Storyngton Hall v Yıldız Hileli Mod APK Indir

73.6.0

Storyngton Hall, bağımlılık yapan bir yapboz öğesiyle lordlar ve leydilerin keyifli bir hikayesine sahip aşk oyunları sevenler için tasarlanmış bir oyundur. Oyun, keşfetmeniz için birçok başka gizemle birlikte Green ailesinin hikayesi etrafında dönüyor. Konağı yeniden inşa etme görevini yerine getirerek, mobilya düzenleme, oda ve bahçe tasarlama gibi görevleri yerine getireceksiniz. Birçok heyecan verici bulmaca seviyesi ile kendi yolunuzu yaratmakta ve konağı dekore etmek için birçok eşya toplamakta özgür olacaksınız.
Download APK
4.5/5 Votes: 543
Updated
1/5/2023
Size
250M
Version
73.6.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

YEŞİL AİLEYE BÜYÜK KÖŞKÜ RESTORASYONA YARDIM ETMENİN HİKAYESİ

Storyngton Hall’un konusu, üç üyeli Green soylu ailesinin etrafında dönüyor ve her birinin kendi hayali var. Bay Green iyi bir gece uykusu ile dinlenmek ve rahatlamak isterken, Bayan Green daha hareketli bir hayat istemektedir; çevredeki insanlarla arkadaş olmak istiyor ve kızının içtenlikle seveceği birini bulmasını istiyor. Kızının aşk romanları yazmak gibi bir hobisi var ve aynı zamanda gerçek aşkı bulmak istiyor.

Bu oyundaki göreviniz, her aile üyesinin tercihlerine uygun odalar tasarlamaktır. Ayrıca villa için güzel ve lüks bir sahne yaratmak için kapının önündeki çiçek tacını da tasarlamalı ve inşa etmelisiniz. Ancak, faaliyetlerinizi sabote edecek kötü Lady Wroth’a karşı da dikkatli olmalısınız.

VİLLANIN TARİHİ VE ODA İÇERİSİNDEKİ MOBİLYA DÜZENİ

Storyngton Hall’daki malikane uzun zaman önce inşa edilmiş ve özellikle eski krallar için tasarlanmıştı. Bu nedenle alanı çok geniştir ve benzersiz antika tasarımlara sahip birçok farklı oda içerir. Ancak bu villa Naiplik döneminde inşa edildiğinden ciddi şekilde bozulmuştur ve onu onarmak size kalmıştır.

Onu eski haline döndürmek veya daha iyi bir stille tasarlamak için çok çalışmanız gerekecek. Aynı zamanda, birçok cazip ödül almak için her odadaki eşyaları makul bir şekilde ve her üyenin ihtiyaç ve isteklerine göre düzenlemelisiniz. Villanın şiirsel ve asil güzelliğini yaratmak için bahçeye daha fazla çiçek dikeceksiniz.

3’LÜ EŞLEŞTİRME BULMACALARINI ÇÖZEREK GÖREVLERİ TAMAMLAYIN

Storyngton Hall’un oynanışı son derece çekici ve eğlenceli. Herhangi bir işi yapmak için, ihtiyacınız olan öğeleri toplamak ve zorlu görevleri tamamlamak için 3’lü eşleştirme yapboz seviyelerini tamamlamanız gerekir. Toplamanız için farklı tasarım ve renklerde kalpler, altın anahtarlar, yıldızlar gibi birçok farklı öğe var.

Bu 3’lü eşleştirme oyunu, aynı tasarım ve renkteki üç öğeyi yatay veya dikey bir sıra halinde düzenlemek için düşünme, gözlem ve mantık gerektirir. Ayrıca, öneriler konusunda yardım almak ve işi daha hızlı halletmek için diğer yardımcı araçları da kullanabilirsiniz. Her seviyedeki zorluk, yapmak istediğiniz işe bağlı olacaktır.

VİLLA ALANI GENİŞLETİLMESİ

Villa için mobilya düzenlemesi ve bahçe yapmanın yanı sıra, yeni odalar inşa ederek ve bunları kendi tarzınızda özgürce tasarlayarak alanı genişletebilirsiniz. Herhangi bir mobilyayı dekore edebilir ve özenle düzenleyebilirsiniz. Yaratıcılığınıza bağlı olarak, güzel bir çevre ile etkileyici bir oda yaratabilirsiniz.

Villayı yeniden tasarlamak için 2 modern ve klasik tasarım arasından seçim yapabilirsiniz. Rustiği seviyorsanız, sade, dekorasyon için eski eşyaları seçin. Asil ve lüks bir tarzda yeniden tasarlamak istiyorsanız, muhteşem ve modern öğeleri seçin.

ANA ÖZELLİKLER

  • Konağın inşası ve tadilatı için gerekli öğeleri toplamanız için farklı zorlu seviyelere sahip heyecan verici 3’lü eşleştirme bulmacaları, bu hibrit oynanışla size yeni keşifler sunuyor.
  • İç tasarım becerilerinizi yaratıcılıkla ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli iç mekanlarla geliştirin, hayalinizdeki evin etrafına yemyeşil bahçeler inşa edin.
  • Arkadaşlarınızla oynayın: Facebook’tan arkadaşlarınızı bu oyuna katılmaya davet edin ve rekabeti artırmak için ardışık bulmaca seviyelerini çözün, harika eğlence anları yaratın.
  • Büyüleyici hikaye: Storyngton Hall ve diğer karakterlerin gizemlerini çözün, odaları Green ailesinin her bir üyesinin gereksinimlerine göre tasarlayın ve destansı bir malikane yaratın.
  • Grafikler ve sesler: benzersiz karakter tasarımlarına ve farklı görünüm ve kostümlere sahip keskin ve gerçekçi
  • 3D grafikler. Atanan görevlerin tadını çıkarmanız ve tamamlamanız için makul bir oyun hızıyla hafif ve sesli.

What's new

Bulmacaları ve ev dekorunu eşleştirmeyi sever misiniz? Arka arkaya 3'lü eğlenceli eşleştirme bulmaca macerasında malikanenizi dekore etmek için yastıkları eşleştirin!
Storyngton Hall: Match Three & Decorate a House gündelik oyunları, romantizmi, lordlar ve leydilerin heyecan verici hikayelerini ve bağımlılık yapan bulmacaları ve meydan okumaları sevenler için tasarlanmış bir oyundur.

Video

Images

Download links

How to install Storyngton Hall v73.6.0 Yıldız Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Storyngton Hall v73.6.0 Yıldız Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *