Subway Surfers v Sınırsız Para ve Anahtar Hileli Mod APK Indir

3.5.0

Subway Surfers'da sonsuz bir kaçış sizi zorluyor. Bu, yayıncı SYBO Games'in en popüler oyunlarından biridir. Çekici, heyecan verici bir hikaye ve popüler, basit bir oyun, oyuncuların dikkatini ve heyecanını çekmiştir. Çıkışı fethetme macerasında, bazı zorluklar sizi parkurlardaki engelleri aşmaya zorluyor. Ayrıca altın para, anahtar gibi değerli varlıklara sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz.
Download APK
4.5/5 Votes: 563
Updated
1/5/2023
Size
175M
Version
3.5.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
1B+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

BİR SUFER İLE TOKYO’YU FETHEDİN

Birçok farklı diyarı deneyimleyecek ve oradaki insanlarla tanışacak ve etkileşim kuracaksınız. Eklenen her yere paralel olarak karakter sistemi de yeni kaykaylar eklenecektir. Spesifik olarak, heyecan verici maceranız en son güncellenmiş sürümle Japonya’da, özellikle Tokyo’da kuruldu. Burada, mücadeleyi birlikte yenmek için 2 sörfçüye eşlik etme fırsatınız var.

Muhteşem şehir Tokyo Akira ile sizi karşılayacak. Sertliği, azmi ve asla geri adım atmamasından dolayı bu sörf sporunda bir dahi olarak bilinir. Sakura duyuru panosunda planlandığı gibi Tokyo sokaklarında yürüme deneyimine sahip olacaksınız. Bununla yetinmeyin, büyüleyici ve harika bir atlet olan Harumi, fethedeceğiniz bir sonraki karakterdir. Senin görevin, Miyav derisini alma görevini geçmek.

MÜFETTİŞ İLE SEVİMLİ KÖPEK İLE SİZİN ARASINDAKİ SAVAŞ

Parkur sizin kaçış yolunuz oluyor çünkü Subway Surfers dünyasına adım attığınızda tam yaşınıza göre çok yaramaz gençlere dönüşeceksiniz. Spesifik olarak, her gün, üzerlerine grafiti yapmak için tren vagonlarına gizlice girersiniz. Ancak, yakında demiryolu müfettişi tarafından keşfedilirsiniz. Buradan müfettiş ile onun korkunç köpeği ve siz arasında resmen bir kovalamaca başlar.

HER DOKUNUŞTA EYLEM

Subway Surfers’ın oynanışı, sonsuz koşu türünün takipçileri için oldukça tanıdıktır. Dokunmatik ekrana dokunarak oyuna başlayabilirsiniz. O zaman, karakter sizin için olabildiğince hazır görünecektir. Her dokunuşta karakteri kontrol ediyorsunuz. Spesifik olarak, yukarı kaydırma, yükselişinizi temsil eder ve aşağı kaydırma, engelin içine kayma anlamına gelir. Sadece bu da değil, parkur düz bir çizgi değil, bu yüzden sürekli hareket etmek ve kaçmak için sola ve sağa koşmanız gerekiyor.

HER YERE DÖKÜLMÜŞ HEDEFLER

Pistte, her zaman kaçışınızı engelleyen değişen engeller vardır. Özellikle iç halkalarda üst seviyelere doğru ilerlediğinizde sayı ve tehlike artıyor. Bu, oyuncuların mümkün olduğu kadar çok fethetmek için her zaman son ana kadar kalmak istemelerine neden olur.

Bazı engeller, raylardaki vagonlar kadar yaygındır. Bu durumda, her iki tarafta da yol varsa sola veya sağa kaçabilirsiniz. Aksi halde trende yukarı çıkmak ve üzerinde koşmaya devam etmek zorunda kalırsınız. Sadece bu değil, trafik ışığı direkleri de size meydan okumak için kullanılıyor. Yolun ortasındaki engeller nadir değildir. Bazen oyuncular, çevikliklerine ve azimlerine meydan okumak için karanlık bodrumlara da yönlendirilir.

ÖZEL YARDIM ÜRÜNÜ

Yoğun engeller sistemine eşlik eden dağılmış ödüller, kontrolü ele geçirmenizi bekliyor. Bunlar aynı zamanda Subway Surfers’ın size adadığı özel kurtarışlardır. En tipik olanı, uzun bir sıra halinde dizilmiş altın para sistemidir. Sadece bu da değil, anahtarlar, ayakkabılar daha sonra, özellikle tehlike anlarında sizin için yararlı yardımcılardır, sizi görünür bir hedeften kurtaracaktır. Veya benzersiz özelliklere sahip jet çantalar, mıknatıslar, fedailer.

Bu eşyalar, müfettişin ve köpeğin kovalamacasından kaçmak için macera yolculuğunda birbirini destekler. Mıknatıslara sahip olduğunuzda, tek bir altın parayı bile kaçırmadan hızlı ve temiz bir şekilde emmenize yardımcı olurlar. Ayaklarınızı korumanın yanı sıra sizi daha yükseğe ve çarpan puanlara çıkarma özelliğine de sahiptir. Orada durmayan Subway Surfers, güçlendirici Jumper’ın desteğiyle yanma yeteneği sağlamak için karakterin başlatılmasına izin verir.

Size en çok ödül ve eşya veren etkinlik Günlük Görev ve Haftalık Av’dır. Eşyaları özgürce almanız, seviyenizi yükseltmeniz ve bu heyecan verici yarışı en uzağa fethetmeniz için günlük ve haftalık olarak yer almaya devam edecekler. Ayrıca 18 farklı karakter ve sizi 30 saniye koruyan 17 adet kayak, gittiğiniz yerin mağazasında süresiz olarak satılıyor.

 

What's new

Olabildiğince hızlı DASH! Yaklaşan trenlerden DODGE! Jake, Tricky ve Fresh'in huysuz Müfettiş ve köpeğinden kaçmasına yardım edin. Havalı ekibinizle trenleri eziyet edin! Renkli ve canlı HD grafikler!
Hoverboard Sörfü! Boya ile çalışan jetpack! Şimşek hızında kaydırma akrobasi! Arkadaşlarına meydan oku ve yardım et!

Video

Images

Download links

How to install Subway Surfers v3.5.0 Sınırsız Para ve Anahtar Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Subway Surfers v3.5.0 Sınırsız Para ve Anahtar Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *