Tank Physics Mobile Vol.2 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

v2.3

Tank Physics Mobile Vol.2, insanlara tank sürme ve onlarla etkileşim kurma gibi heyecan verici bir keşif deneyimi yaşatmak için en gerçekçi ve rafine 3D grafik motorlarını kullanır. İçerik, esas olarak, çarpışmaları incelemek veya 2. Dünya Savaşı'ndan bu yana bir tankı çalıştırmak için gereken karmaşık süreçleri keşfetmekle ilgilidir.
Download APK
4.2/5 Votes: 563
Updated
1/16/2023
Size
95M
Version
v2.3
Requirements
Android 5.0
Downloads
100K+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

GÜZEL GÖRSEL İLE EN OTANTİK GRAFİKLER

Oyundaki en göze çarpan şey, her karede ortamı veya nesneleri mükemmel hale getirmek için birçok ayrıntıda üstün ve mükemmel 3D grafikler. Eşlik eden fizik de etkileyici, her süspansiyonu zıplıyor ve dokunuşlar çalışmayı daha gerçekçi kılmak için titizlikle hazırlanmış. Mükemmel optimizasyona sahip 3D grafiklerin kalitesi sayesinde, oyuncular bir tankı sürerken daha gerçekçi hislere sahip olacaklar.

TÜM TANKLARI SÜRÜN VE BÜYÜKLÜĞÜNE ŞAHİT OLUN

Oyundaki tank çeşitliliği, oyuncuların her kategoriyi keşfetmesi için harika fırsatlar sunuyor. Her tank tipinin, çevre ile birçok tarzda etkileşime girebilmeleri için çalıştırma veya kontrol etme yolları da dahil olmak üzere kendi kontrol mekanizması vardır. Oyuncu ayrıca silahını kontrol edebilir ve her arazi türünde yok oluşlarına tanık olmak için çevreye ateş edebilir.

HASAR GÖRDÜĞÜNDE ÇEŞİTLİ İŞLEMLER GERÇEKLEŞTİRİN

Tanklar belirli bir dayanıklılığa sahip olacak ve zorlu arazilere girmek onların hasar görmesine ve onarıma ihtiyaç duymasına neden olabilir. Fizik sistemi bununla ilgilenir ve oyunculara kritik tank parçalarını orijinal hallerine geri döndürmek için birçok yeni araştırma sağlar. Herkesin ilerlemesine bağlı olarak, bilgiyi test etmek için başka sorunlar veya önemsiz hatalar ortaya çıkacaktır.

SÜRÜKLEYİCİ BİR OYUN İÇİN ÇEŞİTLİ GÖRÜNÜM MODLARI

Çeşitli görüntüleme modları, oyuncuların tankların işleyişini ve şanzımanlarını anlamalarına olanak tanır. Ayrıca çevre üzerindeki fiziksel etkiyi gösterir ve çarpışmaların mürettebatın süreçlerini nasıl etkilediğini görmek için röntgenleri gösterir. Görüntüleme moduna bağlı olarak, oyuncunun tüm durumlar için coşkuyla tamir etmesi için hasar seviyelerini gösterecektir.

BAZI ÖZELLİKLER

  • 2. Dünya Savaşı tanklarını incelerken oyunculara kesin bilgiler sağlamak için otantik ve canlı 3D grafik kalitesi.
  • Tüm yerleşik özellikleriyle etkileşime girerken tankları titiz ve iyi tasarlanmış kontrollerden geçirin.
  • Oyuncuların yeteneklerini ve topçuluklarını keşfetmeleri için farklı niteliklere, görünümlere ve performanslara sahip çeşitli tanklar.
  • Tankları daha yakından incelemek için çoklu görünüm modları, oyuncuların eylemleri hassas bir şekilde gerçekleştirmesine olanak tanır.
  • Birçok arazi ile inşa edilmiş geniş haritada incelemeye devam etmek için çok çeşitli araçlar ve koşullarla tankları düzeltin.

What's new

Bir mobil cihazda tank paletlerinin gerçek zamanlı fizik yapısını geliştirmeyi başardık. Yalnızca yüksek çalıştırma bir Masaüstü PC'de mümkündü, ancak şimdi orta sınıf SoC'ye sahip mobil erişim nihayet mümkün. Parçalar, çözücüler ve barındırdıkları bir fizik motoru tarafından desteklenmektedir. Çeşitli tankların gerçekçi hareketlerinin keyfini çıkarın.

Video

Images

Download links

How to install Tank Physics Mobile Vol.2 v2.3 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Tank Physics Mobile Vol.2 v2.3 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *