Tap Wizard Reklamsız Hileli Mod Apk indir

2 5.1.16

Download
5.0/5 Votes: 566
Updated
1 Day Ago
Size
98.2 MB
Version
2 5.1.16
Requirements
Android
Downloads
678
Report this app

Description

Tap Wizard 2, boşta kalma öğesiyle birleştirilmiş eğlenceli bir simülasyon rol yapma oyunudur. Takım yöneticisinin bir kuralı rolünde olacaksınız ve büyülü dünyanızı karanlığın kötü güçlerinden korumak için buz, buz, su, ışık ve daha fazlası gibi ana düzeltmeyi yapacaksınız. Güçlü büyülerinizle büyüleyici savaşın tadını çıkaracak ve oyundaki en büyük büyücü olacaksınız.

TAP SİHİRBAZI 2’YE HOŞ GELDİNİZ

Warrior Magician oyunu, iki grup arasındaki en yoğun mücadelelerin heyecanını yaşamanıza izin verir. Kronosferi korumak için büyülü bir arayış sırasında karanlığın güçleri geri geldi ve Büyücüyü ele geçirdi. Ancak, Büyücü son nefesini verdiğinde umut söndü. Ancak Chronosphere zamanı otomatik olarak geri sarana kadar, Büyücü daha fazla bilgi edinmek ve en önemli saldırıya hazırlanmak için bu fırsattan yararlandı. Aynı zamanda Büyücü, bir sonraki dalgaya hazırlanmak için kendine güçlü bir ordu yetiştirdi. Oyun sizi aksiyon ve sihirle dolu bir senaryoya sokacak ve gücünüzü artırmak, karanlık güçlere karşı savaşmak ve Kronosferi korumak için benzersiz büyü becerilerinizi kullanmak zorunda kalacaksınız.

BÜYÜ BECERİLERİNE SAHİP BİR BÜYÜ USTANI OLUN

Halkın kullanıcılarının dünya gücünün temelinde kullanılması için ateş, su, ışık, buz vb. elementlere hakim olmalısınız. yavaş rol yapma tarzı. Savaş alanındaki canavarlar, saldırmanız için kılıç kullanacak veya tamir edecek; önek savaş alanları hakkında bilgi edinmeli ve bunları etkili bir şekilde kullanmalısınız. O maçlarda hem heyecanın tadını çıkaracak hem de monster denilen canavarlarla savaşacaksınız.

ÇEŞİTLİ BÜYÜLERLE HEYECAN VERİCİ Gladyatör SAVAŞLARI

Eşsiz sihirle çalışan bir oyun arıyorsanız, deneyimlemeniz için tehlikeli görevlere sahip bir sihir ustası rol yapma oyunu burada. Düşmanı yok etmek için ateş büyüsü, buz, zehir ve diğer silahları kullanacaksınız. Ayrıca farklı harika şeyler ile kendi karakterinizi seçebilirsiniz.

ANA İŞLEV

Sihirbazlar, Golden Envy, Retribution gibi oyun değiştiren anahtarların kilidini açmak ve ayrıca yeni büyülerin kilidini açmak için çok uygundur.
Oyuncunun karşılaşacağı 20’den fazla farklı düşman türü ve kullanılacak 20’den fazla farklı benzersiz rün. Savaş gücünü artırmak için birçok benzersiz ve heyecan verici öğe toplayın. Düşmanları yok etmek için ateş, buz, şimşek, zehir gibi çeşitli büyüler kullanın. Tercihlerinize göre ilginç karakterler seçin ve heyecan verici savaşlara katılın.

 

Video

Images

Download links

How to install Tap Wizard 2 5.1.16 Reklamsız Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Tap Wizard 2 5.1.16 Reklamsız Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *