğa bakmak zorunda kalacaklarıdır. Bir bebek bakıcısının yapması gerekeni yapacaksın ama zamanla uğraştığın şüpheli şeyleri yeniden keşfedeceksin. Oradan, ürkütücü çocuklardan ve yaşadıkları tuhaf evden kaçmanın yolunu bulacaksınız. Ayrıca, bu oyundaki her deneyim, bir şeyi tamamlamak için nazik olmaktan acele etmeye kadar tamamen farklıdır.

Karakteri, oyuncular için ne kadar korkutucu olabileceğinden korku oyunlarında yaygın bir görüş olan birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edeceksiniz. Aynı zamanda bir joystick ve birkaç buton ile karakterin hareketlerini kontrol edeceksiniz. Düğmeler, karakterle etkileşime girmenizi veya yavaş gitmenizi ve kişiyi indirmenizi sağlar. Ekranın sol tarafında bölümü tamamlamak için bazı görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

ATANAN GÖREVLERİ ÇEŞİTLİ ZORLUKLARLA TAMAMLAYIN

The Baby In Yellow’a başladığınızda, kolayca bulabileceğiniz görevler aracılığıyla yolunuzu bulmaya başlayacaksınız. Bir görevi tamamlasanız da tamamlamasanız da yeni görevler ortaya çıkmaya devam edecek ve bu da oyunun detaylarının geliştirilmesi. Baktığınız bebeklerin uygun şekli ortaya çıkana kadar çevrenizde olup bitenleri öğrenmeniz için zaman ayıracağınız söylenebilir.

GİZEMLİ EVDEKİ KORKU

Sarı Bebek’te görevi bir dereceye kadar tamamladıktan sonra, duvarda size kaçmamanızı söyleyen işaretler veya cümleler gibi korkutucu unsurların belirdiğini görmeye başlayacaksınız. Daha önce baktığınız gibi bir bebek göreceksiniz, ancak kötü bir iblis bakışına sahip olacaksınız. Oradan kendini bir iblis olarak gösterecek ve seni kovalamaya başlayacak. Böylece oradan hızla koşmaya başlayacaksınız.

Canavar kendini gösterdiğinde ev de anormal hale gelecek. Keskin dokunaçlar belirir ve dikkatli olmazsanız sizi her an bıçaklayabilir. Karşılaşacağınız bir zorluk, masadaki tuşlardan doğru anahtarı seçmektir. Kapıları açmak için kilide iliştirilmiş simgeye bakmanız ve tuşların üzerinde karşılık gelen sembolü bulmanız gerekecek. Aynı zamanda düşman sizi kovalarken korkuyu hayal edebiliyor ve kaçışın anahtarını bulmak için de koşuşturuyorsunuz.

Eksiksiz bir gizemli evde çocuklarınızla ilgilenmek aşağıdaki gibi şeyler sunar:

  • Hepsini deneyimleyebileceğiniz hafiften yoğun deneyimlere sahip bir korku oyunu.
  • Evden kaçmaya çalışırken evin gizemini ve bu çocukların uygun şeklini öğreneceksiniz.
  • Size gönderilen ve oyunda ilerlemek ve bölümü tamamlamak için tamamlamanız gereken görevlerin sayısı.
  • İblis peşinizden koşmaya çalışırken korku içinde tamamlamaya çalışacağınız çeşitli zorluklar.
  • Yeni seviyeler ve düşmanlar gözlerinizin önünde beliriyor ve sizi tamamen yeni keşiflerin içine çekiyor.

What's new

Şimdiye kadar yaşadığınız en tuhaf bebek bakıcılığı işinin 5 bölümünü oynayın.
BÜYÜK BAŞ MODU gibi sırların kilidini açmak için gizli koleksiyonları bulun
Bebeği eğlenceli ragdoll fiziği ile alın!
İlerlemek için talimatları izleyin ve bulmacaları çözün
Atlama korkusuna dikkat edin!

Video

Images

Download links

How to install The Baby In Yellow v1.6.1 Reklamsız Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded The Baby In Yellow v1.6.1 Reklamsız Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *