Tap Titans 2 v Para Hileli Mod APK Indir

5.24.3

Tap Titans 2, oyuncuların Sword Master'ın saldırılarını gerçekleştirebileceği ve titanları alaşağı edebileceği, dokunma tabanlı bir oyundur. Bu oyunun mekaniğine kolayca erişebileceksiniz ve kaynak toplamak için birçok farklı seviyeden geçebileceksiniz. Aynı zamanda karakterinizin gücünü belirleyen birçok faktör olacak ki tek bir şeye çok fazla odaklanamazsınız. Böylece, saldırınız konusunda yeterince emin olduğunuzda, daha zorlu oyun modlarına katılabilirsiniz.
Download APK
4.5/5 Votes: 547
Updated
1/3/2023
Size
140M
Version
5.24.3
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

TİTANLARLA SAVAŞMAK İÇİN BİR KILIÇ USTASINA DÖNÜŞÜN

Tap Titans 2’nin hikayesi, diğer kahramanlarla savaşan siyah görünümlü büyük yapılı bir titan gördüğünüzde açılıyor. Ancak bu kahramanların direnişi uzun sürmedi çünkü kısa süre sonra siyah titan tarafından saldırıya uğradılar ve yakındaki bina da çöktü. Titanların düşmanı olacak bir Kılıç Ustası olduğunda ve karakterle uzun bir yolculuğa çıkacağınız zaman insanlığın sonu gelmiyor.

Oyundaki ortam 2 boyutlu bir dünyada geçiyor ve ekran ikiye bölünmüş durumda. En üstte, oyuncunun kudretli titanlarla savaştığı ekrandır ve onlara karşı ona yardım etmeye çalışacaksınız. En altta, kilidini açmanız gereken parayı kullanacağınız yükseltilmiş özellikler var. Bunun yaklaşması çok zor olmayan bir oynanış olduğu ve oyuncuların karakterleri için gelişim yolunu kendilerinin seçeceği söylenebilir.

PARA KAZANMAK İÇİN TİTANLARI ÖLDÜR

Tap Titans 2’de oyuncuların yapması gereken asıl iş, Sword Master slash’leri ile korkunç bakışlara sahip titanları alt etmektir. Karakterin hareketleri gibi unsurlarla fazla ilgilenmenize gerek kalmayacak çünkü karakteriniz sadece titanların önünde duracak ve onlara kılıcını sallayacak. Yani eğik çizgiler yapabilmek için ekrana mümkün olduğunca çok dokunmanız gerekecek ve zamanla aynı miktarda altınla bir titan düşecek.

Düşmanlarınıza hızlı bir şekilde saldıracaksınız ve iki rakip arasında kırılma olmayacak. Belirli bir aşamaya geldiğinizde ortam değişecektir ve bu, hem düşmanlara saldıracağınız hem de bazen doğru yükseltme öğesini seçmeyi bırakacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda, saldırıya uğrayacağınız konusunda endişelenmenize de gerek yok çünkü ekibiniz için başka savaşçılar da kiralayabilirsiniz. Bu karakterler, otomatik olarak saldıracakları için kahramanı yükselttiğiniz kadar güçlüdür.

Baştan sona deneyimlediğiniz temel oyunun yanı sıra, gücünüzü artırmak için oynarken, göz ardı edemeyeceğiniz başka heyecan verici oyun modları da bulacaksınız. Turnuvalar modu, oyuncuların konumlarını savunacakları ve evcil hayvanlar da dahil olmak üzere etkileyici ödüller kazanmanıza yardımcı olacakları moddur. Baskın modu için, klanla bağlantı kurabilmeniz ve çok fazla sağlıkla dev bir titana saldırabilmeniz için bir baskın bileti alacaksınız.

ZAMANLA KILIÇ USTASININ GÜCÜNÜ ARTIRIN

Tap Titans 2’deki ana karakterin gücü, farklı faktörlerle zaman içinde artacaktır. Seviye atlarken saldırı gücünü artırabilir ve karakter için aktif becerilerin kilidini açabilirsiniz. Aynı zamanda, kiraladığınız karakterler de sonuçta seviyeyi yükseltebilir ve böylece takımın gücü dengelenebilir. Saldırıyı desteklerken ve bazı pasif etkiler eklerken karakterinizi ve evcil hayvanınızı yoldaşınız olarak donatmak için savaş sırasında bazı ekipmanlar düşürülecek.

ANA ÖZELLİKLER

  • Çevrimdışı ve hareket halindeyken eksiksiz boş RPG oyun deneyiminin keyfini çıkarın.
  • 14 güzel, elle çizilmiş dünyada, +150 yepyeni devi yok etmek için dokunun.
  • Devasa saldırıdan sağ çıkmanıza yardımcı olması için kahramanları ve sadık evcil hayvanları işe alın.
  • Yaratıklarla daha etkili bir şekilde savaşmanıza yardımcı olacak özel yeteneklerin kilidini açın.
  • Güçlü antika emanetler için başarılarınızda prestij ve nakit kazanın, daha güçlü olmanızı sağlar.
  • Kahramanınızın kılıcını ve zırhını oyun tarzınıza uyacak şekilde değiştirmek için öğeler toplayın.
  • Çok oyunculu modda, büyük titan hükümdarlarıyla savaşmak için klanlar oluşturun veya klanlara katılın.
  • Sezonluk etkinlikler sırasında, ödüller ve nadir eşyalar almak için manzaralı yolları seçin.
  • Becerilerinizi sergilemek ve inanılmaz ödüller kazanmak için dünyanın her yerinden oyunculara karşı dünya çapındaki turnuvalarda yarışın.

What's new

Bu tıklama RPG macerasında karada yolculuk ederken kılıcınızla yüzlerce Titanı öldürmek için dokunun. Kılıcınızı yeni teçhizat için yükseltin, evcil hayvanlar toplayın ve Ultimate Sword Master olarak mirasınızı bırakmak için dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla çok oyunculu klan baskınlarına katılın.
Ülkeye barışı geri getirmek için bu macerada efsanevi Titanlara saldırmak ve durmak bilmeyen canavarlarla savaşmak için kahramanlarınızı ve Sword Master'ın becerilerini stratejik olarak geliştirin.

Video

Images

Download links

How to install Tap Titans 2 v5.24.3 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Tap Titans 2 v5.24.3 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *