Super Stylist v Para Hileli Mod APK Indir

2.8.03

Müşteriler için çarpıcı bir görünüm yaratma misyonu olan Super Stylist – Makeover & Style Fashion Guru, sizi ünlü bir stiliste dönüştürür. Bu moda dünyasına ayak bastığınızda, birçok garip ihtiyaç ve ilgi alanına sahip birçok farklı müşteriyle etkileşim kurma fırsatına sahip olursunuz. Onlara harika bir güzellik verirseniz, insanlar onlara hayranlık duymalı ve onlardan iltifat almalıdır ve işinizi tamamlamak için birçok çekici ödül ve para alacaksınız.
Download APK
4.5/5 Votes: 566
Updated
12/31/2022
Size
1GB
Version
2.8.03
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

SICAK GALA MODA ETKİNLİKLERİ NELERDİR?

Dünyadaki her oyuncu için yepyeni ve değerli bir duyuru en son güncellenen sürümde. Spesifik olarak, kısa bir süre sonra 5. seviyeden itibaren büyük bir etkinlik olacak. Yakında bir moda Galası etkinliği geliyor; yeni küpeler, aksesuarlar ve değerli taşlar vb. dahil olmak üzere en moda, benzersiz ve üst düzey koleksiyonların birçoğunun kilidini açma şansı için bize katılın. Ayrıca, belirtilen görevleri tam olarak tamamlarsanız, yeni bir görünüm ve yeni kıyafetler.

İŞ MAĞAZANIZI OLUŞTURUN

Super Stylist’e gelince, sadece amatör bir stilist değil, aynı zamanda kendi adınıza anıtsal bir iş kuruyorsunuz. Bu, moda tutkunuzun parıldadığı beyin çocuğunuzdur. Müşterileri fark etmeye ve ziyaret etmeye çekmek için iş yerini çok göz alıcı bir şekilde dekore etmeye başlayalım. Ayrıca, mağazanın web sitesinde yayınlamak için mağaza hakkında iyi yorumlar alabilirsiniz.

DOĞRU MAKYAJ İÇİN ÖZELLEŞTİRİN

Müşterileriniz Super Stylist’e bir randevuya gitmekten, bir aile kurmaktan, kırmızı halıda performans sergilemeye vb. pek çok farklı amaçla gelir. Bu nedenle makyaj stili buradan oyuncunun stiline göre değişir. Herhangi bir makyaj tonunu giyebilirsiniz, ancak güncel moda trendlerine uyduğunuzdan emin olun. Aksi takdirde, bir dizi aşağılayıcı yorum alacaksınız.

BÜYÜK MODA KOLEKSİYONU

Sadece makyaj değil, Super Stylist’teki mağazanız da müşteriler için çeşitli kostümler sunuyor. Bunlar, kendi yaptığınız veya diğer ünlü tasarımcılardan kişisel bir bütçeyle satın aldığınız benzersiz tasarımlardır. Kostümler mağazanın etrafında düzenlenmiştir ve siz makyajınızı yaparken müşteriler bunları kolayca görebilir. Müşteriler için kiralayabileceğiniz veya satın alabileceğiniz kostüm sayısı.

MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINI ÖNEMSİYORUZ

Olumlu eleştiriler alabilmek için müşterinin ihtiyaç ve isteklerini dinlemeye odaklanmalısınız. Lütfen en trend kıyafetleri seçin, aksesuarlarla akıllıca koordine edin, doğru makyajı yapın ki müşterileriniz partiye girdiklerinde her zaman seçkin olsunlar, kimsenin gölgesinde kalmasınlar. Aynı zamanda, müşterilerinizi araştırmak için biraz zaman ayırın, böylece onlara verimli bir şekilde doğru şekilde hizmet verebilirsiniz.

HARİKA BİR FOTOĞRAF OLMAK İÇİN DÖNÜŞÜM

Super Stylist’te göreviniz sadece bir stilist değil, aynı zamanda bir fotoğrafçı görevine de emanetsiniz. Kostüm ve makyaj için tüm hazırlıkları tamamladıktan sonra, kostümlerle ilgili varsa sorunları düzeltmek ve düzeltmek için müşterilerinizle birlikte partiye geçeceksiniz. Ayrıca, sosyal medyada yayınlayacakları harika fotoğraflar çekmelerine ve mağazanızı etiketlemelerini sağlamalarına yardımcı olacaksınız; başarılı olursanız, yeni aksesuar ve kostüm koleksiyonları alma şansınız artar.

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu harika moda masalı oyununda, bir moda stilistliği firması açın ve olağanüstü bir müşteri tabanı oluşturun.
  • Müşterilerinize, gündelik randevu akşamlarından kırmızı halı prömiyerlerine kadar belirli durumlarda gururla giyebilecekleri harika makyajlar sunun.
  • Giysileri satın almak için stilist bankanızı kullanın, ardından kâr için bunları müşterilerinize yeniden satın.
  • Çeşitli oyun kategorilerinden uygun kıyafetleri seçebilmek için müşterilerinizin ne istediğine dikkat edin.
  • Puanınız ne kadar yüksek olursa, muhteşem makyajlar için o kadar fazla moda koleksiyonuna erişebileceksiniz.
  • Uygun aksesuarlar ve öldürücü ayakkabılar ile görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.
  • Müşterilerinizin sizi arkadaşlarına anlatmasını istiyorsanız tepeden tırnağa güzel görünmeleri gerekiyor!
  • Bayanlara hatırlanacak bir makyaj yapın, bir saç modeli ile tamamlayın!
  • Oyun müşterilerinize tüm kadınları kıskandıracak makyaj stilleri.
  • Onlara ünlülerle dolu etkinliklerde eşlik edin ve makyajları kusursuz olduktan sonra Stylagram’ları için moda tarzı fotoğraflar çekin. Fotoğraflarında etiketlendiğinizden emin olun! Bu stil ve kozmetik oyunu, bir moda makyajı anlatısının özüdür!

What's new

Kasabada yeni bir moda süper stilisti var! Bu moda makyaj hikayesi oyununda, makyajınızın ve moda stilinizin yerinde olduğundan emin olun. Görüldü! Süslü etkinliklere gidin ve Stylegram için fotoğraf çekin. Bu makyaj hikayesi oyununda moda stilinizi ve makyaj becerilerinizi gösterin.
Süper stilist bir kız olarak çılgın alışveriş ve makyaj becerilerinizi paraya çevirebileceğinizi yeni fark ettiniz! Şimdi, herhangi biri olan herhangi biri, makyaj için size gelecek. Onları nasıl şekillendireceğini bilen kız sensin! Müşterileriniz için mükemmel oyun stilisti görünümleri yaratın. VIP oyun etkinliklerinde onlara katılın ve fotoğraflarını çekin ki dünya ne kadar yetenekli olduğunuzu görsün.

Video

Images

Download links

How to install Super Stylist v2.8.03 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Super Stylist v2.8.03 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *