Supermarket Village Para Hileli Mod Apk indir

1.3.0

Download
4.6/5 Votes: 678
Updated
2 Day Ago
Size
188.2MB
Version
1.3.0
Requirements
Android
Downloads
238
Report this app

Description

Supermarket Village, oyuncuların zengin öğelerle gelişen bir köy inşa etmeleri için zengin içerikli ve sürekli genişleyen bir yönetim simülasyon oyunudur. Oynanışının öne çıkan özelliği, birçok faktörün kapsamlı birleşimidir ve köyü kendi kendine yetecek hale getirmek için birçok şey inşa edebilirler. Her insanın yaratıcılığına bağlı olarak, modern ve konforlu bir köy yaratmak ve hatta büyüleyici keşifler için her şeyi dekore etmek an meselesidir.

KÖYÜN BÜYÜMESİ VE DAHA FAZLASI İÇİN TEMELLERİ ATMAYA BAŞLAYIN

Oyuncuların Süpermarket Köyü’ne geldiklerinde yapmaları gereken ilk şey, işleri yavaş yavaş genişletmek veya büyütmek için gerekli temelleri atmaktır. Her platform farklı kullanımlar için tasarlanmıştır, ancak performansı artırmak veya belirli öğeleri üretmek için birçok yeni varyasyonları olacaktır. Pek çok yeni tesis, oyuncunun ilerlemesine göre kademeli olarak açılacak ve platformların köyün gelişimindeki tam potansiyellerini veya değerlerini gerçekleştirmeleri için kullanımları bol miktarda olacak.

GIDA VE DİĞER ÜRÜNLER ÜRETMEYE BAŞLAMAK İÇİN ÇİFTLİKLER İNŞA EDİN

Oyuncular mükemmel bir arz ve talep döngüsü oluşturmak istiyorsa ve dışarıdan ithal etmeye ihtiyaç duymuyorsa, çiftlikler başlamak için en iyi yerdir. Çiftlikleri yavaş yavaş genişletebilirler ve birçok şeyi özel alanlarda yetiştirebilirler, buradan sürekli olarak toplarlar veya dükkanlarda satarlar. Zamanla, çiftlikler için yeni ekipman ekleyebilirler ve daha sonra oyuncunun manuel müdahalesine gerek kalmadan her şeyi otomatik olarak mükemmel hale getirebilirler.

ÇOK YÖNLÜ BİR SÜPERMARKET OLUŞTURUN VE EŞYALARINIZI YÖNETİN

Çiftliklerden sonra oyuncular, çiftliklerden topladıkları ürünleri yerel halka satmak için Süpermarket Köyü’nde daha fazla süpermarket inşa edebilirler. Öğelerin çeşitliliği de kullanılması gereken bir avantajdır ve hatta birçok ek oyun yöntemiyle geliri artırır. Ayrıca oyuncular, özellikle köylülerin ihtiyaç duyduğu veya sevdiği eşyalar olmak üzere, dışarıdan daha fazla yeni öğe ithal edebilir ve bunları daha yüksek bir fiyata satarak kar elde edebilir.

BÜYÜLEYİCİ ÖĞELER ÜRETMEK İÇİN DAHA FAZLA FABRİKA AÇIN

Oyuncu, çiftliğin yanı sıra, izin verilen sürede birçok şeyi üretebilen çok amaçlı fabrikalar kurarak süpermarketleri ürünlerle çeşitlendirebilir. Tabii ki, bu eşyalar ev eşyaları veya insanların her zaman istikrarlı bir yaşam sürmesini sağlamak için çok amaçlı araçlar olabilir. Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak çeşitli yeni fabrika çeşitleri açılacak ve onlara süpermarketteki ürünleri çeşitlendirmek ve gelirlerini artırmak için daha fazla fikir verecek.

EK GELİR İÇİN DİĞER KÖYLERLE TİCARET YAPIN

Oyuncunun üretim hatları kapasitesinin üzerinde çalışırsa, diğer köylerle eşya ticareti yapabilirler. Bu, süpermarket envanteri büyükse ve işlenemiyorsa yeni ticaret potansiyeli açmaya veya geliri artırmaya yardımcı olur. Daha fazla. Ticaret seviyelerini artırmak için yeni alanlar veya köyler keşfedebilir, böylece ilişkileri genişletebilir veya ürün satmak için uygun nesneler bulabilirler. Supermarket Village, oyuncuların girişimcilik becerilerine sahip çeşitli ve müreffeh bir köy inşa etmeleri için yaratıcılık ve rahatlama dolu bir oyundur. Her bir kişinin ilerlemesine bağlı olarak, değer veya içerik, onlara mükemmel köyü geliştirmeleri için yeni potansiyeller vermek üzere önemli ölçüde değişecektir.

BAZI ÖZELLİKLER

Süpermarketler veya diğer köylerle ticaret yoluyla satılacak ve yönetilecek her ürün için gelişen üretim zincirleri oluşturmak için temelleri etkili bir şekilde atın. Süpermarketin stoklarını çeşitlendirmek ve genel geliri artırmak için çeşitli bitkiler, sebzeler ve meyveler veya hayvansal ürünler yetiştirmek için geniş çiftlikler kurun. Her köylüye çeşitli şeyler satmak ve etkileşime ihtiyaç duymadan pasif olarak gelir elde etmek için çok yönlü süpermarketleri genişletin ve geliştirin. Ekstra ürünler için daha fazla fabrikanın kilidini açın veya köylülere hizmet etmek için yeni ürünler oluşturun veya ekstra gelir için diğer köylere satın. Köylülerin ihtiyaçlarını karşılamak veya tesisler arasında eşya taşımasını artırmak için köyün inşaatlarını veya alanlarını dekore edin veya yeniden düzenleyin.

Images

Download links

How to install Supermarket Village 1.3.0 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Supermarket Village 1.3.0 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *