Tank Stars v Para Hileli Mod APK Indir

1.7.5

Eğlenceli ve canlandırıcı hissettiren bir oyunun tadını çıkarmak ister misiniz? Tank Yıldızları bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu, nişancılığınızı test edebileceğiniz, arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz ve dünyanın her yerinden rakiplere meydan okuyabileceğiniz en iyi oyundur.
Download APK
4.5/5 Votes: 562
Updated
1/4/2023
Size
113M
Version
1.7.5
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

TANK KONTROL VE SAVAŞ OYUNLARI

Tank Stars, tanklar ve çarpıcı özel çekimlerle bağımlılık yapan bir video oyunudur. Her şey parmaklarınızın ucunda ve muharebe tankınızı kontrol ederek belirli bir hedefe atış yapacaksınız. Devasa bir araç ve silah cephaneliği ile her şeyi yok etme hissini yaşayacaksınız. Grafikler ve görsel efektler de size en heyecan verici deneyimi sunmak için güzel bir şekilde parlatılmıştır.

KOLAY OYUN

Daha önce Gunny veya benzeri koordinat atış oyunları oynadıysanız, bu oyun sizin için zor olamaz. Ancak yeni bir oyuncuysanız ve bu türde yeniyseniz, tamamen sorun değil, herkesle oynamak kolaydır ama ustalaşmak için belirli bir süre pratik yapmak gerekir. Bu oyunun oynanışı aynıdır. Aracı saldırı için uygun bir yere ayarlıyorsunuz ve ardından rakibe vurmak için mermiyi kontrol ediyorsunuz.

Bazen mermileriniz çok isabetli olmayabilir, ancak Tank Yıldızlarında ustalaşmak için bunun gibi çok sayıda teste ihtiyacınız vardır. Mermileriniz veya roketleriniz yere çarparak çıkıntılar oluşturur ve bir yeri ne kadar çok vurursanız o yer o kadar düz olur. Rakibiniz ile savaşacaksınız, kan sütunu en üstte olacak ve savaştaki insanların isimlerini örteceksiniz. Ne kadar çok hasar alırsanız, kan dönüşü o kadar düşük olur. Siz ve rakibiniz, her iki taraf da sağlık çubuğunu tüketene kadar savaşacaksınız.

FARKLI OYUN MODLARI

Farklı harika şeyler içeren dört çekici ve benzersiz oyun modu ile oyunun tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Makineye karşı oynarken becerilerinizi geliştirebilir ve zaferleri daha duygusal hale getirmek için iki oyunculu modda arkadaşlarınız ve ailenizle oynayabilirsiniz. Ayrıca PvP çevrimiçi savaş modu ile savaşta rekabet etmek için dünya çapındaki diğer oyuncularla savaşabilir veya çekici sezonluk etkinliklerde ve turnuvalarda özgürce rekabet edebilirsiniz.

TANK TOPLA, ATEŞ ET VE ONLARI YÜKSELT

Her biri farklı görünüm ve yeteneklere sahip 15 farklı tanktan oluşan güzel bir koleksiyon toplayın. Muazzam hasar verebilen devasa roket kafalarına sahip tanklar var ve roket yaratmanın etkisi harika. Ancak oyuna alışmak için temel bir tankla başlayacaksınız ve ardından en güçlü tankları toplamak için becerilerinizi ve seviyelerinizi geliştirebilirsiniz.

BÜYÜME KARARI BİZDEN

Makine savaşlarında kolayca kazanabilirsiniz, ancak tavizsiz PvP savaşlarında yavaşlarsanız veya hedefi ıskalarsanız yok olursunuz. Bu yüzden pratik, hedefi vurma yeteneğinizi artırmak, makinelerle veya arkadaşlarınızla dövüşerek beceri pratiği yapmak için önemli bir şeydir. Ardından, göğüs göğüse çarpışmalarda kendinizi yeterince güçlü hissettiğinizde veya şampiyonluk için rekabet etmek için turnuvalara katıldığınızda.

YÜKSEK PATLAMALI GÖRÜNTÜ VE SES EFEKTLERİ

Cihazınız zayıf bir yapılandırmaya sahip olsa bile, bu oyunu sorunsuz ve sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyunun grafikleri basit olacak, telaşlı olmayacak, ancak yine de özellikler ve çekicilik yaratacak şekilde tasarlanmıştır. Özellikle patlama efekti o kadar güzel ki, farklı efektlere sahip patlamalar size bir tatmin ve ferahlık hissi verecek. Her roket türünün de kendine özgü bir sesi vardır ve her ses efekti, her patlama için canlı ve son derece gerçekçi bir ses yaratır.

Hiçbir şey sizi durduramaz ve sandığınızdan daha kararlı ve daha iyisiniz. Sıkı çalışın ve tüm düşmanları yok edin ve kısa sürede küresel skor tablosunda yer alın. Kendinizi kanıtlamak ve eğlencenin tadını çıkarmak için Tank Stars’a katılın.

What's new

Aksiyon dolu 2D tank savaşına hazır mısınız? Arkadaşlarınızla çevrimiçi ve çevrimdışı oynayabileceğiniz en iyi muharebe tankı oyunlarından biri olan Tank Stars'a hoş geldiniz. Doğru atış açısını bulun ve demir gücünüzü düşmanınızın savaş makinelerinin üzerine salın! Hızlı bir şekilde doğru atışı yapın yoksa kaybedersiniz!
SİLAHINI SEÇ
Cephaneliğinizde düzinelerce ölümcül roket ve silah var. Nükleer bombalar, dondurucu bombalar, şok tabancaları, raylı tüfekler, plazma topları ve çok daha fazlası! Hedeflerinizi olabildiğince çabuk ortadan kaldırmak için doğru silahı seçin. Tüm düşman tanklarını yere yakın!

Video

Images

Download links

How to install Tank Stars v1.7.5 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Tank Stars v1.7.5 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *