StrikeFortressBox 1 Para Hileli Mod Apk indir

.8.06

Download
4.8/5 Votes: 678
Updated
1 Day Ago
Size
173.5 MB
Version
.8.06
Requirements
Android
Downloads
678
Report this app

Description

Bu, size heyecan verici deneyimler sunan nihai atış oyunudur. Oyuncular dramatik çekim ekranının keyfine varacaklar. Tahsis edilen süre içinde, başkalarının avı olmamak için savaşmak için bir silah tutmalısınız. Bu son derece klasik atış oyunu, oyunculara hayattaki baskıyı ve yorgunluğu atmalarına yardımcı olacak heyecanlı ve heyecan verici anlar yaşattı.

MUHTEŞEM SİLAH HİKAYELERİ

StrikeFortressBox, oyunculara son derece kanlı ve patlayıcı atış savaşları verir. Her yerde yetenekli atıcılar burada birleşiyor ve üzerinizde daha fazla baskı hissetmenize neden oluyor. Kovalamaca ve kovalamaca çok yoğun gerçekleşti ve başka biri tarafından vurulup öldürülmek istemiyorsanız silahınızı alıp savaşa gitmeniz gerekiyordu. Her yerde sürekli olarak dramatik ve şiddetli silahlı çatışmalar yaşanıyor. Birlikte savaşın ve daha fazla katılımcıyı çeken son derece şiddetli bir silahlı çatışma yaratın.

SON DERECE BASİT BİR OYUN İLE, YARALANMALARI ÖNLEMEK İÇİN ELİNİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ DENEMELİSİNİZ

Yetenekli bir savaşçı olarak, oyuncuları üç farklı oyun modunda yenebilmek için harika becerilerinizi göstermeniz gerekiyor: Sandbox, Batte Royale, Team Combat. Her mod, oyunculara tamamen farklı deneyimler getiriyor. Yaklaşık dört kısa dakika içinde takımlar en yetenekli oyuncuları ve her üyenin ayrıntılı sıralamasını öğrenecekler. Savaşa katılırken size uygun birçok farklı silah arasından seçim yapabilirsiniz.

OYUNDA SAĞLANAN ÇOK SAYIDA MODERN SİLAH

StrikeFortressBox, oyunculara çok sayıda farklı dans türü sunar. Tabancalar, tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, tabancalar, … ve diğer savaş destek ekipmanları dahil olmak üzere 30’dan fazla modern silah türü vardır. Silahlara hakim olmak çok önemlidir çünkü dövüş sürecinde size çok yardımcı olur. Bu oyunun göze çarpan avantajlarından biri, oyuncuların araba kullanabilmesidir.

RAHAT OYUN ALANI İÇİN BÜYÜK, İMKANSIZ BİR HARİTA

StrikeFortressBox haritası canlı ve çeşitlidir. 12’den fazla güzel harita, oyuncuları birçok yeni ülkeyi keşfetmeye götürür. Her harita birçok modern altyapı tesisi ile inşa edilmiştir. Binalar, ağaçlar, yollar vb. oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için geniş arazi alanları oluşturmak üzere yükseltilir ve inşa edilir. Buradaki tüm turistik yerleri keşfetmek için yürümek yerine araçla seyahat ederek enerji ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca, ondan nasıl etkili bir şekilde yararlanacağınızı biliyorsanız, savaşa katılmanız için de bir silahtır.

ÇOKLU HAREKET VE SAVAŞ ARAÇLARI İÇİN DESTEKLENİR

Oyuncuların yürümek yerine birçok farklı hareket seçeneği de bulunuyor. Uçaklar, tanklar, otobüsler, … her zaman size hizmet etmeye hazır. Ayrıca ekip arkadaşlarımızı da taşıyabiliyoruz. StrikeFortressBox’ın getirdiği kolaylık, seyahat süresinden tasarruf etmemize ve rakiplerimizi daha kolay atlatabilmemize yardımcı olmaktır. Oyuncular güvende olacak ve normalden daha hızlı hareket edecek. StrikeFortressBox, oyuncuların heyecan verici ve heyecan verici duyguların tadını çıkarması için oyunculara son derece harika deneyimler getiriyor. En iyi nişancı olmak için becerilerinizin çoğunu esnek bir şekilde kullanmanız gerekir. Saatler süren yorucu ve stresli bir çalışmanın ardından stres atmak için bu oyuna kendinizi kaptıracaksınız. Zorlukların üstesinden gelmek ve bir keskin nişancı ustası olmak için güçlü taktikler oluşturmak üzere birlikte çalışın.

ANA ÖZELLİKLER

Oyuncuların gözleri önünde çok heyecanlı atış ekranları açılıyor.
Basit oyun, tüm izleyiciler için kolayca uygundur.
Oyuncuya çok sayıda silah sağlanır.  Tüm oyunu kapsayan büyük harita, oynamak için eğlenceli ve açık bir alan getiriyor.  Hareketi ve savaşı desteklemek için çeşitli araçlar sağlayın.

Images

Download links

How to install StrikeFortressBox 1.8.06 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded StrikeFortressBox 1.8.06 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *