Temple Run 2 v Sınırsız Elmas ve Para Hileli Mod APK Indir

1.95.0

Temple Run 2, popüler akıllı telefon koşu oyununun devamıdır. Önceki çalışmada olduğu gibi, idolü alan ana karakter şeytani maymundan kaçar. İşlem önceki çalışma ile aynı, yukarı ve aşağı kaydırarak zıplama ve kayma ve sola ve sağa kaydırarak dönme. Değişiklikler, çok daha zengin grafikler ve daha çeşitli yükseltme öğeleridir. Ayrıca iple aşağı inme eylemi ve tramvaya binme sahnesi gibi prodüksiyon gösterişli hale geldi. Muhteşem grafiklere sahip oyunun keyfini bir önceki işin eğlencesini sürdürürken çıkarabilirsiniz.
Download APK
4.5/5 Votes: 543
Updated
1/15/2023
Size
133M
Version
1.95.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
500M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

HAUNTED TAPINAĞINDAN ÇIKIN

Uzun zamandır bu korkunç hayalet tapınağında kaldınız ve bu tapınaktaki barbarca şeylerden kendiniz de korkuyorsunuz. Şeytani bir tapınağın altında yaşayan hayaletler var ve onların nerede olduğunuzu bilmelerine izin vermemelisiniz. Bu yerden güvenli bir şekilde kaçmanıza yardım etmenin tek bir yolu var, o da değerli tanrı heykelini alıp götürmek çünkü bu sizin için her şeye direnme gücüne sahip olmanın yoludur.

Ancak Temple Run’da heykeli almak çok zordur ve oyuncunun pervasız ve cesur olmasını gerektirir. Tanrı heykelini çevreleyen çoğunlukla yarasalar ve gelip sizinle savaşabilecek vahşi kartallardır. Heykele dokunma fırsatını iyi değerlendirebilmek için zeki olmak gerekir; ancak o zaman bu dünyada hayatta kalmak için daha fazla şansın olur. Ve o gün de geldi, idolü aldın, bu perili tapınaktan kaçmak için yola çıktın.

YENİ BİR YOLDA DEVAM

Şimdi o şeytani canavarlar seninle savaşıyor ve o değerli tanrı heykelini geri almak için seni kovalıyor. Ama neyse ki, bir idole sahip olmak, gücünüz bir şekilde arttı. Yeni yollarda koşuyorsunuz; yollarda altın paralar var ve onları toplayın çünkü elinizde ne kadar çok altın para varsa, o kadar çok özel yolların kilidini açabilirsiniz. Kendi yolunuzun kilidini açtıktan sonra, önceki hayatınıza geri dönme fırsatına sahip olacaksınız.

Koşmak için gücünüzü kullanmak ve her durumda sakin kalmaya çalışmak, Temple Run’ın sizden istediği şeydir. Bazen yollarda aniden bu yolculuğa devam etmek için üstesinden gelmeniz gereken tuzaklar veya derin çukurlar belirir. Dikkat etmezseniz her an hayatınızı kaybedebilirsiniz. Bu tuzağı kolayca aşmak ve hayatı fethetme yolunda devam etmek için dayanıklılığınızı kullanın.

GİZEMLİ LABİRİNİ KIRMAK

Sadece tuzaklar değil, aynı zamanda derin ormanlar veya çökmüş yollar da ortaya çıkıyor, tırmanmanız veya dalları güvenli bir yere sallamak için güç kullanmanız gerekiyor. Zorlukları üstlenin ve yol boyunca altını alın; Yeterince aldığınızda yeni seviye devam edecek ve mükemmel altın anahtarı aldınız. Temple Run ayrıca, bir sonraki yönü kolayca tahmin edebilmemiz için oyuncunun konumunu işaretlemek üzere ekranın sol köşesinde bir harita görünür.

Oyun benzersiz grafikler, canlı ses ve ilginç eşlik eden özellikler kullanır. Bu sayede Temple Run’ın oyunculara getirdiği heyecan verici şeyleri görüyoruz. Oyuncular zamanla ve riskle yavaş yavaş yarışa girecekler. Bozulmadan geri gelin ve sevdiklerinizin olumlu cesaretlendirmesini kazanın.

ARABA GİBİ YENİ PERFORMANSLAR

Kontroller ve kurallar önceki oyunla neredeyse aynıdır, bu nedenle herhangi bir açıklamaya gerek yoktur. Bir önceki eser ürkütücü bir tapınakta geçerken, bu eser harika manzaralı bir dağ yolunda geçiyor. Dönerken arka planı görmenin zor olduğu kısımlar vardı. Ayrıca bu eserin en büyük özelliği gösterişli halat iniş ve kamyon sahnesidir. İp inişi, zıplarken otomatik olarak aşağı kayar. Arabada, terminali eğerek bir rota seçin. Grafikler ve üretim yönleri boyunca çok muhteşem. Öte yandan, eski cihazların yavaş olması ve keyfinin yavaş çıkması dezavantajı vardır.

KARAKTERLERİ BİLE DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ!

Kilidi açarak 4 karakter kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu çalışmada eklenen nokta, bol miktarda yükseltmedir. Önceki çalışmada bulunan becerileri yükseltmenin yanı sıra karakteri değiştirmek de mümkündür. Farklı karakterler, dünya görüşüne derinlik katarak farklı becerilerin kilidini açar. Genel olarak, selefi gibi, koşu oyunları için altın standart olarak mükemmel bir kaliteye sahiptir. Ne yazık ki, önemli bir değişiklik olmadı.

OYUN AKIŞI

  • Temel işlem önceki çalışma ile aynıdır, bu nedenle hemen anlayabilirsiniz. İşin püf noktası, sola veya sağa dönerken kaydırağa biraz daha erken girmek.
  • Sahneye yerleştirilen paraları toplayın ve bunları çeşitli yükseltmeler için kullanın. Ayrıca jeton toplamak soldaki göstergeyi dolduruyor ve becerileri çift dokunarak kullanabiliyorsunuz.
  • Birden çok beceri vardır, ancak yalnızca bir tür kullanılabilir. Bu skill bir defaya kadar engelleri etkisiz hale getiren bir kalkandır.
  • Arabada terminali devirme işlemi önemlidir. Hızından dolayı oldukça zordur.
  • Büyüme öğelerinin yanı sıra çeşitli başarılar da hazırlanır ve oynanacak yeterli öğe vardır.

What's new

Bir zilyondan fazla indirme ile Temple Run, mobil oyunu yeniden tanımladı. Şimdi Temple Run 2'de sevdiğiniz canlandırıcı koşma, zıplama, dönme ve kayma hareketlerinden daha fazlasını elde edin! Lanetli idolle kaçmaya çalışırken tehlikeli uçurumlarda, çelik halatlarda, madenlerde ve ormanlarda gezinin. Ne kadar uzağa koşabilirsin?!

Video

Images

Download links

How to install Temple Run 2 v1.95.0 Sınırsız Elmas ve Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Temple Run 2 v1.95.0 Sınırsız Elmas ve Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *