Tap Tap Builder v Para Hileli Mod APK Indir

5.2.9

Gök yüksek binalar oluşturmak ve modern yollar inşa etmek istiyor musunuz? Cevabınız evet ise, yaratıcı olmanız ve tutkunuzun tadını çıkarmanız için bu sizin şansınız. Her oyuncu klas ve klas şehir tasarımları düşünebilir ve çizebilir. Ardından, modern ve zengin kentsel alanlar yaratarak her şeyi hızlı ve güvenilir bir şekilde inşa etmeye devam edecekler.
Download APK
4.5/5 Votes: 531
Updated
1/10/2023
Size
75M
Version
5.2.9
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

TERCİHLERİNİZE GÖRE BÜYÜK VE MODERN BİR ŞEHİR İNŞA EDİN

Tap Tap Builder’a gelen oyuncular, yaratıcılıklarını özgürce ortaya çıkarma ve güzel ve konforlu yüksek binalar inşa etme fırsatına sahip olacaklar. Ayrıca bu şehirde güzel ve geniş caddeler oluşturmak ve büyük nehirler arasında modern köprüler oluşturmak için zekanızı kullanacaksınız. Bu, burada yaşayan birçok insan için güzel ve uygun bir şehir yapar. Her oyuncunun kendi düşünceleri ve yaratıcılığı vardır, bu nedenle kendi istek ve tercihlerine göre bir şehir yaratma hakkına sahip olacaklardır.

 

ÇALIŞMAK VE ŞEHRİNİZİ İNŞA ETMEK İÇİN BAZI İŞÇİLER KİRALAYIN

Tap Tap Builder, size en yenilikçi şekilde çözmeniz gereken birçok bitmemiş sorunu getirecektir. İnşaat sürecine en iyi şekilde hizmet etmesi için birkaç işçi tutalım. Her işte çalışkan, çalışkan ve hevesli insanlardır, bu nedenle inşaatınız ortalama bir insandan çok daha hızlı gerçekleşir. Ne kadar yorgun olursanız olun, her gün verilen bireysel görevleri tamamlamak için inşa etmeye devam edersiniz. Birincil görevlerin her biri tehlikeli bir meydan okumadır, bu yüzden dikkat etmeniz ve kolayca üstesinden gelmenin yollarını bulmanız gerekir.

ŞEHİR BÜYÜYOR VE DAHA GÜZEL OLUYOR

Günümüzde bu şehir gelişiyor ve yaşamak ve çalışmak için hareket eden çok daha fazla sakini var. Bu, yeni bir gelir kaynağına sahip olmanızı mümkün kıldı ve yakında bir milyarder olacaksınız. Deneyiminiz ve işi kurma yeteneğinizle, mevcut durumu dikkatlice ve ayrıntılı bir şekilde planladınız ve anladınız. Ancak o zaman bunun gibi net ve karmaşık kararlar alınabilir.

ARKADAŞLARINIZLA KAYNAK DEĞİŞİMİ YAPIN

Tap Tap Builder size birçok zengin kaynak getirecek. Yüksek karlar elde etmek için arkadaşlarınızla ticaret yapmak ve değiş tokuş yapmak için şehrinizde bulunan kaynakları aramalı ve toplamalısınız. Ayrıca bir patron olarak her ekonomiyi yönetmeli ve herkese istihdam yaratmalısınız. İnsanların geçimini sağlayacak fırsatlar geliştirmek için şirketler veya büyük üretim işletmeleri kuralım. Daha müreffeh ve daha güzel olmak için bu şehrin büyümesine hizmet etmek ve teşvik etmek için en iyisini bulun.

ŞEHİRİNİZDE OLUP OLAN SOSYAL KÖTÜLÜKLERİ DÜZELTİN

Tap Tap Builder oynarken, bu oyundaki sosyal kötülüklerin ideal olarak üstesinden gelmeniz gerekir. Tehlikeli suçluları bulun ve yakalayın ve herkesin en istikrarlı yaşama sahip olabilmesi için evsiz barınaklarını genişletmelisiniz. Çok yakın şartlar yaratıp, insanların daha fazla gelir elde etmeleri ve hayatlarını idame ettirebilmeleri için fabrikalarda kiralık çalıştırılmasına olanak sağladınız. Oradan hırsızlık daha az yer alacaktır.

BAZI ÖZELLİKLER

 • Tercihlerinize ve arzularınıza göre kendinize müreffeh, güçlü ve sürdürülebilir bir şehir inşa etme özgürlüğü.
 • Birçok büyük ve modern binanın farklı renkleriyle güzel bir grafiğe hayran kalacaksınız.
 • İnsanların yaşama ve çalışma hayatına hizmet etmek için daha fazla köprü, yol, okul, hastane, süpermarket vb. inşa edin.
 • Madencilik ve inşaat işlerini en kolay ve ustaca yapmak için birkaç çalışanı işe alın.
 • Mevcut durumla birlikte, şehir güçleniyor, birçok ticaret ilişkisi yaratıyor ve bölgenin her yerinde birçok arkadaşla mal alışverişi yapıyor.
 • Tüm insanlar için daha fazla iş fırsatı yaratmak için daha büyük sanayi bölgeleri inşa ederek, hayatlarını ve ailelerini desteklemelerine yardımcı olarak toplumsal kötülükleri azaltıyorlardı.
  İş yapma ve ideal olarak şehriniz için olağanüstü değerler yaratma fırsatını kaçırmayın.
 • Mahalleyi en güzel ve görkemli hale getirmek için benzersiz ve yeni şehir tasarımları yaratmayı her zaman bilin.
 • Karakterleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için her bir kişinin özelliklerini ve kişiliğini keşfedin.
 • Birçok benzersiz ödül ve öğe almak için her gün verilen görevleri tamamlayın.
 • Daha fazla eğlenmek ve hayattaki baskıyı azaltmak için bu oyundaki heyecan verici seviyeleri kaçırmayın.

What's new

Tap Tap City Builder, sizi hayallerinizdeki şehri inşa etmeye ve belediye başkanı olmaya davet ediyor! Ancak rahat bir patron koltuğuna oturmadan önce kolları sıvayıp biraz çalışmanız gerekecek. Bir gökdelen inşa etmek ister misiniz? Dokun-dokun ve işiniz bitti! Yetersiz para? Dokunun ve biraz kazanın! Yangın mı çıktı? Dokun ve dokun ve insanlarını kurtar!

Video

Images

Download links

How to install Tap Tap Builder v5.2.9 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Tap Tap Builder v5.2.9 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *